Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 07 Lut 2020 23:05 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1376
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
Linie Bangkok Airways
Credit Card Restriction
As part of efforts to minimize credit card fraud, Bangkok Airways employs a third party fraud prevention operator to audit all payment transactions.
During the check-in process at the airport, Bangkok Airways will perform a random check on the credit card used for online payment. Failure to present the card or proof of payment will result in passengers being required to purchase new tickets for all sectors. Passengers will be denied boarding if found travelling with tickets purchased by the fraudulent use of credit card.
Będę za kilka dni leciał to się osobiście przekonam...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#62 PostWysłany: 08 Lut 2020 08:31 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
kostek966 napisał(a):
Latam w tej chwili obiema liniami i nikt o nic nie pyta, podobnie jak przez ostatnie ponad 30 lat i zwiedzenie 80 krajów, nikt nigdy nie pytał o kk ani mnie ani nie widziałem żeby ktokolwiek ją pokazywał, zdarza się to wyjątkowo rzadko i szkoda sobie tym zawracać głowę

U mnie na 15 lat latania (prawie 1000 lotów) zdarzyło się to 3 razy:
- Qatar Airways jakoś w 2012 roku
- GOL w Brazylii, ok. 2015
- BKK-REP ok. 2013, nie pamiętam linii lotniczej, ale jakaś mała
ale fakt faktem, większość moich biletów pochodzi z OTA i wtedy linia zazwyczaj nie sprawdza karty bo odpowiedzialność jest po stronie biura podróży.

No i obecnie prawie każda płatność jest uwierzytelniona kodem 3d secure więc prawdopodobieństwo fraudu jest znikome.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 08 Mar 2020 16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
No ale chyba chodzi o to, kto teraz żąda pokazania kk, i myślę że dzisiaj już tego nie ma nawet w Ameryce Południowej, gdzie były różne taryfy dla miejscowych i obcokrajowców
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group