Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 147 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 15 Mar 2015 12:23 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Adżi napisał(a):
My nie musieliśmy nic kombinować. Jedna karta na dwie osoby w zupełności nam wystarczyła, a jeżdziliśmy od lotniska, po Los Gigantes, Arone i sporo kursów po naszej okolicy (Costa Adeje).

Ja wykorzystałem po 20 na osobę, ale objechaliśmy całą wyspę wokół wzdłuż wybrzeża plus dojazd na lotnisko.
obibok napisał(a):
No właśnie nie. Po południu przeszliśmy się z Costa Adeje do końca Los Cristianos wzdłuż wybrzeża, ale już nie chciało nam się wracać pieszo. Wsiedliśmy do autobusu, mówię kierowcy dokąd, oddaje nam kartę a na niej 2x po 0,10€ :)

Czyli bez gwiazdki. To faktycznie ciekawostka, bo ja płaciłem 1,15 do C.C.El Duque, czyli kawałeczek.

Cytuj:
Ps. Dobrze że wspomniałeś o komunikacji na Cyprze. Zdążę się nastawić psychicznie do sierpnia ;)

Jakby co, to zapraszam na PW po mapki i rozkłady.
Góra
 Profil Relacje PM off
Adżi lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#42 PostWysłany: 29 Maj 2015 11:36 

Rejestracja: 29 Maj 2015
Posty: 75
pod koniec czerwca pierwszy raz będziemy na Teneryfie. Ponieważ jedziemy na własną rękę chciałbym się dowiedzieć czy daleko trzeba dojść z lotniska do przystanku autobusowego? Musimy dojechać do Puerto De La Cruz, przystanek Tucan. Czy autobus 343 często jeździ? patrzyłem na rozkład jazdy titsa ale nie bardzo mogę się w nim połapać :/ według rozkładu lotu, na lotnisku wylądujemy o 16:05, czy dobrze odczytałem rozkład jazdy autobusu, 343 odjeżdża o 16:48 a później 18:29? na lotnisku spróbować poszukać karty Bono Via, czy sobie odpuścić i poszukać jej już w Puerto De La Cruz? :)
PS czy dobrze odczytałem cenę biletu z lotniska do Puerto bilet normalny kosztuje 13,55 EUR? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 29 Maj 2015 11:48 

przystanek autobusów jest zaraz po wyjściu z terminala lotniska, odnalezienie właściwego stanowiska zajmie góra 2 minuty (osobna kwestia to punktualność autobusów).
Co do karty Bono Via mi nie udało się znaleźć pkt sprzedaży na lotnisku, przy tych niemałych kosztach warto zastanowić się nad wypożyczeniem samochodu, bo naprawdę warto zwłaszcza jak zamierzacie zwiedzać
Góra
 PM off  
      
#44 PostWysłany: 29 Maj 2015 12:00 

Rejestracja: 29 Maj 2015
Posty: 75
myślałem nad wynajęciem samochodu ale dziewczyna się boi :) tej punktualności autobusów trochę się boję, ale jeszcze chyba wczesna godzina będzie to raczej na lotnisku nie będziemy nocować? ;) a karty poszukamy już w samym mieście, tym bardziej że tak jak wspomniałeś chcemy parę rzeczy zobaczyć m.in wulkan, loro park, Los gigantes i Masce (jak trafimy :) )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 29 Maj 2015 12:36 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Zgadza się - 16:48 i 18:29 (jeśli mówimy o dniu roboczym), a jak nie pasi, to jedź z przesiadką w Santa Cruz. Żaden problem. Bilet 13,55. Zgadza się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 29 Maj 2015 13:00 

Rejestracja: 29 Maj 2015
Posty: 75
tak to będzie dzień roboczy, powrót tylko będzie w sobotę, a są oznaczenia jaki kurs jest w dzień roboczy a jaki w sobotę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 29 Maj 2015 13:17 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Tak. Poniżej jest osobny rozkład na "SÁBADOS,DOMINGOS Y FESTIVOS"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 29 Maj 2015 13:28 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
m.mietek
Spróbuj przekonać dziewczynę do wypożyczenia samochodu.
Jest to naprawdę o niebo wygodniejsze i tańsze, zwłaszcza przy takiej liczbie miejsc jaką chcecie objechać.
Na Teneryfie jakość dróg jest bardzo dobra a koszty wypożyczenia samochodu chyba najniższe w Europie...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 29 Maj 2015 13:54 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Mi za objechanie całej wyspy (w tym wulkanu) autobusami wyszło po € 33 od osoby. Dość drogo, bo nie mają dobówek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 14 Lip 2015 17:22 

Rejestracja: 29 Maj 2015
Posty: 75
No i po urlopie :( ale bylo bardzo fajnie, jednak zjezdzilismy wyspe autobusami Titsa, w sumie przejazdy z lotniska i na lotnisko (z Puerto de la cruz) wraz z wycieczkami do La orotave, Icod, Garachico, Masce, Los Gigantes, oraz plaze Las Teresitas wyniosly 88 euro za dwie osoby (z lotniska do Pto nie mielismy jeszcze karty bonovia, stad cena biletow za 2 osoby 27 euro) ;) wczesniej czytalem ze autobusy jezdza jak chca, tutaj chcialbym jednak zaprzeczyc, gdyz byly zawsze punktualne, ewentualnie z poslizgiem do 3 minut :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 25 Lip 2015 19:03 

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 27
Minęlo trochę czasu, czy komus udało się od marca kupic bono bus na lotnisku Sur?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 17 Paź 2015 14:45 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
hey, w temacie bono via, nie do końca wiem, czy dobrze to sprawdziłem (bo jest większość po hiszpańsku) ale jest apka która pozwala na przedpłacenie i korzystanie z elektronicznego opłacania biletów, na stronie jest filmik jak to działa, niepokojące jest tylko info dotyczące zasięgu: Santa Cruz, La Laguna, El Rosario i Tegusetse. Jeśli ktoś będzie (lub był) i widział na południowej części wyspy kody na ścianach autobusów i ludzi z nich korzystających można by było to potwierdzić. Jeśli to działa, to zdecydowanie ułatwi zdobycie i doładowanie bono via będąc jeszcze w domu przed wyjazdem. Napiszę do nich maila żeby wyjaśnić moje wątpliwości. Na stornie http://www.via-movil.es/en/ zasięg usługi na mapce wydaje się obejmować całą wyspę.
edit: jak pomniejszyć te screenshoty?
Image
Image
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 14 Cze 2016 09:55 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 82
Witajcie,
Lecimy w 6 osób na Teneryfę(południe) i musimy się dostać do Los Cristianos. Wiem, że jeździ tam autobus 111 oraz 343. Mam tylko pytanie odnośnie biletów - czy są jeszcze w sprzedaży te karty Bono? Kupi się na lotnisku? Jedna karta jest ważna na jaki okres czasu i na ile osób?

Dzięki za odpowiedzi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 26 Cze 2016 21:31 

Rejestracja: 29 Maj 2015
Posty: 75
na lotnisku pewnie się nie dostanie, w tamtym roku podróżowaliśmy w 2 osoby na jedną kartę i nie było problemów, a karta ważna dopóki są środki na niej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 16 Sie 2016 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2015
Posty: 62
Loty: 20
Kilometry: 26 898
Odświeżam temat zakupu karty bono via. Ktoś wie, gdzie można ją dostać w okolicy TFS?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 22 Lis 2016 23:46 

Rejestracja: 22 Lis 2016
Posty: 1
Tylko i wyłącznie na lotnisku TFS w wyżej wspominanym sklepiku z pamiątkami ("la alpizpa"). Godziny otwarcia spisane z kartki wiszącej na drzwiach wejściowych:

Od poniedziałku do piątku
od 10:30 do 17:00

sobota
od 9:00 do 14:00

Poza tymi godzinami nie ma możliwości zakupienia karty bono w okolicy lotniska. Informacje na listopad 2016, więc chyba najświeższe.
Udanych wakacji na Teneryfie - pamiętajcie, że na miejscu jest godzina różnicy w stosunku do Polski, a godziny otwarcia podałem zgodnie z czasem obowiązującym na Teneryfie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
obibok uważa post za pomocny.
 
      
#57 PostWysłany: 06 Gru 2016 21:34 

ląduje na TFS tuż po północy, dopiero o 9.15 z Adeje startuję na Teide ( titsa 342), muszę gdzieś spędzić noc, na lotnisku nie chcę bo muszę być wypoczęty ( no i noc na Ciampino ciągle w pamięci :lol: :twisted: ) gdzie lepiej szukać nocleg żeby było bliżej do przystanku 342- w Costa Adeje,Playa de la Amerikas czy Los Cristianos,chodzi o to żeby się obudzić i powiedzmy po 30-40 minutach już być na przystanku bez żadnych przesiadek
Góra
 PM off  
      
#58 PostWysłany: 24 Gru 2016 14:34 

może z innej beczki skoro taka cisza w temacie :lol: czy dworzec w Costa Adeje ( Estacion De Guaguas) otwarty w nocy czy ma jakieś godziny otwarcia?
Góra
 PM off  
      
#59 PostWysłany: 06 Sty 2017 11:00 

Rejestracja: 05 Mar 2015
Posty: 58
Chcę zarejestrować się na stronie http://www.via-movil.es/en/ , ale poniższy formularz nie przepuszcza numeru polskiego dowodu osobistego. Co z tym zrobić?

Załączniki:
screenshot-app.via-movil.es 2017-01-06 09-59-19.png
screenshot-app.via-movil.es 2017-01-06 09-59-19.png [ 50.7 KiB | Obejrzany 4129 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 15 Sty 2017 15:40 

pomóżcie w zrozumieniu rozkładu Titsa :roll: nocny 711 w stronę Adeje odjazd o 00.20 a następny o 01.05 :?:

-- 15 Sty 2017 14:40 --

z TFS :P
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 147 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group