Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 161 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 22 Lis 2021 07:30 
Awatar użytkownika

Loty: 90
Kilometry: 151 627
niebieski
Ja odnośnie biletów wcześniej kupowanych powiem, co ja testowałem.

Lviv City Card https://lviv.travel/en/city-card
Karta zawierająca wstępy do wielu obiektów i jednocześnie bilet na komunikację miejską (na 24/48/72h zależnie od wybranej wersji) - trolejbusy i tramwaje (marszrutki i autobusy się w to nie wliczają). Kartę kupowaną przez net dostaje się na maila i skanuje ją do aplikacji. W aplikacji jest kod QR który się pokazuje w muzeach itp. Dobrze sobie zrobić screena kodu, bo bez Internetu aplikacja nie wyświetla kodu. Pod kodem wyświetla się informacja, że jest nieaktywny, a po pierwszym użyciu staje się aktywny na wykupiony czas.

No ale wracając do samego biletu komunikacji miejskiej... W drodze z lotniska trolejbusem miało być pierwsze użycie. Kod z aplikacji jednak nie działał razem z czytnikiem kodów w kasowniku. Wyświetlał informację, że kod niepoprawny. Myślałem, że pierwsze użycie jednak musi sie odbyć w muzeum, ale nawet po wizycie w muzeum i próbie w kasowniku nadal nie działał poprawnie. Ostatecznie doszedłem do wniosku, że kontrolerzy biletów mają specjalną apkę ze skanerem tylko do tych kart (taką jak w muzeach) i chyba tylko tak ona działa poprawnie. Nie wiem, bo ani razu (przy chyba kilkunastu przejazdach) nie widziałem kontroli.
2 ludzi lubi ten post.

[ 161 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości