Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Flight underpaid?
#1 PostWysłany: 07 Lut 2018 20:33 

Rejestracja: 04 Kwi 2012
Posty: 46
Witam,
Mam problem z rezerwacją w wizzair, której dokonałem dwa tygodnie temu. Kupowałem pięć sztuk OW po 12,50€ apką mobilną, chyba wybierałem od razu przewalutowanie na PLN i płaciłem kartą. Dziś właczyłem apkę i widzę komunikat FLIGHT UNDERPAID. Muszę dopłacić 12,50 a w szczegółach cena pojedynczej rezerwacji to 15€ a nie 12,50€.
Pani na infolinii nie potrafiła mi wytłumaczyć dlaczego, stwierdziła, że zapłaciłem za mało i "jak nie dopłacę, to nie polecę". O co chodzi?ImageImageImage

Wysłane z mojego HT50 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Flight underpaid?
#2 PostWysłany: 07 Lut 2018 21:03 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Dostałeś fakturę na maila? Jeśli tak, na jaką kwotę: tę którą zapłaciłeś czy 12,5€ wyższą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flight underpaid?
#3 PostWysłany: 07 Lut 2018 22:16 

Rejestracja: 04 Kwi 2012
Posty: 46
silvershark napisał(a):
Dostałeś fakturę na maila? Jeśli tak, na jaką kwotę: tę którą zapłaciłeś czy 12,5€ wyższą?
Dostałem. Wyższą.

Wysłane z mojego HT50 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Flight underpaid?
#4 PostWysłany: 05 Mar 2020 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 377
Loty: 319
Kilometry: 374 564
złoty
Odświeżam, bo może komuś się przyda.

Próbowałem zrobić rezerwację z częściowym wykorzystaniem do płatności środków wizz. Po akceptacji wykorzystania istniejących na koncie środków wizz zamknąłem stronę wizzair.com, jednak rezerwacja widnieje jako potwierdzona, a środki zniknęły z konta wizz. Widnieje również wspomniany w pierwszym poście komunikat o niedopłacie. Na infolinii okazało się, że dopłacić należność należy do czasu odprawy, w innym wypadku rezerwacja zostanie skasowana, a użyte do płatności środki wizz przepadną.

Z drugiej strony całkiem niezły deal, bo w moim przypadku nie muszę zamrażać tysiąca złotych aż do grudnia.

Image
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Tufli 05 Mar 2020 17:32, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Flight underpaid?
#5 PostWysłany: 05 Mar 2020 17:23 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
@Tufli zamaż lepiej PNR bo dalej go widać :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Tufli lubi ten post.
Tufli uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group