Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Wrz 2020 23:27 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Informacyjnie, wszystkie sklepy bezcłowe i restauracje czynne od 5:00 do 22:00 (info od ochroniarza), więc jeśli ktoś liczył na Porto lub Pasteis de Nata do podręcznego, to może się nie udać, dobrze że to drugie kupiłem w Porto.

Na plus - błogi spokój, dwa piętra do dyspozycji, jak w jakimś chill roomie można się poczuć.

ImageImageImageImageImage

Edit: teraz dotarło do mnie dlaczego, leci tylko Wizzair do Warszawy.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 07 Wrz 2020 09:52 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Leciałem w sobotę ok. 15, wszystko wyglądało normalnie ze sklepami otwartymi, jedynie salonik był zamknięty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Gru 2022 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2019
Posty: 425
Loty: 108
Kilometry: 129 341
srebrny
orientuje sie ktos moze jak z oferta bezclowki w Porto? (konkretnie chodzi mi o alko) - warte uwagi czy raczej nie? [tzn chodzi mi o lokalne alko nie za miliony monet]. I czy pakuja to tak, ze mozliwy jest potem z tym tranzyt w LTN? (pytam bo ktores lotnisko - chyba KTW - pakuje to tak, ze na LTN nie jest mozliwy transfer :/ )
_________________
https://www.zamiedzaidalej.pl/

https://www.facebook.com/zamiedzaidalej


Ostatnio edytowany przez Szymon2020, 31 Gru 2022 12:02, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 31 Gru 2022 12:02 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22320
Bardzo spoko cenowo. Ciut droższe od miasta, ale za 4-6 euro bardzo dobre winka z Douro tak samo jak dobre Porto.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group