Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Sie 2012 11:43 

Rejestracja: 26 Lip 2011
Posty: 50
Proszę o radę
Z braku godziwych promocji (~2000 zł) z Polski (najlepiej Gdańsk) do Bangkoku, zdecydowałem się na promocję Lufy do Singapuru (2200zł)jak dla mnie ok. bo wylatuję z Gdańska.
Prośba dotyczy informacji, ostatnie dni spędzamy w Bangkoku i z stamtąd chcemy wracać do domu via Singapur oczywiście, z tego co zdołałem się dowiedzieć najtaniej wyjdzie mi lot Airasia lub Tigerairways wylot z Singapuru do Gdańska mam 23.55 z Terminalu 2.
1. ile czasu potrzebuję na bezpieczny transfer z (hali, terminalu) przylotu do terminalu 2 ( z tego co widziałem na stronie lotniska są cztery terminale) z założeniem, że lecę z bagażem rejestrowym (chyba tak wyjdzie, bo w planie są zakupy w Bangkoku)?
2. czy istnieje możliwość nadania bagażu rejestrowego bezpośrednio z Bangkoku do Polski (dwie różne linie, dwa bilety)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: lotnisko Singapur
#2 PostWysłany: 20 Lis 2012 12:43 

Rejestracja: 13 Lis 2012
Posty: 13
Nie wiem, czy temat jest jeszcze aktualny, ale:
nie ma takiej możliwości. Linia BKK-SIN nie odpowiada za Twoją dalszą podróż/połączenie, a co za tym idzie musisz odebrać bagaż i nadać go na linię powrotną do Polski (tu jeśli jest łączona/z przesiadkami, to już bagażem nie musisz się przejmować nawet jeśli są różni przewoźnicy).

Mam pytanie: kiedy trafiłeś na promocję Lufthansy i na jaki termin? Interesuje mnie takie połączenie na czerwiec 2013.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: lotnisko Singapur
#3 PostWysłany: 21 Paź 2013 11:35 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 17
Widzę, że nie ma jeszcze tego wątku, więc zapytam. Przylatujemy na lotnisko w Singapore lotem Lufthansy o 16.45 na terminal 2. Dalszy lot mamy liniami Tiger Air do Jakarty o 19.15 (wynika, że również z terminalu 2). Czy wystarczy nam czasu na odebranie bagażu i nadanie go do Tiger'a? Zastanawiamy się bowiem nad takim spakowaniem aby wszystko zmieściło się w podręcznym. Wygodniej jednak byłoby mieć bagaż główny, ale jeśli mamy się nie wyrobić z czasem, może nie warto ryzykować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: lotnisko Singapur
#4 PostWysłany: 21 Paź 2013 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
zena napisał(a):
Widzę, że nie ma jeszcze tego wątku, więc zapytam. Przylatujemy na lotnisko w Singapore lotem Lufthansy o 16.45 na terminal 2. Dalszy lot mamy liniami Tiger Air do Jakarty o 19.15 (wynika, że również z terminalu 2). Czy wystarczy nam czasu na odebranie bagażu i nadanie go do Tiger'a? Zastanawiamy się bowiem nad takim spakowaniem aby wszystko zmieściło się w podręcznym. Wygodniej jednak byłoby mieć bagaż główny, ale jeśli mamy się nie wyrobić z czasem, może nie warto ryzykować?

Komus juz pisalem, ale dotyczylo to dluzszej przesiadki. Zdazysz, ale miej na wzgledzie, ze LH nie zawsze przylatuje punktualnie. W kolejce do immigration mozesz spedzic kilkanascie minut, wiec bagaze juz beda jezdzily po tasmie. Potem szybki kurs do Tigera i jeszcze troche czasu na zwiedzanie zostanie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: lotnisko Singapur
#5 PostWysłany: 21 Paź 2013 12:00 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 17
Czyli spokojnie w 2,5 godziny się wyrobię? Zależy nam na nadaniu bagaży do bagażu głównego. Z Polski lecimy bowiem Lufthansa z Katowic z przesiadką we Frankfurcie. No i nie trzeba będzie przelewać kosmetyków w mniejsze pojemniki ;)
Dzięki za pomoc,
Iza
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: lotnisko Singapur
#6 PostWysłany: 26 Mar 2014 19:45 

Rejestracja: 31 Sie 2013
Posty: 219
zena napisał(a):
Czyli spokojnie w 2,5 godziny się wyrobię? Zależy nam na nadaniu bagaży do bagażu głównego. Z Polski lecimy bowiem Lufthansa z Katowic z przesiadką we Frankfurcie. No i nie trzeba będzie przelewać kosmetyków w mniejsze pojemniki ;)
Dzięki za pomoc,
Iza


tak, 2,5 godziny powinno Ci spokojnie wystarczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: lotnisko Singapur
#7 PostWysłany: 12 Sty 2018 14:10 

Rejestracja: 28 Maj 2015
Posty: 146
Przy tranzycie powyżej 6 godzin można skorzystać z darmowej wycieczki organizowanej przez lotnisko. Szczegóły tutaj http://www.changiairport.com/content/ca ... -tour.html
Góra
 Profil Relacje PM off
miron40a lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: lotnisko Singapur
#8 PostWysłany: 10 Kwi 2018 19:18 

Rejestracja: 11 Wrz 2016
Posty: 101
Loty: 91
Kilometry: 204 044
Cześć
mam pytanie odnośnie transferu między terminalami 2 i 4 przylot mam ok godz.18.00 /terminal 2/ a ewentualny odlot ok. godz.20.45 /terminal 4/ musiałbym jeszcze się odprawić na terminalu 4 czy wystarczy mi 2, 5 godziny na taki manewr ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: lotnisko Singapur
#9 PostWysłany: 10 Kwi 2018 19:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
Jeżeli musisz sie odprawic, tzn , ze lecisz na dwóch biletach i przechodzisz przez kontrole paszportowa, gdzie czasami bywają kolejki, ale nie powinno to trwać dluzej niz 15-20 minut. Potem dotarcie na terminal, odprawa i przejscie do gejta, co tez moze zajac kilkanascie minut. W sumie niby sporo czasu, ale terminale sa duże, ludzi jeszcze wiecej , więc musisz sie sprezac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 10 Maj 2018 12:56 

Rejestracja: 10 Maj 2018
Posty: 1
wykupiliśmy loty WAW-SIN-WAW ale z SIN chcę wykupić lot do KUL. Czy przyloty o 16:55 do SIN z WAW są na czas?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 10 Maj 2018 12:59 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
na razie 100% skutecznosc, bo pierwszy lot 15 maja 2018

https://www.flightradar24.com/data/flights/lo67
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 10 Maj 2018 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
w nastepny czwartek smigam to dam info ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Antares lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 17 Maj 2018 14:04 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Inauguracyjny lot LO67 - 16 minut opóźnienia na przylocie.

Załączniki:
LO67start.PNG
LO67start.PNG [ 7.94 KiB | Obejrzany 4516 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 18 Maj 2018 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Napisz jeszcze, do ktorej bramki przybil ;)
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 18 Maj 2018 14:15 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
I ci pasażerowie zdążyli na przesiadkę...

Proszę o koniec off top
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 04 Cze 2018 15:46 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
Sprawdzał ktoś z Was 50 minutową przesiadkę. Singapore Airlines, 1 bilet, lądowanie na T1, wylot z T2.

Czy jest to w ogóle możliwe by w 20 min stawić się przed bramką odlotową?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 04 Cze 2018 15:51 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Jeżeli masz na jednym bilecie, to beż problemu.
MCT w SIN to 40 minut bodajże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 05 Cze 2018 21:57 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
No niby tak, ale widzę, że linia nie sprzedaje już DXB - DPS o tym czasie przesiadki. Najkrótsza przesiadka to 8h55m. Mimo, że dwa osobne połączenia są dostępne.

Jak mam się zachować w przypadku, gdy nie zdążymy wejść do kolejnego samolotu. Voucher na wodę i ciasto i grzecznie czekać prawie 9h czy mogę żądać by wsadzili mnie do najbliższego dostępnego połączenia np Air Asia lub Scoot? SIN - DPS to popularny kierunek, więc będzie w czym wybierać. Jeśli nie, to będzie praktycznie cały dzień w plecy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 26 Cze 2018 18:39 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
50 minut to spokojny czas, ale bardzo sprawnie opuściliśmy samolot, szybki marsz do kolejki z T2 na T3, doszliśmy do bramki chwilę przed otwarciem.

Na powrotnym locie, pół samolotu przesiadało się na inne loty, ale przez opóźnienie mieli 35 - 35 minut. Przy rękawie było kilku pracowników, zbierali ludzi i grupą szli do nowej bramki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 26 Cze 2018 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 997
9h to sporo czasu aby trochę zwiedzić Singapur więc ja bym nie narzekał a raczej się cieszył a od lini oczekiwał czegoś w zamian za moje 9h czekania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group