Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 25 Mar 2013 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
cypel77 napisał(a):
Pytanie, bo nie znalazłem informacji, ile czasu jedzie autobus spod terminala do Elivissy Portu? Czy to rzeczywiście 20min jak można wywnioskować z załączonych wcześniej zdjęć?


Dokładnie trzeba liczyć około 20 min w zależności od natężenia ruchu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#22 PostWysłany: 08 Kwi 2013 12:32 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 237
niebieski
Orientuje się ktoś gdzie można kupić bilety na lotnisku do Ibizy i w Ibizie do Sant Antonio (linie 3,10) i jakie są obecnie ceny tych biletów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 08 Kwi 2013 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Bilet z lotniska do Eivissy kupujesz u kierowcy (dość drogi bo chyba około 3,5 euro). Dalej przesiadasz się na Av Isidor Macabich (ulica wzdłuż której są PKSy) ale bilet musisz kupić w kasie, która znajduje się na paterze budynku przy tej ulicy (kierowca nie sprzeda i skieruje Ciebie do kasy). Do San Antonio bilet kosztuje 2 euro. W samym San Antonio jest ładny dworzec 3 min od plaży na którym nabędziesz bilet na powrót do Eivissy.
*Ceny mogły się nieznacznie pozmieniać.
Po za sezonem najlepiej mieszkać w Eivissie bo San Antonio żyje tylko od od połowy maja do połowy października, a wyspa sama w sobie jest piekna i kazdny znajdzie tam miejsce dla siebie i imprezowiecze nie będą się nudzić i osoby szukające spokoju lub rodziny z dziećmi znajdą miejsce dla siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 08 Kwi 2013 13:58 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 237
niebieski
panprofesor82 napisał(a):
Bilet z lotniska do Eivissy kupujesz u kierowcy (dość drogi bo chyba około 3,5 euro). Dalej przesiadasz się na Av Isidor Macabich (ulica wzdłuż której są PKSy) ale bilet musisz kupić w kasie, która znajduje się na paterze budynku przy tej ulicy (kierowca nie sprzeda i skieruje Ciebie do kasy). Do San Antonio bilet kosztuje 2 euro. W samym San Antonio jest ładny dworzec 3 min od plaży na którym nabędziesz bilet na powrót do Eivissy.
*Ceny mogły się nieznacznie pozmieniać.
Po za sezonem najlepiej mieszkać w Eivissie bo San Antonio żyje tylko od od połowy maja do połowy października, a wyspa sama w sobie jest piekna i kazdny znajdzie tam miejsce dla siebie i imprezowiecze nie będą się nudzić i osoby szukające spokoju lub rodziny z dziećmi znajdą miejsce dla siebie.


A jest jakaś zniżka na te bilety dla 5 letniego dziecka czy kupować normalne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 08 Kwi 2013 14:09 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
Bylem w ostatni weekend. Przystanek zaraz przy wyjsciu z lotniska, po prawej stronie. Bilet 3,50 euro, bus jedzie ok. 15-20 minut do centrum. Ja jechalem z 4-latka (wyglada na 5) i nie placilem za bilet, jak masz dziecko nie wyrosniete to poprostu wsiadaj i kup tylko dla doroslych. Ewentualnie wyslij maila z pytaniem o cene, ale kierowcy nie wnikaja z tego co zauwazylem ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 12 Paź 2015 19:07 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
Ceny nie pozmieniały się zbytnio przez ostatnie 2-3 lata. Aktualne ceny to:
L10 lotnisko - miasto Ibiza: 3,5 euro (ok. 20 min, co 20 min)
L9 lotnisko - Sant Antoni de Portmany: 4e (ok 40 min, co 60 min o każdej pełnej godzinie)
L3 Sant Antoni - Ibiza: 2e, (ok. 20-25 min. co 30 min o każdej pełnej i o każdej połowie godziny)
L22 Sant Antoni - Port de Sant Miguel 3,4e (ok. 40 min, tylko kilka dziennie)

Z lotniska jeździ jeszcze jeden autobus L24 do Santa Eularia (a nawet dalej do Es Canar). Niestety nie było mi dane jechać, nie znam ceny ani czasu przejazdu. Stanowisko autobusów zaraz po wyjściu z terminala przylotów, kilkanaście metrów w lewo. NIe można nie zauważyć. Dodatkowo polecam zaopatrzyć się w mapki w terminalu, informacja jest po lewo od wyjścia.

Autobusy punktualne, zazwyczaj bilet u kierowcy (poza powrotem L9 z Sant Antoni na lotnisko - tylko wtedy kierowca kazał iść kupić na dworcu). Płatność tylko gotówka, nie chcą przyjmować banknotów >20e. Rozkład taki trochę dziwny, podają tylko czas odjazdu z pierwszego przystanku, resztę (czyli kiedy przyjedzie na przystanek pośredni) trzeba sobie policzyć. Ale chyba tylko na podstawie doświadczenia, bo żadnego info o czasie przejazdu też nie podają. Dobrze że ja jeździłem od krańcówki do krańcówki :)
Góra
 Profil Relacje PM off
orfik11 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 15 Paź 2015 23:10 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Czy mając lot ok. 23.00 spokojnie można dostać się z miasta Ibiza na lotnisko? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 16 Paź 2015 02:22 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
L10 Eivissa > Sant Jordi > Aeroport. Everyday. From 07:00 to 23:50. Every 30 min. To z książeczki o busach, którą posiadłem w hotelu. 2015 I (serduszko) BUS Horari*Horario*Timetable. Polecam poszukać, bo przydatna. Eivissa to lokalna nazwa Ibizy (miasta i wyspy, w tym przypadku chodzi o miasto).
Góra
 Profil Relacje PM off
orfik11 lubi ten post.
orfik11 uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 11 Paź 2018 11:10 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 36
Odświeżam, bo sam nigdzie nie mogłem znaleźć informacji nt. transportu San Antonio - lotnisko, ale poza sezonem (początek października) i w godzinach wczesnoporannych, poza taxi.

https://www.shuttlespaintransfers.com/en - bezproblemowo odebrali nas o 5:00 rano w środku tygodnia, transport zarezerwowany dwa dni przed odjazdem, koszt 21E za 2 osoby. Przyjechał po nas pusty bus na 18 osób... ;)
Istotna informacja, że odbierają tylko sprzed hoteli. 24h przed, na stronie trzeba jeszcze potwierdzić rezerwację.

Bardzo polecam, żadnych problemów!
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
sansibear uważa post za pomocny.
 
      
#30 PostWysłany: 13 Maj 2022 06:33 

Rejestracja: 04 Maj 2014
Posty: 94
Podbijam nieco wątek, bo od kilku lat nic nowego się nie pojawiło.
Sprawdziłem sobie bez problemu połączenia tib https://eivissa.tib.org/es/ i niestety nie mam bezpośredniego połączenia z Port de Sant Miquel. Na https://www.shuttlespaintransfers.com/en cena wychodzi prawie 90 EUR/3 osoby za RT, więc skłaniam się ku komunikacji publicznej z przesiadką. Czy ktoś z Was był ostatnio na Ibizie i ma jakiś inny pomysł na dotarcie z lotniska do Port de Sant Miquel?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 07 Cze 2022 16:34 

Rejestracja: 16 Sty 2012
Posty: 24
Macie pomysł jak dostać się do Es Cana , samolot ląduje o 21 20 .

Lecę z dzieckiem więc zależy mi na w miare dogodnym połaczeniu.

Może macie namiar na jakieś taxi ?
Góra
 Profil Relacje PM off
sansibear lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 10 Lip 2022 11:26 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
Pewnie rychło w czas, ale może komuś się przyda:
Taxi na Ibizie stosunkowo tanie. Są jakieś sztywne cenniki : z tego co pamiętam to z Ibizy miasta do Sant Antoni 25 euro , więc podobne stawki powinny być do innych miast.
Zresztą tu jest napisane https://www.ibiza-airport.org/taxi.html
Jazda po miescie to koszt za wejście ok 3-4 euro a potem już kilometrówka 1,2 euro za 1 km
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group