Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Sty 2017 20:41 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 124
Cześć,

Interesują mnie wszelkie informacje na temat możliwości i bezpieczeństwa spania na lotnisku Belfast International Airport.
Nie ma prawie żadnych postów na ten temat. W sumie znalazłem jedynie info o spaniu w tzw. Queit Room / Faith Room.
Wiem, że lotnisko jest 24 h. Airside jest zamykane po ostatnim locie i otwierane ok. 4 rano.

Wracam do Wrocławia lotem o 6:15 i nie wiem czy spać na lotnisku, czy też busem '300' jechać o 4:20 na lotnisko. Planowo przyjeżdża na BFS o 4:50. Nie wiem czy to nie za krótko do zamknięcia bramek na tym lotnisku. Oprócz lotu do Wrocławia są 3 wyloty do Londyn o ok. 6:30. Poza tym mam obawy, że może nie być pierwszego kursu lotniskowego autobusu a następny jest po 5:00.

tomek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 17 Sty 2017 21:31 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Bardzo przyjemnie, cichoni spokojnie można pospać na tarasie widokowym. Aczkolwiek warto sprawdzić czy nie jest zamykany na noc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Sty 2017 21:55 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 175
Loty: 164
Kilometry: 274 594
Też się przyłącze do wątku, może ktoś podpowie więcej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Mar 2017 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2016
Posty: 20
Loty: 39
Kilometry: 63 056
Podbijam pytanie, bo mam w planach spać tam za tydzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Mar 2017 23:56 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 175
Loty: 164
Kilometry: 274 594
Tydzień temu wróciłem, jednak nie spałem na lotnisku, nie byłem pewien czy się da i nadal nie wiem, bo wybrałem inny wariant,
więc polecam pożyczyć pojazd, o dziwo tanio jak na W.Brytanie bo tylko 46 zł za dzień
i od razu ruszyć na też tani nocleg Finn McCools Giants Causeway Hostel tylko 150 zł za dwójkę ze śniadaniem
a rano 2-3 godziny spaceru pod i nad klifami, jeszcze przed turystami, oczywiście potem fabrykę whisky Bushmills,
przy najmniej główny hol i sklep z pubem, ew.ruiny zamku, może Carrick-a-Rede,/ wejście 7 funtów/,
no i powrót do Belfastu wybrzeżem, polecam nocleg Belfast International Youth Hostel za 138 zł dwójka
Przepraszam, że tak się rozpisałem trochę nie na temat, ale jeszcze w sercu świeże emocje, dobrej podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Paź 2023 09:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2019
Posty: 426
Loty: 108
Kilometry: 129 341
srebrny
Odświeżę trochę temat - doswiadczenia jak najbardziej aktualne, bo dzisiejsze. Spać się jak najbardziej da, aczkolwiek:
1. na landside jest mało miejsca (ew można spróbować w okolicach wypożyczalni i WH Smith na landside)

2. więcej miejsca jest na airside (na które można wchodzić na pewno już 6h przed rozkładowym odlotem - ja wchodziłem ok. 3.55, wylot rozkładowo o 10.00)

na airside jest wydzielona strefa "ciszy" (miedzy gate 18 a 20. Btw - pierwszy raz widze takowa na lotnisku dla tanich linii). Wprost idealna zeby spac... tylko ze dzisiaj panowaly tam pustki :lol: a to dlatego, ze jest tam po prostu strasznie zimno /wytrzymalem tam 3h i przenioslem sie do bardziej centralnej czesci terminala (strefa ciszy jest jakby w korytarzu) - kolo sklepow WH Smith/Northern Qtr (ok. gate 18) dalej jest dosc zimno, ale da sie wytrzymac./

Lawki na ogol metalowe, co 4 miejsca przedzielone podlokietnikami - spokojnie da sie spac. Tylko metal trochę ziębi

Załączniki:
Komentarz do pliku: strefa ciszy
20231001_040744.jpg
20231001_040744.jpg [ 672.02 KiB | Obejrzany 307 razy ]
_________________
https://www.zamiedzaidalej.pl/

https://www.facebook.com/zamiedzaidalej
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group