Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 717 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna
Autor Wiadomość
#621 PostWysłany: 17 Paź 2018 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
@jaceKL moze ten watek rozwieje twoje watpliwości https://www.fly4free.pl/forum/lotnisko-ovda-miasto,1166,75940&p=1064778&hilit=ovda#p1064778
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#622 PostWysłany: 18 Paź 2018 11:10 

Rejestracja: 17 Paź 2018
Posty: 4
Dzięki trochę pomógł, ale...
Rozumiem iż trzeba iść do automatu po wydruk biletu, ale niestety ja nie zrobiłem print screena bo byłem przekonany iz na e- maila dostanę jakieś potwierdzenie :))).
No i teraz z czym mam podejść do tego automatu?
Nawet nie mam nr rezerwacji pamiętam tylko miejsca w autobusie nr 3 i 4 :))).
Czy po nazwisku odszukam swój bilet? Czy go wydrukuję?
Pozdrawiam i proszę o pomoc jak praktycznie odbywa się proces wydruku biletu?
Jacek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#623 PostWysłany: 21 Paź 2018 17:53 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 48
Nie kumam tego zakupu online na Egged.

Mam przylot o 17:25 do Ovdy z Poznania 29.10 a nie ma takiego autobusu na ich stronie. Ani 18:25 (czyli godzinę po lądowaniu tak jak podają w opisie). Jest 17:55 i potem 19:00. Który wybrać?
Czy w razie jakby mi uciekł autobus to można pojechać kolejnym na bilecie elektronicznym? (wiem, że muszę skoczyć do automatu wydrukować)

To samo w drugą stronę, jeżeli np. dłużej zajmie mi przejście granicy i nie dam rady na autobus (bo jadę do Egiptu i potem z rana przekraczam granicę 3.11) to czy jest problem, żeby pojechać następnym na bilecie elektronicznym który dotyczył wcześniejszego przejazdu?

Pozdrawiam,
Maciek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#624 PostWysłany: 21 Paź 2018 21:23 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 197
@maciejklaczynski
Rozumiem, że wchodzi tylko opcja zakupu online? Również jechałem na "start sezonu" do Ovdy i nie było jeszcze rozkładu, ani możliwości zakupu.

Na miejscu można kupić w kilka sekund u gościa stojącego za stoiskiem egged, nie sposób go nie zauważyć :) Gdzieś opisałem w poście co i jak. Jak chcesz to możesz poszukać.
Kwestia posiadania NIS, ale to możesz w kantorze na przeciwko stoiska wymienić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#625 PostWysłany: 22 Paź 2018 18:16 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 48
VitalR napisał(a):
@maciejklaczynski
Rozumiem, że wchodzi tylko opcja zakupu online? Również jechałem na "start sezonu" do Ovdy i nie było jeszcze rozkładu, ani możliwości zakupu.


Chciałem kupić i już się nie bawić w wymianę waluty ale z tego co widzę to zamawianie online mają słabo ogarnięte wiec poczekam do ostatniej chwili (napisalem do Egged) i jak się nie uda kupić online bo nie będzie do wyboru odpowiedniego biletu to wtedy faktycznie wezmę $ na wymianę w kantorze i kupię bilet na lotnisku a potem u kierowcy w drodze powrotnej (wracam z granicy więc nie zakładam mega obłożenia)

Cena jest ta sama u kierowcy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#626 PostWysłany: 22 Paź 2018 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Rozważ opcje zakupu na stronie Ryana transferu do Eilatu z Ovdy, Ja się właśnie zastanawiam nad ta opcją, ceny wyglądają spoko, a kupujesz przez stronę Ryana, zakładam ze pewnie jak coś się wydarzy łatwiej będzie ściągnąć kierowce
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#627 PostWysłany: 23 Paź 2018 01:10 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 197
@maciejklaczynski
Cena ta sama u kierowcy. Jesli nic się nie zmieniło i pamięć mnie nie myli to 21.5 NIS za osobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#628 PostWysłany: 25 Paź 2018 11:48 

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 3
maciejklaczynski napisał(a):
Nie kumam tego zakupu online na Egged.

Mam przylot o 17:25 do Ovdy z Poznania 29.10 a nie ma takiego autobusu na ich stronie. Ani 18:25 (czyli godzinę po lądowaniu tak jak podają w opisie). Jest 17:55 i potem 19:00. Który wybrać?
Czy w razie jakby mi uciekł autobus to można pojechać kolejnym na bilecie elektronicznym? (wiem, że muszę skoczyć do automatu wydrukować)

To samo w drugą stronę, jeżeli np. dłużej zajmie mi przejście granicy i nie dam rady na autobus (bo jadę do Egiptu i potem z rana przekraczam granicę 3.11) to czy jest problem, żeby pojechać następnym na bilecie elektronicznym który dotyczył wcześniejszego przejazdu?

Pozdrawiam,
Maciek


Lecę tym samym i w sumie to samo pytanie czy kupować na 17:55 czy 19:00 (w ogóle na stornie wyświetla tylko rozkład busa 392, a nie jakoś 282).
Tak samo rozważam online zakup, bo nie chcę wymieniać w kantorze na lotnisku, a bankomatu piszecie, że nie ma. Zamierzam podróżować z Revolutem czyli gdzie się da to nim płacić, a gdzie nie to bankomat i wypłata szekli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#629 PostWysłany: 27 Paź 2018 13:05 

Rejestracja: 27 Paź 2018
Posty: 1
jacekL napisał(a):
Dzięki trochę pomógł, ale...
Rozumiem iż trzeba iść do automatu po wydruk biletu, ale niestety ja nie zrobiłem print screena bo byłem przekonany iz na e- maila dostanę jakieś potwierdzenie :))).
No i teraz z czym mam podejść do tego automatu?
Nawet nie mam nr rezerwacji pamiętam tylko miejsca w autobusie nr 3 i 4 :))).
Czy po nazwisku odszukam swój bilet? Czy go wydrukuję?
Pozdrawiam i proszę o pomoc jak praktycznie odbywa się proces wydruku biletu?
Jacek


Miałem ten sam problem, zakupiłem bilet i nie zrobiłem print screena. Chciałem zakupić bilet na tą samą godzinę jeszcze raz i wtedy dostałem informację, że na podany numer paszportu jest już zrobiona rezerwacja i podany był jej numer, nie wiem czy działa za każdym razem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#630 PostWysłany: 07 Lis 2018 13:36 

Rejestracja: 07 Lis 2018
Posty: 6
Czy ma ktoś jakieś informacje odnośnie lotów do Eilatu w 2019?
Rozkłady Ryanair są tylko do końca marca, a potem pustka...
Jeszcze się pojawią czy koniec współpracy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#631 PostWysłany: 07 Lis 2018 15:36 

Rejestracja: 04 Lis 2015
Posty: 29
Pewnie w listopadzie.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#632 PostWysłany: 13 Lis 2018 18:51 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 1
maciejklaczynski napisał(a):
...w ogóle na stornie wyświetla tylko rozkład busa 392, a nie jakoś 282.

No właśnie, od kilku dni w rozkładzie Egged brakuje linii 282. Czyżby się wycofali? Czy ktoś ma może jakieś informacje? Startujemy w przyszłym tygodniu do Ovdy i zniknął podstawowy środek transportu. :( :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
sansibear lubi ten post.
 
      
#633 PostWysłany: 14 Lis 2018 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Czy ktos z Was ma doswiadczenie odnosnie taksowek z VDA do samej Taby (przejscia granicznego z Egiptem) ? Jaki to jest koszt i jak z dostepnoscia?. Jestesmy w 4 osoby i w tym 2 starsze panie, stad zalezy mi na najszybszym transporcie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#634 PostWysłany: 14 Lis 2018 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Zobacz na stronie ryana są możliwości transferu, my wstępnie bierzemy do przejścia z Aqabą busa na 16 osób , ale są mniejsze też.. Ale z tego co mi wiadomo po strone Egipskiej musicie wziąć drugą taksówkę.
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#635 PostWysłany: 14 Lis 2018 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
-- 14 Lis 2018 21:35 --

Zerkne na strone ryanaira. Co do strony Egipskiej, to tak trzeba wziac kolejna, ale to juz mam nagrane, niejaki Ahmed byl polecany na forum ;).

-- 14 Lis 2018 21:45 --

Sprawdzilem w ryanair i nie ma mozliwosci transferu z ich strony. Ponawiam pytanie o doswiadczenia z taksowkami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#636 PostWysłany: 15 Lis 2018 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
taxi na lotnisku stoją i czekają na chętnych, nie wiem tylko jak z ceną, z miasta na lotnisko chcieli 250-300 szekli, więc w drugą stronę pewnie podobnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#637 PostWysłany: 15 Lis 2018 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
@Flyguy u mnie działa poniższa metoda: na aktywnej rezerwacji wybieram opcje modyfikuj i wpisałem najbliższy przejścia adres w IL tj. Snuba Diving Center Eilat Eilat Snuba Diving Center i teoretycznie przyjmuje rezerwacje
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#638 PostWysłany: 15 Lis 2018 08:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Rozumiem Cie, u mnie tez dziala ta metoda, ale nie ma możliwości transferu na granice (Taba). Opcje ktore sa dostepne to tylko hotele w Eilat i sam Eilat. Cena za osobe OW 117zl co przy 4 osobach daje 468zl :).
@kostek966, mowisz o cenie za dojazd do.miasta czyli Eilat, a ja pytam o dalsza droge do Taby( granica )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#639 PostWysłany: 18 Lis 2018 14:07 

Rejestracja: 03 Sty 2015
Posty: 92
Loty: 43
Kilometry: 58 165
Czy ma ktoś może rozkłady jazdy 282 i eilat shuttle z ovda do eilat?
Mam pytanie czy zdarzylo się komuś nie wsiąść do 282 z powodu, że było tyle ludzi?
Pokazuje mi na googlach autobus 392- jechał ktoś tym?
Czy ewentualnie znajde na lotnisku taxówy na 7 osób (leci nas 5 osób)?
Lece z Krakowa do OVDA 24.11
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#640 PostWysłany: 18 Lis 2018 18:01 

Rejestracja: 18 Sty 2016
Posty: 194
Nie ma dokładnego rozkładu jazdy. One są dostosowane do lotów, które lądują i odlatują z OVDY. Jeżeli chętnych jest dużo to podstawiają dodatkowe autobusy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 717 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group