Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: London Eye
#41 PostWysłany: 29 Gru 2017 17:00 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1850
srebrny
byłem w okolicach stycznia, było normalnie wszystko czynne.
Góra
 Profil Relacje PM off
Misiatek uważa post za pomocny.
 
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
 Temat postu: Re: London Eye
#42 PostWysłany: 02 Sty 2018 00:29 

Rejestracja: 28 Sie 2017
Posty: 86
Misiatek napisał(a):
A w Sky Gardens jest otwarty taras zewnętrzny w zimie? Ktoś wie?


jest otwarty :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Misiatek lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: London Eye
#43 PostWysłany: 25 Paź 2018 12:09 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Promocyjne ceny w Ryanair tickets: 16,20 GBP dla dorosłych, 13,20 GBP dla dzieci 3-15 lat. Oferta obowiązuje dla terminów od 31 października do 31 grudnia 2018 r. Ale niestety nie widzę możliwości rezerwacji wejścia na konkretne przedziały czasowe.
https://tickets.ryanair.com/gb/en/tours ... 2018-10-30
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#44 PostWysłany: 05 Cze 2019 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1015
niebieski
-- 13 Maj 2019 23:59 --

kaya napisał(a):
kate1974 napisał(a):
Jak chcecie zobaczyć sobie Londyn z góry z równie piękną panoramą jak z London Eye ZA DARMO to polecam wjazd na 35 piętro wieżowca Walkie Talkie (tak wygląda) naprzeciwko (po drugiej stronie Tamizy) The Shard (tego najwyższego wieżowca w kształcie, jak sama nazwa mówi, Odprysku Szkła) niedaleko Korniszona - poza fantastycznym widokiem jest tam fajny ogród i parę restauracji. Jak napisałam jest to wjazd za darmo, wystarczy tylko zarezerwować sobie miejsce do windy na konkretną godzinę na ich stronie internetowej (wpisać do google'a Walkie Talkie i garden, strona powinna wyskoczyć), chociaż mi się udało wjechać 20 minut wcześniej. Czas na górze to ok. 1 h, ale i tak nikt nie sprawdza ile tam siedzicie.


Mialam napisac dokladnie to samo! Moim zdaniem London Eye jest strasznie przereklamowane, nie warte swojej ceny oraz czasu straconego w kolejkach (Szczegolnie jesli ktos planuje jednodniowke w Londynie). Za te pieniadze lepiej wjechac na Sky Gardens, wypic kawe i wszamac pyszny sernik ;)


https://skygarden.london/booking

Wszystkie terminy na 3 tygodnie do przodu brak wolnych miejsc, co za lipa. Czy rezerwacja stolika w restauracji którejś załatwi sprawę?



-- 05 Cze 2019 23:52 --
Odpowiem sam sobie po wizycie, mam nadzieję że innym się przyda:

Sky Garden w budynku Walkie Talkie naprawdę ROBI EFEKT WOW :mrgreen: Również nocą, gdy na tarasie panuje klimatyczny półmrok (oświetlenie podłogowe i punktowe) za to widać blask panoramy Londynu.

Wskazówka: gdy nie zdążycie/zapomnicie zrobić bezpłatnej rezerwacji, a nadal chcielibyście zwiedzić podczas pobytu w Londynie.

Do 11 rano oraz po 21 wieczorem (zamykają o 24) jeśli jesteście w 1-2 osoby to wpuszczą Was też BEZ REZERWACJI

Uprzejmość z ich strony z której sam skorzystałem.


Ostatnio podbity przez kittycate, 05 Cze 2019 23:52
Góra
 Profil Relacje PM off
ExGliwice uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group