Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 185 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#41 PostWysłany: 03 Lip 2014 11:09 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 100
Witam,
Czy w kwietniu będzie jakiś transport do centrum Malagi po północy około 00:30?

Karol.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#42 PostWysłany: 03 Lip 2014 11:54 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7801
Wystarczy sprawdzić kolej http://www.renfe.com/EN/viajeros/cercan ... index.html - ostatni pociąg jest 00.24..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#43 PostWysłany: 23 Lip 2014 09:01 

Rejestracja: 16 Cze 2014
Posty: 39
jest jakiś cennik taxi w Maladze stały?
Z noclegu naszego w Maladze mamy 7km do lotniska, ile można kosztwać taxi o np. 4.00?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 03 Sie 2014 13:42 

Rejestracja: 21 Wrz 2013
Posty: 66
dominator1 napisał(a):
Cześć. Mieszkam w Maladze od 15 lat. Z chęcią podwiozę i oprowadzę po Cadiz i nie tylko. Ceny rozsądne :> Możemy pojechać do Granady, Cadiz, Nerja, Gibraltar, Corodba, Mijas, Benalmadena, białe miasteczka i inne ciekawe okolice takie jak El Chorro . Znam też tanie i dobre knajpy z dobrym winem i świeżymi owocami morza w okolicach Malagi . Podwiozę i zawiozę z lotniska w Maladze do hotelu. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt 0034 674 472 512 lub gregory.stefan@vp.pl Jeśli chodzi o taxi z centrum malagi na lotnisko to koszt 25-30 euro



Czy ktoś korzystał już z transportu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#45 PostWysłany: 13 Sie 2014 06:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
Witam,
Lecę z żoną do Malagi w październiku, podróż kończymy 17.10.2014 r. wylotem z lotniska o godzinie 6:15...moje pytanie jak najlepiej się dostać NA lotnisko około godziny 4 bo wiadomo, że wcześniej trzeba być. Ewentualnie biorę pod uwagę taxi jeśli nie będzie innej tańszej opcji.
Nocleg będziemy mieć w Torremolinos.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#46 PostWysłany: 13 Sie 2014 07:51 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 18
W zeszłym roku za taxi ok. godz. 4 z torremolinos na lotnisko w Maladze zapłaciłem bodajże 18 euro, niestety RENFE Cercanias jeszcze o tej porze nie jeździło, a koszt pociągu byłby znacznie tańszy bo za 2 osoby w jedną stronę bodajże 3,4 euro. Pozdrawiam! Mój hotel był w odłegłości 6-7 kmod lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#47 PostWysłany: 13 Sie 2014 08:25 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4065
złoty
ciacho_majonez napisał(a):
Potwierdzam, AGP jest bardzo przyjemnym lotniskiem do przeczekania :)

Mozna pozostac w hali przylotow,czy trzeba wyjsc poza bramki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#48 PostWysłany: 13 Sie 2014 08:40 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 225
Loty: 65
Kilometry: 183 102
niebieski
George1986 napisał(a):
W zeszłym roku za taxi ok. godz. 4 z torremolinos na lotnisko w Maladze zapłaciłem bodajże 18 euro, niestety RENFE Cercanias jeszcze o tej porze nie jeździło, a koszt pociągu byłby znacznie tańszy bo za 2 osoby w jedną stronę bodajże 3,4 euro. Pozdrawiam! Mój hotel był w odłegłości 6-7 kmod lotniska.

Mam pytanie, jadac z lotniska do Torremolinos jak sie nazywa stacja na ktorej trzeba rozpoczac podroz (jakos nie jest to oczywiste na rozkladzie jazdy pociagu), i czy latwo i szybko mozna na ta stacje dotrzec? Dzieki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#49 PostWysłany: 13 Sie 2014 08:44 

Rejestracja: 16 Cze 2014
Posty: 39
George1986 napisał(a):
W zeszłym roku za taxi ok. godz. 4 z torremolinos na lotnisko w Maladze zapłaciłem bodajże 18 euro, niestety RENFE Cercanias jeszcze o tej porze nie jeździło, a koszt pociągu byłby znacznie tańszy bo za 2 osoby w jedną stronę bodajże 3,4 euro. Pozdrawiam! Mój hotel był w odłegłości 6-7 kmod lotniska.

Jest jakiś konkretny cennik taxi w tamtych rejonach?
Podróż po Andaluzji kończymy w Maladzę. też wylot mamy o 6, do lotniska z hotelu mamy 8km, zakładałem, że max na taxi będziemy potrzebować 20 Euro ale widzę, że chyba będzie taniej jak kolega z dalszych rejonów tylko 18 zaplacił?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#50 PostWysłany: 13 Sie 2014 23:27 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 263
niebieski
cześć,
czy ktoś kto już był na tym lotnisku umiałby m odpowiedzieć czy lądując Norwegian-em o 23:50 (planowo)
zdąży się na ostatni pociąg do centrum o 00:24 ?
bo zdaje mi się że to troche nierealne jest by zdążyć...
_________________
http://flightdiary.net/futrzak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#51 PostWysłany: 13 Sie 2014 23:53 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 778
Loty: 391
Kilometry: 612 796
srebrny
Czy ktoś kojarzy czy na lotnisku są szafki do przechowywania bagaży?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#52 PostWysłany: 18 Sie 2014 18:58 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
futrzak napisał(a):
cześć,
czy ktoś kto już był na tym lotnisku umiałby m odpowiedzieć czy lądując Norwegian-em o 23:50 (planowo)
zdąży się na ostatni pociąg do centrum o 00:24 ?
bo zdaje mi się że to troche nierealne jest by zdążyć...


według mnie nierealne, jeszcze jak masz bagaż rejestrowany. Lotnisko jest ogromne(3 albo 4 terminale), ja tam prawie zabłądziłem.
Góra
 Profil Relacje PM off
arturro lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#53 PostWysłany: 18 Sie 2014 19:09 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 41
warsawghoster napisał(a):
według mnie nierealne, jeszcze jak masz bagaż rejestrowany. Lotnisko jest ogromne(3 albo 4 terminale), ja tam prawie zabłądziłem.


potwierdzam - nie ma szans byś zdążył, też się trochę na nim pogubiłem. Przygotuj się na nockę na lotnisku, na szczęście na to jest dużo dogodnego miejsca:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#54 PostWysłany: 19 Sie 2014 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 327
Loty: 31
Kilometry: 52 322
Cześć,
mam drobny problem związany z krótkim pobytem w Maladze. Otóź przylatuję około godziny 24, a wylatuję o 9.30. Czasu dużo i niedużo, a pokoju w hotelu raczej też nie mam zamiaru brać. Z racji tego, że w podróży będę już dość długo, chciałbym wziąć prysznic przed lotem do Rio de Janeiro. Czy ktoś zna jakieś możliwości w mieście lub w okolicach lotniska? Nawet gospodarze z airbnb nie są zbyt chętni do przyjmowania gości o takich godzinach, co jest oczywiście zrozumiałe. Dzięki :D Podczas poszukiwania znalazłem nawet specjalne pokoje na godziny z możliwością dopłaty za osobę dodatkową (maksymalnie 4) - to już na marginesie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#55 PostWysłany: 20 Sie 2014 13:59 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
qras napisał(a):
Cześć,
mam drobny problem związany z krótkim pobytem w Maladze. Otóź przylatuję około godziny 24, a wylatuję o 9.30. Czasu dużo i niedużo, a pokoju w hotelu raczej też nie mam zamiaru brać. Z racji tego, że w podróży będę już dość długo, chciałbym wziąć prysznic przed lotem do Rio de Janeiro. Czy ktoś zna jakieś możliwości w mieście lub w okolicach lotniska? Nawet gospodarze z airbnb nie są zbyt chętni do przyjmowania gości o takich godzinach, co jest oczywiście zrozumiałe. Dzięki :D Podczas poszukiwania znalazłem nawet specjalne pokoje na godziny z możliwością dopłaty za osobę dodatkową (maksymalnie 4) - to już na marginesie.


ja na lotnisku pryszniców nie widziałem. Mimo wszystko, próbowałem bym dogadać się z hostem np. z Benalmadeny i skorzystać z taxi (ok 25 euro do Benalmadeny w dwie strony)- pierwszy lepszy kosztuje 180 zł/noc (odjąć ewentualne zniżki jak masz) = koszt 280 zł plus kilka godzin przespane (można podzielić na 4 osoby), pytanie z kim podróżujesz :)

Ewentualnie zostają prysznice na plaży, ale nie sądzę by przed 7:00 były otwierane ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#56 PostWysłany: 20 Sie 2014 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Osobiście proponuję skorzystanie z Holiday Inn który znajduje się 20min piechotą od terminala. Będzie możliwość wykąpania się, zdrzemnięcia i odpoczynku przed długim lotem, a może jeszcze uda się załapać na śniadanie :) Koszt to około 50euro za dwójkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#57 PostWysłany: 20 Sie 2014 14:58 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 361
niebieski
panprofesor82 napisał(a):
Osobiście proponuję skorzystanie z Holiday Inn który znajduje się 20min piechotą od terminala. Będzie możliwość wykąpania się, zdrzemnięcia i odpoczynku przed długim lotem, a może jeszcze uda się załapać na śniadanie :) Koszt to około 50euro za dwójkę.


Czy droga piechotą do hotelu jest w miarę sprawna...maps.google pokazuje to jako ciekawą eskapadę...
Góra
 Profil Relacje PM off
arturro lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#58 PostWysłany: 20 Sie 2014 15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 327
Loty: 31
Kilometry: 52 322
warsawghoster napisał(a):
ja na lotnisku pryszniców nie widziałem. Mimo wszystko, próbowałem bym dogadać się z hostem np. z Benalmadeny i skorzystać z taxi (ok 25 euro do Benalmadeny w dwie strony)- pierwszy lepszy kosztuje 180 zł/noc (odjąć ewentualne zniżki jak masz) = koszt 280 zł plus kilka godzin przespane (można podzielić na 4 osoby), pytanie z kim podróżujesz :)
Ewentualnie zostają prysznice na plaży, ale nie sądzę by przed 7:00 były otwierane ;)


Najwyżej spróbujemy pokombinować na miejscu. Podróżuję z żoną. Dowóz mamy do centrum Malagi zapewniony przez Blacklane, ponieważ chcieliśmy jeszcze rzucić okiem na Hiszpanię nocą :) .

Do Holiday Inn faktycznie jest kawałek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#59 PostWysłany: 20 Sie 2014 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Doga jest całkiem ok, wychodzi się z terminala na prawo (lepiej z poziomu odlotów) następnie cały czas zadaszonym parkingiem z ruchomym chodnikiem do kładki którą przejdzie się na drugą stronę do stacji BP. Tu jest najmniej wygodny odcinek, trzeba albo przejść ukradkiem przez drogę szybkiego ruchu (wieczorem nie ma najmniejszego problemu) lub około 30m po nieutwardzonym odcinku pod estakadą. Dalej już jest wygodnie chodnik oraz betonowa droga lokalna pod estakadą obok samego hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [Malaga Airport]
#60 PostWysłany: 04 Wrz 2014 10:36 

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 91
Chciałam bardzo podziękować użytkownikowi panprofesor82 za powyższe wskazówki dotarcia do hotelu. Bardzo dokładny i świetny opis bezproblemowego, bezpiecznego i szybkiego dojścia do Holiday Inn. To co miałam wydrukowane było beznadziejne w porównaniu do tego opisu. Jeszcze raz dziękuję. I opis pojawił się dokładnie wtedy kiedy był mi potrzebny :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 185 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group