Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Sty 2016 13:55 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Był może ktoś pogapić się na złoto w sejfie Banku Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku? Wziąć co prawda nie można, ale podobno można się pogapić za darmo. Nie żeby stosy sztabek złota były specjalnie ciekawe, ale tutaj te stosy są akurat największe na świecie, większe niż w Forcie Knox. Pewnie jak jedno państwo spłaca dług innemu, to przesuwają to złoto z klatki do klatki w ramach tej piwnicy ;-) No i chodzi o to, żeby zobaczyć tę piwnicę, tyle, że nie udaje mi się zarezerwować wycieczki. Nie wiem, czy ten system rezerwacji nie działa, czy może wszystko jest już zarezerwowane. Próbował ktoś może?

https://www.newyorkfed.org/aboutthefed/visiting.html

edit

system rezerwacji chyba jednak działa; po prostu jest dużo chętnych, a dostępnych jest tylko 25 biletów na dzień; trzeba polować równo miesiąc przed, kiedy bilety wchodzą do systemu rezerwacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 15 Lut 2016 22:31 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Niestety nie było wycieczek na interesujący mnie dzień. Pomimo, że oficjalnie wycieczki są od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt) o godz. 13 i 14, to jednak w niektóre dni, z nieznanych mi powodów, wycieczek po prostu nie ma. Wycieczki rezerwuje się z 30-dniowym wyprzedzeniem, np. dzisiaj, 15 lutego, weszły do systemu rezerwacji wycieczki na 16 marca. Weszły o godz. 15:00, czyli o 9:00 czasu nowojorskiego i 25 rezerwacji na każdą godzinę rozeszło się w półtorej godziny.
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 09 Maj 2019 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 258
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
od paru dni śledzę temat bo planuje się wbić
generalnie bardzo ciężko - o 15 naszego czasu wrzucają i już po kilku sekundach nie ma wejściówek
dzisiaj dłużej wiszą - chyba ktoś zwrócił bo dzisiaj z powrotem wpadły - 36 wejściówek na 24 maja 2019
także jak ktoś akurat jest/będzie może szybko rezerwować
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Maj 2019 22:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 258
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
kojot_lubin napisał(a):
Mam dodatkowe dwie wejściówki na 10 czerwca - gdyby ktoś chciał mogę spróbować zmienić zwiedzających bo chyba się da - jakby coś to proszę na privpozdrawiam
Nieaktualne - przepraszam za zdublowany przypadkowo post
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Wrz 2019 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Jeżeli komuś zależy na wejściówkach i nie uda się trafić dostępnych dokładnie o 15tej to warto jeszcze chwilę poczekać i poklikać. Przy robieniu rezerwacji jest blokada wybranej liczby wejściówek na 5 minut i jeżeli nie dokończy się procesu rezerwacji to wejściówki wracają do puli dostępnych. Mi udało się zarezerwować 3 sztuki kilkanaście minut po 15tej mimo, że już wcześnie wyświetlało się, że wszystko zarezerwowane.

Druga podpowiedź: przy wpisywaniu adresu nie można używać '/' (i prawdopodobnie innych podobnych znaków) więc dla bezpieczeństwa lepiej wpisywać spację. W moim przypadku nie miałem komunikatu o błędzie a przycisk do rezerwacji pozostawał głuchy. Dopiero po usunięciu znaku '/' udało się zarezerwować.
Góra
 Profil Relacje PM off
mikuś lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 19 Wrz 2019 11:58 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2869
złoty
Fajne info na przyszłość.
Klikałem przez pięć dni aby wyklikać 4 miejsca i nic. Raz już niby były, ale po jakimś tam ostatnim kliknięciu, zniknęły.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 19 Wrz 2019 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Jeszcze zapomniałem dopisać, że jak komuś się nie udało załapać na wybrany dzień to warto zaglądać na stronę w następne dni o 15tej bo wpadają wejściówki też na inne dni które już były całe zarezerwowane. No i niestety informacja trochę gorsza to mimo iż strona pokazuje na złoto następny termin na który będą udostępnione wejściówki to o 15tej może się okazać, że wejściówek na ten termin nie będzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group