Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
dojazd-do-benidorm-calpe,1300,99641


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 201 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 15 Sty 2019 10:11 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
Hej,
mam pytania:
- laduje o 23 na ALC i czy zdazę z C6 do miasta? C6 kursuje do północy podobno.
- jade na lotnisko na 7:00 na lot do Sevilli i czy dam rade jadac z Alicante o 5 rano busem ? C6 kursuje od 5 rano i tym busem się chce zabrać na lotnisko z okolic przystanku Central market.
- czy za bilety zaplace u kierowcy karta (MasterCard/Revoult) czy trzeba miec bilon?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#102 PostWysłany: 15 Sty 2019 10:26 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
C-6 jeździ 24h/dobę w nocy wiadomo ze zmniejszona częstotliwością:
https://alicante.vectalia.es/linea/line ... #linea=C-6

Bilon niekoniecznie płaciłem banknotem, wydawał resztę:)
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#103 PostWysłany: 08 Kwi 2019 20:51 

Rejestracja: 13 Lis 2017
Posty: 23
Loty: 56
Kilometry: 75 640
Byliśmy w 3 osoby w Alicante, naturalnym wyborem był ten bilet na karcie z 10 przejazdami. Zastanawiałem się początkowo co zrobić z 4 niewykorzystanymi przejazdami, ale wystarczył mały trik cebulowy - wszystkie cztery przejazdy zostały sprzedane innym współpasażerom zainteresowanym tańszym dojazdem, wystarczyło zapytać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#104 PostWysłany: 09 Kwi 2019 07:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2233
złoty
mathew77 napisał(a):
- czy za bilety zaplace u kierowcy karta (MasterCard/Revoult) czy trzeba miec bilon?

Karta, bilon lub banknoty (ale przy reszcie powyżej 10 EUR dostaniesz kwit i będziesz ją mógł odebrać w punkcie w mieście)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 20 Kwi 2019 11:31 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
Hose napisał(a):
mathew77 napisał(a):
- czy za bilety zaplace u kierowcy karta (MasterCard/Revoult) czy trzeba miec bilon?

Karta, bilon lub banknoty (ale przy reszcie powyżej 10 EUR dostaniesz kwit i będziesz ją mógł odebrać w punkcie w mieście)

Dzięki ale w ALC byłem pod koniec stycznia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 14 Maj 2019 11:05 

Rejestracja: 24 Lut 2019
Posty: 22
Loty: 13
Kilometry: 18 558
Pytanie do zorientowanych
Przylot do Alicante o 23.45 odjazd C6 z lotniska o północy, czy, 15 minut wystarczy na dotarcie do przystanku, pytam bo potem godzina oczekiwania.
Przebierać nogami, czy nie ma szans?
Oczywiście zakładając że będzie planowo :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 14 Maj 2019 11:39 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Biegiem zdążysz.
Góra
 Profil Relacje PM off
lorkes uważa post za pomocny.
 
      
#108 PostWysłany: 14 Maj 2019 12:32 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Przystanek masz 10m od wyjścia ze strefy przylotów. Jak masz bagaż podręczny to bezproblemowo zdążysz ale jak oczekiwanie na taśmę z bagażami nadawanymi się przedłuży to...jak wskazywał boots nie biegiem a sprintem :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
lorkes uważa post za pomocny.
 
      
#109 PostWysłany: 14 Maj 2019 13:20 

Rejestracja: 24 Lut 2019
Posty: 22
Loty: 13
Kilometry: 18 558
Dzięki, ma szczęście z podręcznym, więc skoro jest szansa to kobietkę na plecy i biegusiem :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 12 Wrz 2019 17:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
jak dlugo zajmie mi dostanie sie z dworca kolejowego Alicante na lotnisko?
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 13 Wrz 2019 02:32 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Taksówką, czy pieszo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 13 Wrz 2019 09:01 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Busem ok 20 min :P
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
#113 PostWysłany: 18 Wrz 2019 12:52 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
Czy z Lotniska Alicante jest mozliwosc dojazdu do Torrevieja? I odwrotnie z Torrevieja na Lotnisko ALC? Jest moze jakis oficjalny rozklad? Informacje ze strony Lotniska kierują do przewoznika na stronie ktorego nie ma takiego polaczenia.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 18 Wrz 2019 13:07 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
https://torrevieja.com/en/torrevieja-al ... timetable/
Góra
 Profil Relacje PM off
siGGe lubi ten post.
siGGe uważa post za pomocny.
 
      
#115 PostWysłany: 18 Wrz 2019 14:40 

Rejestracja: 10 Paź 2018
Posty: 17
@siGGe rozkład podany przez @boots, a bilet kupujesz w autobusie za 7e albo na stronie: https://regular.autobusing.com/venta?em ... &locale=es tylko już za 8e (nr DIN, to nr dowodu osobistego). Uwaga, autobus jeździ punktualnie co do minuty, radzę się nie spóźnić ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
siGGe lubi ten post.
siGGe uważa post za pomocny.
 
      
#116 PostWysłany: 19 Gru 2019 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 1098
Loty: 137
Kilometry: 161 438
niebieski
Kilka świeżych informacji (które były już nieaktualne, niejasne lub ich brakowało):
- aby dojść na przystanek autobusu C6, po wyjściu z hali przylotów (ale jeszcze wewnątrz terminala) udajemy się na ruchome schody po lewej stronie i jedziemy na górę. Pierwszymi drzwiami po prawej opuszczamy terminal, przystanek znajduje się po prawej stronie od wyjścia
https://www.google.pl/maps/@38.2885613, ... 376!8i2688
- odjazdy autobusu C6 co 20 minut są raczej umowne
- w autobusach nie wyświetlają się informacje jaki jest kolejny przystanek, ale kierowca informuje nas, gdy dojeżdżamy na dworzec autobusowy oraz Puerta Del Mar
- dojazd z lotniska do przystanku Puerta Del Mar zajmuje ok. 20-25 minut, w drugą stronę jest to ok. 15-20 minut więcej
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 19 Gru 2019 23:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1035
srebrny
siGGe napisał(a):
Czy z Lotniska Alicante jest mozliwosc dojazdu do Torrevieja? I odwrotnie z Torrevieja na Lotnisko ALC? Jest moze jakis oficjalny rozklad? Informacje ze strony Lotniska kierują do przewoznika na stronie ktorego nie ma takiego polaczenia.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


W tej kwestii odgrzeję starego kotleta: zamiast kombinować i się męczyć ja rekomenduje wziąć auto z wypożyczalni np. RecordGo na lotnisku. Wychodzisz z samolotu, bierzesz bagaż, bierzesz auto i za 40 minut jesteś w Torrevieja jadąc malowniczą drogą wzdłuż wybrzeża. O wypożyczalni poczytasz na forum. Generalnie jak bierzesz gołe auto bez dodatkowego ubezpieczenia (lub masz ubezpieczenie swoje na auta wypożyczane) to koszt potrafi być śmieszny: rzędu kilku EUR dziennie. A wygoda niewspółmierna do transportu publicznego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 19 Gru 2019 23:46 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 54
siGGe napisał(a):
Czy z Lotniska Alicante jest mozliwosc dojazdu do Torrevieja? I odwrotnie z Torrevieja na Lotnisko ALC? Jest moze jakis oficjalny rozklad? Informacje ze strony Lotniska kierują do przewoznika na stronie ktorego nie ma takiego polaczenia.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Jeżdżą co godzinę autokary bezpośrednio do Torrevieja. Nigdzie po drodze się nie zatrzymują. Od 7 z Torre, do 22 z lotniska. 2 piętro, przystanek porządnie oznakowany nie sposób go przeoczyć. Na tym przystanku widnieje cały, duży rozklad. Bilet u kierowcy 7 euro. Autokar jedzie do centrum Torrevieja 50 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 03 Sty 2020 23:41 

Rejestracja: 03 Sty 2020
Posty: 2
Hej

wg dostępnych mapek i schematów trasy C-6 przystanek końcowy jadąc z lotniska do Alicante to Puerta Del Mar.
Mi zależy, żeby wysiąść na drugim przystanku na trasie Alicante => lotnisko. Czy wsiadając na lotnisku do linii C-6 mogę
jechać w ten sposób, że dojadę do Puerta Del Mar (niby przystanek końcowy) i potem dalej trasą powrotną na lotnisko
by wysiąść na przystanku, który mnie interesuje na trasie powrotnej? Można tak na jednym bilecie? czy musiałbym kupić kolejny bilet na trasę
w kierunku lotniska?
Schemat wygląda na taką pętlę, że teoretycznie powinna być taka możliwość, ale nie wiem jak to w praktyce wygląda,
więc może ktoś kto już w praktyce odbył taką trasę byłby w stanie odpowiedzieć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 04 Sty 2020 00:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1035
srebrny
Tak przy okazji: w samolotach do ALC jest zawsze sporo Polaków. Warto popytać podczas lotu czy ktoś przypadkiem nie wynajmuje auta i nie podrzuci.
Ja osobiście w ALC zawsze wynajmuję auto (bo to groszowe sprawy są) i kiedyś sam zapytałem w samolocie samotnego polskiego backpakers'a czy go gdzieś przypadkiem nie podrzucić, bo po jego ekwipunku już wiedziałem, że będzie potrzebował doraźnej pomocy w transporcie ;)

Trzeba by zrobić bla-bla-rent-a-car ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 201 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group