Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 24 Paź 2021 18:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
snd0cff napisał(a):
Autobus jeździ punktualnie(w jedną jak i drugą stronę) dopasowany do odlotów/przylotów. Nasz lot był opóźniony autobus czekał.

Aha, dobrze wiedziec, ze nie jezdzi punktualnie.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
jowa31 lubi ten post.
 
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#62 PostWysłany: 30 Kwi 2022 17:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 974
Loty: 272
Kilometry: 601 319
srebrny
Bilet z lotniska kupiony u kierowcy za 4 euro, ale bankomatów sporo i jest czas po przylocie żeby ewentualnie wypłacić kuny (o ile samolot punktualny ). Autobus odjechał z lotniska 3 minuty po czasie i był pełen Polaków :D
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 04 Maj 2022 14:43 

Rejestracja: 04 Maj 2022
Posty: 2
wracam z Zadaru do Berlina 20,05 o 6,50 myślicie,że autobus na lotnisko o 5 rano z Zadaru zdąży mnie dowieźć ,by załapać się na lot czy raczej brać taxi?Pierwszy raz będę w Ch i jestem cała w stresie, bo widzę ,że z komunikacją mają na bakier.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 04 Maj 2022 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 974
Loty: 272
Kilometry: 601 319
srebrny
@Aga Pyrzowska O tej porze autobus powinien jechać około 20 minut, a lotnisko jest tak mikroskopijne, że bez problemów zdążysz na lot nawet jakbyś miała jechać 40 minut na lotnisko.
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 05 Maj 2022 23:09 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 130
W środę autobus jadący z lotniska do Zadaru centrum - ten pierwszy po locie z Wrocławia - nie zabrał wszystkich pasażerów. Nie wiem czy poprzedni nie przyjechał czy ktoś nie przewidział takiego tłumu w siatce połączeń, ale podjechał jeden autobus, który nie był w stanie zabrać wszystkich chętnych (stąd polecam ustawienie się na początku kolejki, chociaż mam nadzieję, że taka sytuacja się już nie powtórzy).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 08 Maj 2022 17:31 

Rejestracja: 04 Maj 2022
Posty: 2
czy może ktoś polecić wypożyczalnie samochodów w Zadarze? Najlepiej z lotnisk choć nie wiem czy będę mogła bezobsługowo zdać samochód o wczesnych porannych godzinach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 08 Maj 2022 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
Miałem auto z Avis wzięte przez Discovery cars, wszystko szybko i bez problemu, czekam jeszcze na zwrot blokady kk, ale za obsługę mogę polecić, plus jak prawie zawsze brałem najtańszy model 5 osobowy, a dostałem nowego opla mokka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 08 Maj 2022 20:06 

Rejestracja: 03 Paź 2017
Posty: 190
@Aga Pyrzowska
ja zrezygnowałem z auta po zapoznaniu się z cenami. W lipcu wołają ponad 500EUR za 5 dni. Zgroza, będę się poruszał zbiorkomem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 08 Maj 2022 21:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
Jeszcze nie trać nadziei, jak rezerwowałem ponad miesiąc przed lotem to ceny też były wysokie, zchodziły pozwoli i w ostatnim tygodniu zrobiły się przystępne, kiedyś czym bliżej daty tym były wyższe, teraz odwrotnie, jak sprzedaż nie idzie to ceny obniżają a wypożyczalni przed lotniskiem sporo i dużo ludzi przyjeżdża swoimi autami, więc kolejek nie było
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 20 Maj 2022 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2019
Posty: 22
Loty: 39
Kilometry: 42 630
ewam24 napisał(a):
W środę autobus jadący z lotniska do Zadaru centrum - ten pierwszy po locie z Wrocławia - nie zabrał wszystkich pasażerów. Nie wiem czy poprzedni nie przyjechał czy ktoś nie przewidział takiego tłumu w siatce połączeń, ale podjechał jeden autobus, który nie był w stanie zabrać wszystkich chętnych (stąd polecam ustawienie się na początku kolejki, chociaż mam nadzieję, że taka sytuacja się już nie powtórzy).

To ważna uwaga i dla osób jadących autobusem na lotnisko na odloty polecam jechać autobusem wcześniejszym, albo wsiadać przy starym mieście a nie na dworcu autobusowym - masa ludzi!
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4989341 uważa post za pomocny.
 
      
#71 PostWysłany: 08 Sie 2022 11:30 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 18
Czy w okresie wakacyjnym zamówienie bolta lub ubera na lotnisko ok 4.30, z Zadaru (ok 2km od starego miasta więc żadne obrzeża) będzie raczej bezproblemowe? Czy ktoś wie czy jeździ dużo kierowców i miał jakieś doświadczenia, bo nie chcielibyśmy zostać z problemem jak się dostać albo biec na autobus przed samym wylotem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 09 Paź 2022 23:31 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 73
Czy w autobusie lotniskowym akceptują karty czy trzeba mieć gotówkę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 24 Paź 2022 11:54 

Rejestracja: 01 Lip 2020
Posty: 526
Loty: 216
Kilometry: 258 829
niebieski
Właśnie a ile kosztuje przejazd między lotniskiem a miastem? ew. czy można zapłacić kierowcy kartą? Rozumiem, że teraz można płacić euro?

Sam sobie odpowiem: One way bus ticket price is 35 kn (4,65 €), baggage transportation included. 1 EUR = 7,53450 kn
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 24 Paź 2022 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Brawo @heide_berg dokladnie tak, z tymze w EUR licza rowne 5.
A karta placic w buesie nie mozna, tylko gotowka.
PS. Od 1.1.2023 nie bedzie juz problemiu z kunami w calej Chorwacji. Bedzie tylko EUR. :-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
heide_berg lubi ten post.
heide_berg uważa post za pomocny.
 
      
#75 PostWysłany: 06 Lip 2023 12:18 

Rejestracja: 27 Sty 2023
Posty: 4
Witam
We wrzesniu wybieramy sie do Zadaru. Na lotnisku planowo mamy byc o 13:20(niedziela) i jak dobrze widze polaczenia do miasta to mamy o 13:30 i 14:00. Czy damy rade w 40 minut wyjsc z lotniska i dojsc na przystanek(po zdjeciach widze ze to raczej dosc male lotnisko?)? Potem z Zadaru musimy sie dostac do Novalji i widze ze jest Flixbus o 14(tu sie raczej nie wyrobimy bo bagaz bedzie do odebrania) i 15.
Czy dobrze widze ze autobus z lotniska do Zadaru jedzie okolo 15-20min(tzn. tyle pokazuje google maps)

Patrzylem tez na prywatny transport dla 3 osob ale minimum 100€ w jedna strone. Nastepnie jest busik o 16 za 22€/os ale to juz dobre 2h czekania na niego.

Czy moze ktos byl w podobnej sytuacji ze udawal sie z Zadaru do Novalji i jak to rozwiazal?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group