Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 717 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna
Autor Wiadomość
#661 PostWysłany: 20 Gru 2018 17:58 

Rejestracja: 18 Sty 2016
Posty: 194
Nie możesz zarezerwować bo nie masz opcji wyboru? Ta strona czasem tak ma, że się posypuje i nie można kupić biletów, a za chwilę działa. Trzeba próbować kilka razy :)
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#662 PostWysłany: 20 Gru 2018 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Mialem to samo - na mobilnej wersji działało.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#663 PostWysłany: 21 Gru 2018 11:57 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 36
kostek966 napisał(a):
w necie nie mogę zarezerwować biletów na 282 (czy to wina przeglądarki ?), czy na lotnisku zapłacę kk ?


Użyj Tab do przechodzenia między polami i Enter przy wybieraniu opcji. Jak się klika myszką to nie zawsze działa.
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#664 PostWysłany: 21 Gru 2018 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
Dzięki za pomoc, na aplikacji poszło, trzeba dodać, że trzeba sobie zapisać nie tylko nr rezerwacji ale też numer zapisany jako id, bo to trzeba podać w biletomacie na lotnisku podczas drukowania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#665 PostWysłany: 21 Gru 2018 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Ja chciałem wklepać numer rezerwacji, ale panowie z obsługi wręcz przymusili mnie do przeciągnięcia karty - po tym system odnalazł rezerwację.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#666 PostWysłany: 28 Gru 2018 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Dopiszę swoje świeże doświadczenia z autobusem 282. Samolot z Gdańska przyleciał w tym samym czasie co Ural Airlines. Nie wszyscy się zmieścili do autobusu, w tym nasi jedni znajomi którzy razem z nami mieli jechać do Taby. Bilety kupiłem na miejscu tam gdzie wypluwa bagaże na taśmę. Samolot przyleciał trochę opóźniony (lądowanie 15:05), autobus odjechał pełen o 16:20, planowo miał odjechać o 16:00. Przy stanowisku pytałem czy jedzie do Taby, kierowca który stał obok mówił że tak, a jak dojechaliśmy do Ejlatu to padł komunikat że kończy bieg. Na moje pytanie dlaczego nie jedzie dalej, Pan wesoło odparł że kończy na dziś pracę. Mamy jechać autobusem nr 15. Na moje pytanie czy bilet będzie ważny, powiedział że tak, a w autobusie się okazało że jednak musiałem kupić nowe bilety za 4.20 NIS/os.

Co do powrotu. Autobusy niby są dopasowane do odlotów - dosłownie niby. Nasz miał jechać o 12:30 z central station, czyli ok. 30min wcześniej z granicy. Uznaliśmy że to będzie za późno (słusznie). Tym bardziej że odlatują w tym czasie 3 samoloty. Więc zdecydowaliśmy że będziemy jechać wcześniejszym, który w rozkładzie miał startować z central o 11:15 (odjechał o 11:30). My spaliśmy w Istotelu w Marinie więc wsiadaliśmy blisko hotelu na przystanku HaYam/Antibes (miał być o 10:50, był 11:05). Polecam wsiadać wcześniej. Nie trzeba rezerwować miejsc - wystarczy gotówką zapłacić u kierowcy. Na mapie zaznaczyłem 2 przystanki które polecam.

Na dworcu był tłok, bo nie tylko my zdecydowaliśmy się jechać wcześniej. Nie wszyscy wsiedli. A i tak kierowca wpuścił z dobre 10 osób na stojąco.
Załącznik:
bus282-na-lotnisko-ovda.png
bus282-na-lotnisko-ovda.png [ 433.93 KiB | Obejrzany 1148 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#667 PostWysłany: 09 Sty 2019 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Ktoś z was cancelował bilety wykupione online na 282 OVDA-EILAT-OVDA? muszę zrezygnować z 2 szt na 15 wykupionych i nie wiem jak to rozegrać?
Chyba że ktoś z Leci z POZ w piątek i wraca w poniedziałek FR to się dogadamy bilety już opłacone.
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#668 PostWysłany: 14 Sty 2019 16:14 

Rejestracja: 13 Gru 2018
Posty: 31
Loty: 28
Kilometry: 67 110
-- 14 Sty 2019 15:38 --

Wczoraj wróciliśmy z Eilatu. Bilety na autobus 282 (w obie strony) były zakupione już w Polsce. Na mailu żadnej informacji, ale wydrukowałam sobie ich stronę. Po przylocie w hali przylotów panowie z Egged wydrukowali nam nasze bilety (w obie strony). Byli bardzo pomocni i sympatyczni. Na przystanku kolejka. Kierowca wpuszczał jak leci, nie pytał kto już ma bilety. Wszyscy odjechali dwoma podstawionymi autokarami.
W drodze powrotnej poszliśmy na dworzec, autokar przyjechał o czasie i też wszyscy się zabrali. My jechaliśmy wcześniejszym autokarem, ale nie ma takiej potrzeby, bo wtedy długo czeka się na lotnisku. Nie mieliśmy żadnych negatywnych przygód z Egged, wręcz przeciwnie, punktualnie, tanio i komfortowo - polecam!

-- 14 Sty 2019 16:14 --

Po przylocie na lotnisku Ovda miałam pytania:
-jak się nazywam, który raz w Izraelu, na jak długo przyleciałam, kiedy wracam do domu, z kim podróżuję i gdzie będę podczas pobytu w Izraelu. Wszystko po angielsku, ale bardzo zrozumiale. Moja rodzina nie mówiła po angielsku, ale to nie był problem, bo powiedziałam o tym podczas rozmowy. Karteczka różowa (wiza- dają luźno, nie wklejają) i "Welcome to Israel". Całość trwało może 10 minut albo mniej.
Odprawa na powrót była tylko nieco dłuższa, bo doszły inne procedury niż tylko rozmowa. Nikt nas po angielsku nic nie pytał tylko dał do przeczytania po polsku pytania i palcem wskazywało się na odpowiedzi. Taka "rozmowa" była jeszcze krótsza niż przy przylocie. Polecam nie przyznawać się do znajomości języka angielskiego. Osoby, które zdradziły fakt znajomości języka miały całą lawinę pytań, dość szczegółowych i trwało to znacznie dłużej. Po "rozmowie" skanowanie bagażu i przejście przez bramki. Wyciągam z plecaka dużą butelkę z wodą i pokazuję im a oni do mnie "no problem" i każą schować. Woda nie stanowi problemu! Dalej sprawdzenie paszportu, niebieska karteczka wyjazdowa, skanowanie twarzy i przejście do poczekalni. Całość może 15 minut. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona sprawnością ich procedur.
Góra
 Profil Relacje PM off
smatekk lubi ten post.
 
      
#669 PostWysłany: 14 Sty 2019 19:52 

Rejestracja: 13 Gru 2018
Posty: 31
Loty: 28
Kilometry: 67 110
Niebieska karteczka na przylot a różowa na wylot (mała poprawka)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#670 PostWysłany: 18 Sty 2019 21:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
Tomo14 napisał(a):
Mialem to samo - na mobilnej wersji działało.

Właśnie kupiłem bilety na reservations.egged.co.il na telefonie. Wszystko ładnie poszło w przeciwieństwie do tej samej strony na komputerze.
Dodatkowo na telefonie można zrobić zdjęcia ekranu i już mamy zapisane dane rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#671 PostWysłany: 20 Sty 2019 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 493
Loty: 104
Kilometry: 235 722
niebieski
wybieram się do Eilatu z dziećmi i raczej chce wybrać opcje z bezpośrednią podwózką do hotelu tj. eilat shuttle bus. http://eilatshuttle.com/pl/
pytania:
1. czy cena zmienia się w zależności od czasu? 8 dolarów a im bliżej lotu to cena rośnie?
2. ktoś korzystał? bezpieczna opcja? żebyśmy nie zostali na lodzie przy drodze powrotnej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#672 PostWysłany: 23 Sty 2019 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
Za każdym razem kiedy leciałem do VDA byłem godzinami przetrzymywany na lotnisku w związku z wizą do Iranu.

Nie wiem czy to jest norma na tym lotnisku, ale ostatnio trzymali mnie jeszcze trochę po zamknięciu lotniska, w związku z tym pracownicy lotniska chcieli zorganizować mi darmowy transport do Eilatu. Nie skorzystałem gdyż spałem koło lotniska, ale możliwość była.

Dodatkowo kiedy wszystko się przedłużało przyniesiono mi kanapki i kilka butelek wod.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#673 PostWysłany: 23 Sty 2019 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Ja mam Maroko w paszporcie i bez problemu do i z VDA, i Eilat/Aqaba w dwie strony w drodze do Jordanii i z powrotem 2 tygodnie temu
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#674 PostWysłany: 28 Sty 2019 19:21 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 36
Z których przystanków odjeżdża 282 kiedy jedzie z Taby przez hotele w kierunku lotniska? Tych samych jak jedzie do Taby czy po przeciwnej stronie drogi? Pytam, ponieważ w drodze do Aqaby wysiedliśmy na Kampen St/Durban St i była tam naklejka 282 na tabliczce a po przeciwnej stronie już nie było.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#675 PostWysłany: 28 Sty 2019 20:14 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Na niektórych przystankach zatrzymuje się w dwie strony bo robi pętlę w części hotelowej. Całą trasę zaznaczoną na mapce można odnaleźć na stronie przewoźnika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#676 PostWysłany: 28 Sty 2019 20:38 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 36
Gdyby ktoś miał takie same wątpliwości to 282 przejeżdża przez część hotelową tak samo w obu kierunkach. Kolejność przystanków na trasie do lotniska jest źle opisana na stronie Egged.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#677 PostWysłany: 13 Lut 2019 11:58 

Rejestracja: 13 Lut 2019
Posty: 1
W marcu lecę do Eljat Ovda. Kupiłem przez internet bilety na autobus Egged do Ejlat. W sumie zapłaciłem tylko bo nie dostałem potwierdzenia na maila ani innego tego typu potwierdzenia zakupu. Zrobiłem PRTSC strony która ukazała mi się po zaksięgowaniu pieniędzy. Mam zamiar wydrukować tą stronę gdzie jest nr rezerwacji.
Czy na tej podstawie dostanę bilety? Gdzie mam je odebrać?
Proszę o pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#678 PostWysłany: 13 Lut 2019 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Było już pisane wielokrotnie.
W stanowisku Eggeda na lotnisku zostaniesz poproszony o przeciągnięcie karty, którą płaciłeś za bilety i dostaniesz je wydrukowane od razu w obie strony.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#679 PostWysłany: 13 Lut 2019 14:33 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
Leci ktoś może w sobotę (16-19 luty) od Izraela (Ovda) Ryanair z Krakowa o 7:40, chodzi mi ewentualnie o wspólny transport (nas jest 5 osób) .
Lecimy w tamte strony pierwszy ,czy ewentualnie nie warto brać taksi i przepłacać a zdać się a ogólnodostępny transport .?
Czy jeżeli zakupię bilet na Egged i zapłacę revolutem (kartą fizyczną która posiadam) to w automacie nie będzie problemu z wydrukowaniem zakupionych biletów , płacił ktoś już tą kartą?
Jak co to mamy rezerwacje w hotelu Club In Eilat - Coral Beach Villa Resort.


Ostatnio edytowany przez kewatkO 13 Lut 2019 14:38, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#680 PostWysłany: 13 Lut 2019 14:36 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Jak jedziecie do Eilatu to nie warto brać taksówki tylko pojechać autobusem 282.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 717 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group