Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Kwi 2010 20:58 

Rejestracja: 27 Sty 2010
Posty: 184
Do stolicy - Eivissy bus 3 EUR (OW). W sezonie, czyli chyba od poczatku kwietnia co 20 min, od wcześnie rano do ok. północy. Poza sezonem co 30 min.

W sezonie, ale jeszcze nie teraz są też bezpośrednie do San Antonio.

Ale z Eivissy do San Antonio 1,75 EUR (mimo, że co najmniej dwukrotnie dłuższa droga niż Aeropuerto - Eivissa za 3 EUR). Kursy co pół godziny.

Noclegi - w śpiworku w co bardziej urokliwych miejscach na wyspie :-)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez mashacra, 21 Lut 2015 16:45, edytowano w sumie 1 raz
aktualizacja tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#2 PostWysłany: 21 Lut 2011 05:33 

Rejestracja: 24 Lut 2010
Posty: 145
Rozklady jazdy poszczegolnych autobusow na Ibizie http://www.ibizabus.com/Page13.html lub http://www.ibizaholidays.com/Buses-time ... _buses.asp Informacje o wyspie i transporcie tez http://www.ibiza-spotlight.com/guide/ge ... ound_i.htm Zdjecia filmy z Ibizy na http://www.youtube.com otaz na http://www.panoramio.com i tez http://maps.google.com/ po wpisaniu Ibiza lub dana miejscowosc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Mar 2011 11:40 

Rejestracja: 26 Sie 2010
Posty: 70
Hej
Jak w temacie , mam zarezerwowany hostal :

Hotel Hostal Marí
Adres Progreso, 42
San Antonio de Portmany, 07820
Hiszpania

Mam prośbę o pomoc w dotarciu do niego z lotniska- hostel jest po drugiej stronie wyspy i trasa dojazdu wygląda tak :
http://www.booking.com/directions.pl.html?aid=335390;sid=b66364dfb54f5e1a76c6e8e0da029df9;id=330248214


Jak się tam dostać? który autobus wybrać ?

Liczę na Waszą pomoc :-)

Pzdr

Darek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Mar 2011 12:55 

Rejestracja: 14 Lut 2011
Posty: 110
Loty: 31
Kilometry: 72 801
Nie wiem czy wiele pomogę, ale wg strony oficjalnej lotniska:
http://www.ibiza-airport.net/transport.htm
do Twojego hotelu dojedziesz autobusem nr 9.

Sam też wybieram się na Ibizę, ale nocuję w:
Marco Polo II Hotel
Avda de Portmany s/n
San Antoni de Portamany (IBIZA) - ale jest to hotel oddalony od Twojego, wg GoogleMaps około 650m.

I zapewne tym autobusem pojadę. A tak w ogóle to kiedy lecisz ? Jeśli po mnie, to jak wrócę to będziesz miał pewne info ;)

edit:
Właśnie napisałem maila do do pani, która zajmuję się rezerwacjami w moim hotelu z pytaniem odnośnie "prawdziwości" informacji ze strony lotniska. Jak się dowiem, to napiszę co i jak. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Mar 2011 14:30 

Rejestracja: 26 Sie 2010
Posty: 70
Hej

Lecimy jutro , o 10.30 startujemy do Bergamo, tam 2 h postoju i lecimy dalej.

Czekam na potwierdzenie nr tego autobusu.

Pojutrze dam Ci znać co i jak :-)


Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Mar 2011 14:49 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Cytuj:
... wg strony oficjalnej lotniska:
http://www.ibiza-airport.net/transport.htm
do Twojego hotelu dojedziesz autobusem nr 9.

Ja bym nie nazywał tej str oficjalną , ale wygląda że info zgadza się
W-g http://www.aena.es/csee/Satellite?Langu ... me=subHome , odwołującej się do http://ibizabus.com/Page17.html
linia 9 łączy Aeroport i Sant Antoni
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Mar 2011 14:54 

Rejestracja: 14 Lut 2011
Posty: 110
Loty: 31
Kilometry: 72 801
Szukałem na szybko i rzeczywiście, masz rację, nie była to strona oficjalna :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Mar 2011 16:55 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 10
Tylko, że linia 9 działa chyba tylko od 1.06-30.09 chyba, że rozumiecie to jakoś inaczej:

Estiu-Verano-Summer (01/06 - 30/06 Y 1/09 - 30/09)

Estiu-Verano-Summer (01/07 – 31/08)


Prawdopodobnie teraz trzeba się pchać przez Ibiza city dlatego lepszą opcją jest samochód
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 29 Mar 2011 17:22 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
david, masz rację ,
nie da się inaczej rozumieć,
przeoczyłem daty
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 29 Mar 2011 19:07 

Rejestracja: 26 Sie 2010
Posty: 70
Właśnie dostałem odpowiedź od człowieka ze strony Ibizabus tej treści :

First Airport to Ibiza town and alter Bus 03 ( Ibiza to San Antonio), every 30 minutes.[b]
[/b]


Jutro po południu się okaże jak to wygląda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 03 Wrz 2011 18:15 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
Z mojego planu wynika, który wziąłem na dworcu w Eivissie (ciężko to dworcem nazwać), to nie ma bezpośredniego ? połączenia z SA. Najpierw jedziesz do stolicy, a kolejno przesiadasz się w 3-jkę, a dalej około 20-25 minut autostradą do San Antonio.

Dworzec w San Antonio : Ibiza San Antonio. Z tego miejsca do centrum spacerem jest 3 minuty, do Cafe Del Mar około 10-15 minut.

Transport na Balearach działa idealnie, bez opóźnień, a wynajem samochodu na Ibizie w sezonie to koszt ok 70E za klasę A. (brakowało pojazdów), na Majorce płaciłem mniej (około 30E za dzień, startując z El Arenal). Na Formenterze z kolei (gorąco polecam miłośnikom "białego niemal" piasku, warto wynająć rowerek. 10-18E/dzień.

Pozdrawiam,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 04 Wrz 2011 00:18 

Rejestracja: 10 Lut 2011
Posty: 95
Nie prościej zapytac tj. wyslac maila do hotelu ?;-) Zawsze odpowiadaja poprawnie ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 19 Mar 2012 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 17
Loty: 32
Kilometry: 54 201
jbond napisał(a):
Właśnie dostałem odpowiedź od człowieka ze strony Ibizabus tej treści :

First Airport to Ibiza town and alter Bus 03 ( Ibiza to San Antonio), every 30 minutes.[b]
[/b]


Jutro po południu się okaże jak to wygląda.



mam ten sam problem z dojazdem do San Antonio w kwietniu..
możesz napisać jak to wygląda w praktyce? czas, koszty...itd
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 22 Mar 2012 19:08 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 418
srebrny
Przed i po sezonie trzeba dojechać autobusem chyba nr 10 do stolicy-bilet 3.5e Przystanek ok.100m w lewo po wyjściu z hali przylotów. Końcowym przystankiem jest tzw.dworzec-długa ulica i kilka przystanków co 100m. Tam w połowie ulicy w budynku znajduje się kilka kas biletowych,obok jakas kawiarnia-wystawione stoliki na chodnik.Ztego dworca odjezdżają autobusy w dalsze rejony i w kasie trzeba kupić bilety.Nie jechałem do San Antonio,ale sądze ,że bilet będzie kosztował niewiele więcej niż z lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 02 Kwi 2012 01:21 

Rejestracja: 05 Paź 2011
Posty: 30
W BK było tak, że ile się paliwa wzięło tyle trzeba było oddać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 02 Kwi 2012 08:34 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
techset napisał(a):
W BK było tak, że ile się paliwa wzięło tyle trzeba było oddać.


tylko do 3 dni

Cytuj:
Petrol: All vehicles are delivered with full fuel tank, and must be paid when collecting it, costing between 40 euros and 125 euros depending on the kind of vehicle and it should be returned empty, except rents of 3 days or less, in which case tanks can be filled up and deposit will be returned
Góra
 Profil Relacje PM off
Promyseusz lubi ten post.
Promyseusz uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 26 Sie 2012 01:36 

Rejestracja: 24 Lut 2010
Posty: 145
Z tego co byłem w sierpniu 2012 na Ibizie to bilet na autobus z lotniska do centrum miasta Ibiza nr 10 kosztuje 3,5 eur (a wiec zdrożał o 50 eurocentów), natomiast z lotniska do San Antonio linia 9 to koszt 4 euro w jedna strone. Z San Antonio do miasta Ibiza linia 3 autobusów to 2 euro, autobusy jezdza bardzo czesto nawet co 15 minut. Plaza w San Antonio jest bardzo blisko stacji centralnej autobusów.
Tak ze z lotniska sa droższe bilety (lotnisko jest otwarte noca, mozna sie zdrzemnać). Droższe bilety sa tez na piekne plaze np coś 3 euro z San Antonio do "Calla Bassa". Czy z Ibizy (dworzec autobusowy wzdluz ulicy) do plaży Es Solinas tez cos 3 euro w jedna stronę, z Ibizy z dworca (wzdluz ulicy) do plazy Paja Bassa obok Figuretes ok 1,5-2 euro.

Bilety na autobusy sa wiec zwykle za ok 2-4 euro. W sezonie jak jest duzo ludzi na plazach to potrafia podstawic jakies dodatkowe autobusy zeby ludzi zwiesc z plazy np Es Solinas pod miastem Ibiza do hoteli, ale to nie jest pewne, ponadto sa korki. Poruszanie sie wynajetymi skuterami tez moze byc klopotliwe bo ciasno (zwlaszcza pod wieczór), a samochody moga utkwic w korkach i nie zawsze jest je gdzie zaparkowac (koleji metra nie wiziałem).

Z wyspu Ibiza z miasta Ibiza z portu lub np plazy Figurettes czy Paja Bassa plywaja tez statki na pobliska wyspe Formentiere, za 15-19 euro w obie strony tzw AquBus lub inne za ook 40-50 euro. Na tej wysepce rozlanej mozna pochodzić lub podjechac autobusem tzw turystycznym za 6 euro w obie strony na plaze, mozna tez wynajac skutery w miare tani i jest wiecej miejsca na drogach niz na Ibizie.

Dodam jeszcze ze ceny w sklepach wiekszych czy marketach chociaz troche oddalonych od plazy moga byc podobne jak w Polsce, a nawet polskiej Biedronce na wode, zywnosc itp.


Ostatnio edytowany przez Roku 12 Paź 2015 18:54, edytowano w sumie 4 razy
Nieaktualna lub błędna treść zawarta w poście - aktualizacja lub poprawa danych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 03 Wrz 2012 23:03 

Rejestracja: 03 Wrz 2012
Posty: 1
Hej,
lecę w niedzielę na tydzień na Ibizę. Muszę się dostać z lotniska do miejscowości na północy wyspy San Miquel (Miguel -różnie się nazywa ;)) Sprawdziłam połączenia na IBIZA BUS (bardzo przydatne! :)) i jest jeden autobus z Eivissy do San Miquel - linia 25 i 25A, które niestety nie kursują w niedzielę. Może ktoś był i orientuje się jak inaczej można się tam dostać?! Oczywiście taxa to ostateczność - 31 euro zaprzecza idei tanich wakacji, nie po to oszczędzałam na tanich lotach żeby zbankrutować na transporcie lokalnym na wyspie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 22 Mar 2013 17:02 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 237
niebieski
Może ktoś podpowiedzieć jak teraz wygląda dojazd z lotniska do Sant Antoni de Portmany?
Jaki autobus,gdzie pod lotniskiem ma przystanek i jakiej ceny można się spodziewac i ewentualnie jakiś rozkład bądz linki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 25 Mar 2013 09:59 

Rejestracja: 26 Lis 2011
Posty: 156
Pytanie, bo nie znalazłem informacji, ile czasu jedzie autobus spod terminala do Elivissy Portu? Czy to rzeczywiście 20min jak można wywnioskować z załączonych wcześniej zdjęć?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group