Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Mar 2015 22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Mar 2014
Posty: 15
Loty: 38
Kilometry: 115 116
Armenia "El Edén" (AXM) - można dojechać busem, który startuje spod dworca autobusowego (Terminal de Transporte). Koszt 2000 peso. Uwaga, trzeba przypomnieć kierowcy żeby się zatrzymał przy lotnisku, bo nie jest to przystanek końcowy i można go przegapić jak się człowiek zamyśli ;)

Bogota "El Dorado" (BOG) - przejazd taksówką do centrum kosztował mnie 27 000 peso.

Cali "Alfonso Bonilla Aragón" (CLO) - lotnisko znajduje się jakieś 20km poza miastem, przejazd busem kosztuje 5 000 peso i dociera do dworca autobusowego.

Cartagena "Rafael Núñez" (CTG) - przejazd taksówką do centrum kosztował mnie 10 000 peso. Przy wyjściu z lotniska jest stanowisko taxi, gdzie Pani drukuje kwitek ile powinna kosztować przejażdżka.

Medellin "José María Córdova" (MDE) - lotnisko znajduje się jakieś 30km poza miastem, przejazd busem kosztuje 8 600 peso i dociera do dzielnicy "La Candelaria".
_________________
Śmiejmy się(i podróżujmy)! Kto wie, czy świat potrwa jeszcze trzy tygodnie
http://jerzul.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 28 Lip 2015 22:38 

Rejestracja: 06 Wrz 2014
Posty: 82
Loty: 72
Kilometry: 202 046
Taksówka z lotniska w Cali do centrum kosztowała mnie 23 USD. Z powrotem pytałem taksówkarza i chciał 55 tys. peso. W hotelu zapytałem o transfer i zapłaciłem 45 tys. peso. Kurs peso na początku czerwca tego roku to jakieś 2530 - 1 USD. Kasę wymieniałem na granicy z Ekwadorem u cinkciarzy. Wcześniej obliczyłem ile pobrał mi mbank wraz z prowizją przy wypłacie z bankomatu i wyszło mi , że korzystniej jest sprzedać dolary na granicy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Wrz 2015 17:54 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
Autobus z lotniska Santa Marta do centrum kosztuje 1400 COP.Przystanek znajduje się jakieś 50 m w prawo od terminala.W druga stronę cena ta sama.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 22 Wrz 2015 19:33 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 536
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
za to na lotnisko w Villavicencio z dworca autobusowego płaciłem 6000 COP
a w Letici jakieś 2000-3000 COP
lotniska w obu miastach są bardzo blisko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 31 Lip 2016 15:32 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Generalnie z każdego (prawie) lotniska w Kolumbii da się wyjechać nie korzystając z taksówek (nawet jeśli zapytani Kolumbijczycy twierdzą, że "do miasta tylko taxi"). Tylko raz w Cucuta wziąłem taxi. Nie chodzi tutaj tylko o pieniądze, ale głównie o względy bezpieczeństwa: znam Kolumbijczyków, którzy wsiadając do taksówki wysyłają znajomym sms z nr bocznym/rejestracyjnym taksówki. Tak na wszelki wypadek gdyby...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Sty 2019 14:36 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
lukste9 napisał(a):
Autobus z lotniska Santa Marta do centrum kosztuje 1400 COP.Przystanek znajduje się jakieś 50 m w prawo od terminala.W druga stronę cena ta sama.


ktoś wie w jakich godzinach ten bus jeździ? o której jest pierwszy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Sty 2019 14:45 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22255
https://moovitapp.com/index/es-419/tran ... 4-206631-0
https://www.horariodebuses.com.co/santa ... uerto.html
https://smr.aerooriente.com.co/
Góra
 Profil Relacje PM off
maxima uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 22 Sty 2019 01:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2018
Posty: 26
Jak my lądowaliśmy pod wieczór to ludzie szli na busa i czekali po lewej stronie. Jak się okazało po drodze jechał na lotnisko jeszcze jeden autobus więc raczej nie ma problemów.


Ostatnio edytowany przez marcino123, 22 Sty 2019 19:24, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group