Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 22 Lut 2013 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 618
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
6 pięter wystarczy? ;) jeśli tak, to zajrzyj do Lilywhites, tuż przy Piccadily Circus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
#82 PostWysłany: 22 Lut 2013 18:22 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
lukket napisał(a):
6 pięter wystarczy? ;) jeśli tak, to zajrzyj do Lilywhites, tuż przy Piccadily Circus.


z całą pewnością wystarczy 8-) dziękuję.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 24 Lut 2013 14:16 

Rejestracja: 08 Sty 2013
Posty: 30
Cześć,
jak wygląda wstęp na południk 0* w Greenwich?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 27 Lut 2013 00:30 

Rejestracja: 19 Sty 2012
Posty: 77
A czy z Travelcard kupioną za vouchery i odebraną w automacie na London Victoria 2for1 będzie działać ?
Poniżej zdjęcie takiej karty odebranej w styczniu tego roku. Znaczek NR na dole jest ale wolę się upewnić.
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 27 Lut 2013 00:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3079
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
A co masz napisane kilka postów wyżej?
viewtopic.php?p=209890#p209890
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 27 Lut 2013 00:53 

Rejestracja: 19 Sty 2012
Posty: 77
zbyhu napisał(a):
A co masz napisane kilka postów wyżej?
viewtopic.php?p=209890#p209890

Jakby z tego wynikała odpowiedź na moje pytanie to bym nie zaśmiecał wątku.
Wszyscy piszą o biletach z kasy a mi chodzi o Travelcard z automatu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 27 Lut 2013 00:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Zbyhu ma racje. Bedzie dzialac. Przeciez automat to taka zmechanicowana kasa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 27 Lut 2013 22:11 

Rejestracja: 23 Lut 2013
Posty: 3
Jeżeli chodzi o 2for1 to w FAQ jest napisane " valid on the day you wish to the visit the attraction", czy to znaczy że bilet ma być nie "wykorzystany"? Czy to nie ma znaczenia? Ważne żeby był po prostu wystawiony na dzień w którym korzystam z atrakcji, niezależnie czy przed czy po?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 27 Lut 2013 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Ma byc wystawiony na dzien, w ktorym chcesz korzystac z atrakcji...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 28 Lut 2013 09:05 

Rejestracja: 12 Lut 2013
Posty: 68
Loty: 62
Kilometry: 118 373
A czy znacie jakieś bilety/wejściówki w stylu 1+1 jak np. London Eye oraz Madame Tussauds? http://www.madametussauds.com/london/bu ... fault.aspx ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 01 Mar 2013 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 206
Loty: 30
Kilometry: 37 700
niebieski
http://www.madametussauds.com/London/Bu ... mbitickets
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 01 Mar 2013 13:38 

Rejestracja: 27 Mar 2012
Posty: 286
Zbanowany
http://www.daysoutguide.co.uk/2for1-london wiekszosc atrakcji 2for1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 01 Mar 2013 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2012
Posty: 569
ja tez kupuje travelke za vouchery,, dodarkowo za reszte z nich dokupie pociag:

From: Luton Airport Parkway
To: London St Pancras

Teraz mam pytaniene o punkt odbouru (mam do wyboru Luton Airport lub Luton Airport Parkway), czy odbierać je na Lotnisku, czy Parkway zeby byly wazne na 2for1, czy moze kupic osobno i travelke odebrac dopiero na London St Pancra??

http://www.daysoutguide.co.uk/ticket-types.aspx

z tego co podaja wazna jest Travelcards - only when purchased from a train station. wiec moze odbior na Luton Airport Parkway bedzie OK?
_________________
Image
.. nasze tanie podróże ze Śląska: http://www.nasze-tripy.pl ..
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 14 Mar 2013 15:43 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Padło już takie pytanie w temacie, ale nikt nie odpowiedział, więc pozwolę sobie powtórzyć :
Jest gdzieś opcja spędzenia czasu przed powrotem na lotnisko w godzinach nocnych ? Coś co jest otwarte do 1.00-3.00 ? Najlepiej w okolicach baker street :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 14 Mar 2013 16:14 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 373
niebieski
paisas napisał(a):
Padło już takie pytanie w temacie, ale nikt nie odpowiedział, więc pozwolę sobie powtórzyć :
Jest gdzieś opcja spędzenia czasu przed powrotem na lotnisko w godzinach nocnych ? Coś co jest otwarte do 1.00-3.00 ? Najlepiej w okolicach baker street :D


Jeżeli lecisz z Luton, to szczerze polecam przespanie się na lotnisku. Cieplutko, bardzo wygodnie i bardzo mało ludzi :)

A co do spędzenia czasu w nocy w centrum, to jeśli się nie mylę, to widziałem kilka całodobowych maczków, ale gdzie dokładnie były, nie pamiętam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 14 Mar 2013 17:11 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Lot ze Stansted, i generalnie tam również nie ma problemów ze spaniem (sprawdzone parę dni temu).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 15 Mar 2013 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 54
Wróciłem wczoraj z jednodniówki z londynu, podróż z lekkimi przygodami (samolot na trawniku w KTW spowodował moje nocne wojaże na trasie KRK-KAT / KAT - KRK).
Parę informacji świeżych odnośnie kwestii poruszanych w tym topicu:
-Nocleg na Stansted - polecam gorąco, szczególnie miejscówki przy/na kaloryferach
-Easybus - bardzo na plus, mój Wizz był opóźniony 2,5h, mój bilet na easybusa "nieważny" od 1,5h a kierowca nas wpuścił do środka bez żadnego problemu. Powrót do Stansted ~22 również bez problemów z tym, że z punktualnością szału nie było.
-Gdzieś tu wyżej wyczytałem przed wyjazdem, że automaty przy metrze nie wydają reszty - kupowałem 2x travelcard i nic z tych rzeczy się nie wydarzyło.
-I żebym dodał coś od siebie do lowcostowego forum, osobom którym szkoda płacić 19E za panoramę z london eye czy też 25E za widok z the shard, mogę polecić wieże Katedry Westministerskiej przy victoria st. 2,5F studencki 5F normalny 64metry wysokośći 4 balkony na 4 strony świata, wyjazd windom:
http://westminstercathedral.org.uk/tower.php
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 16 Mar 2013 19:36 

Rejestracja: 26 Kwi 2012
Posty: 184
Spytam. bo szukam już od dobrej godziny ... Lecę do Londynu na Luton i mam pytanie, ponieważ mam easybusa na earl's court, gdzie powinienem kupić travelkę ( chcę podróżować w 1-2 ) strefie a przylatuje na 1 dzień więc w sumie chyba nie ma co oszczędzać, a że to niedziela to mogę kupić tę tańszą travelkę. Oyster mnie nie interesuje - chcę uniknąć kaucji.

Na Earl's Court powinienem być ok. 9:20 AM. dzięki za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 16 Mar 2013 20:25 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 373
niebieski
effecto napisał(a):
Spytam. bo szukam już od dobrej godziny ... Lecę do Londynu na Luton i mam pytanie, ponieważ mam easybusa na earl's court, gdzie powinienem kupić travelkę ( chcę podróżować w 1-2 ) strefie a przylatuje na 1 dzień więc w sumie chyba nie ma co oszczędzać, a że to niedziela to mogę kupić tę tańszą travelkę. Oyster mnie nie interesuje - chcę uniknąć kaucji.


Chętnie bym pomógł, ale gdzie tu jest pytanie ? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 16 Mar 2013 21:00 

Rejestracja: 26 Kwi 2012
Posty: 184
Chyba faktycznie za bardzo namieszałem :) Gdzie powinienem kupić travelcard jeżeli przylatuję do Londyn-Luton i jadę easybusem do przystanku Earl's Court tak abym nie ponosił, żadnych dodatkowych kosztów ?

Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group