Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 545 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna
Autor Wiadomość
#481 PostWysłany: 27 Maj 2015 19:08 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 644
Loty: 35
Kilometry: 41 664
niebieski
Polacy chca zarobic, a od cudzoziemcow mozna dostac po nominale
Edit: jesli ktos dysponuje budzetem innym niz studencki to nawet lepiej, 1kat mozna dostac nawet ponizej nominalu
Góra
 Profil Relacje PM off
Meduzy lubi ten post.
 
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#482 PostWysłany: 27 Maj 2015 19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Sprawdzają dowody na gate 2. Mam niemiecko brzmiace nazwisko i nietypowe imie to gosc patrzyl 2 minuty na dowód. Unikajcie bramki 2 jak macie na inne nazwisko bilet. Chyba ze poprostu mialem pecha i trafilem na sluzbiste.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#483 PostWysłany: 27 Maj 2015 19:34 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 644
Loty: 35
Kilometry: 41 664
niebieski
Dzieki za info, w takim razie ide do 11
Edit: jednak trafiles na sluzbiste, wszedlem na gate 2 jako jakas karin :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#484 PostWysłany: 27 Maj 2015 21:43 

Rejestracja: 07 Maj 2015
Posty: 103
Loty: 12
Kilometry: 15 348
a bilety po ile kupione?
bo ja jednak do domku wrocilem i w tv ogladam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#485 PostWysłany: 27 Maj 2015 22:44 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
Ja swoje bilety sprzedalem po 200 zl jakies 30 minut przed meczem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#486 PostWysłany: 27 Maj 2015 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
fajnie,że nie było widocznych pustych krzesełek jak w turynie. Mniemam, sprzed tv, że było bardzo dobrze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#487 PostWysłany: 27 Maj 2015 23:37 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2748
złoty
W tv przeważnie takich pustych plam nie pokazują :)
Tu tak źle nie było, ale jakaś część biletów nabywcy widocznie nie znalazła.,
Koło mnie bezpośrednio z prawej strony były 3 puste miejsca, więc od razu się przesiadłem zmieniając kategorię z restricted view na normal view :)
Osoby z lewej strony po przerwie na tych miejscach już się nie pojawiły, stąd mniemam, że nie miały problemu ze znalezieniem innych pustych miejsc.
Meczyk kulturka. Dla kibiców też brawa.
Transportowo dla mnie także bezproblemowo (metrem z przesiadką - w domu w ciągu 30 minut).
Oby więcej takich wydarzeń sportowych w przyszłości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#488 PostWysłany: 28 Maj 2015 00:25 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 644
Loty: 35
Kilometry: 41 664
niebieski
Ja sobie kupiłem 4 kategorię po nominale.
W sumie to jestem zadowolony - budżetu nie przekroczyłem, mecz był dobry, a i jeszcze wypiłem sobie 3 piwka, za które nie zapłaciłem ani złotówki :D
Myślałem też, że będzie więcej pustych miejsc. Są jakieś oficjalne dane ile było ludzi na trybunach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#489 PostWysłany: 28 Maj 2015 00:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Bilety ogarnięte na samym początku meczu za 200 pln sztuka (mogliśmy taniej wcześniej, ale chwila zawahania i biletów nie było) bilet kat 3 obok sektora Sevilli. Standardowo jak to na narodowym nie było problemu ze zmianą miejsc i szybko przenieśliśmy się na sektor obok loży VIP. Ceremonia wręczenia medali i pucharu oglądana bezpośrednio już z loży VIP jakieś 5 metrów od podium :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#490 PostWysłany: 28 Maj 2015 00:49 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 155
Co do biletow jakis obcokrajowiec proponowal mi bilet 4kat za 100 pln przy wyjsciu ze stacji Warszawa Stadion. Wchodzilem bramka 11 ze znajomymi i kazdego poprosili o okazanie dokumentu tozsamosci, ale oczywiscie nawet nie porownywali z biletem!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#491 PostWysłany: 28 Maj 2015 00:57 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 644
Loty: 35
Kilometry: 41 664
niebieski
Teraz trochę żałuję, że jeszcze się nie wstrzymałem z kupnem do momentu tuż przed rozpoczęciem meczu. Ale z drugiej strony dostać bilet w drugim obiegu po cenie nominalnej - nie jest źle :)
Z przemieszczaniem się po stadionie jak wiadomo problemu nie było. Niemiec od którego kupiłem bilet (jak się później okazało kibic Schalke) na drugą połowę przeniósł się do sektora kibiców Sevilli, do swoich przyjaciół. Raczej nie miał problemów bo już go więcej nie spotkałem.
Sprawdzanie biletów to kwestia tego na kogo się trafi na bramce. U mnie ochroniarz nawet nie rzucił okiem na bilet, a na nim było imię i nazwisko jakiejś babeczki :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#492 PostWysłany: 28 Maj 2015 08:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3411
srebrny
Ciekaw jestem Waszych wrażeń pod kątem kibicowskim. Jak dla mnie było całkiem OK i to w zasadzie dzięki kibicom Sevilli, którzy na forum byli raczej deprecjonowani. Hiszpanów było trochę mniej niż Ukraińców ale byli bardziej zorganizowani, fajnie śpiewali i dopingowali. Wiem, że "prawdziwi" spece od piłki nie zbrukanej €€€ pewnie mnie zbesztają ale mi się kolejny finał widziany na żywo podobał :)

ps. Siedziałem koło wesołego gościa - Australijczyk z Londynu z polskim paszportem. Nawijał mi do ucha cały mecz, więc miałem prawie jak w TV z komentatorem :) Koleś cały czas chwalił nasz stadion, że chyba najlepszy jak widział, a z rozmowy wynikało, że trochę podróżuje sportowo :)


Ostatnio edytowany przez maczala1, 28 Maj 2015 08:32, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#493 PostWysłany: 28 Maj 2015 08:31 

Ukraińcy sportowo i w kibicowaniu niczym nie ustępowali wymienionym przez ciebie kibicom drużyny przeciwnej, różnica brała się zapewne z widocznej większej ich liczby
Siedziałem po stronie obok kibiców Dniepro, po raz pierwszy u góry prawie pod dachem, ale sportowo i sama atmosfera perfekt, kto kibicuje i nie był niech żałuje, bo drużyny sportowo i sam stadion godne finału LE
Góra
 PM off  
      
#494 PostWysłany: 28 Maj 2015 08:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3411
srebrny
Może dlatego, że siedziałem zdecydowanie bliżej sektorów Sevilli odniosłem wrażenie o większej sile ich dopingu. Zgadzam się w zupełności z tym, że Ci co sprzedali bilety stracili naprawdę interesujący meczyk i fajną atmosferę :) Tylko w zakresie sektorówek na trybunach była trochę bida z nędzą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#495 PostWysłany: 28 Maj 2015 08:41 

Drużyny jak najbardziej godne finału, jednak żeby nie było zbyt normalnie i europejsko to kibice ukraińscy standardowo musieli przynieść swoją szmatę i prowokować.

Tutaj szczegóły:
http://prostozmostu.net/trybuny/flaga-upa-w-polsce
http://pikio.pl/flaga-upa-na-finale-lig ... warszawie/

za to powinien być sąd, konfiskata tych symboli, następnie deportacja i dożywotni zakaz wjazdu dla dwóch pokoleń do przodu i dwóch wstecz.
Góra
 PM off  
      
#496 PostWysłany: 28 Maj 2015 08:45 

Świetny mecz, zazdroszczę tym, którzy mogli go oglądać na żywo :)
Góra
 PM off  
      
#497 PostWysłany: 28 Maj 2015 09:47 

Rejestracja: 14 Sty 2013
Posty: 62
Mecz super, atmosferą pozytywnie zaskoczony.
A bilet 4 kat godzinę przed meczem kupiłem za 100 zł, w zasadzie mogłem za 80 zł, ale upierał się że nie ma wydać...jakiś niemiec. czyli w teorii można było za połowę nominału.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#498 PostWysłany: 28 Maj 2015 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
hubi napisał(a):
Są jakieś oficjalne dane ile było ludzi na trybunach?

Ja wyczytałem, że 45 000:
http://www.uefa.org/newsfiles/uefacup/2 ... 228_fr.pdf
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#499 PostWysłany: 28 Maj 2015 10:48 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Anonymous napisał(a):
Drużyny jak najbardziej godne finału, jednak żeby nie było zbyt normalnie i europejsko to kibice ukraińscy standardowo musieli przynieść swoją szmatę i prowokować.

Tutaj szczegóły:
http://prostozmostu.net/trybuny/flaga-upa-w-polsce
http://pikio.pl/flaga-upa-na-finale-lig ... warszawie/

za to powinien być sąd, konfiskata tych symboli, następnie deportacja i dożywotni zakaz wjazdu dla dwóch pokoleń do przodu i dwóch wstecz.

Jednak zeby nie bylo zbyt normalnie, to kolejny komentarz na poziomie zostal umieszczony :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#500 PostWysłany: 28 Maj 2015 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Gdzie Ci którzy mówili że po pierwszej połowie Sevilla będzie już świętowała zwycięstwo. Dnipro potwierdziło że nie awansowało przypadkiem do finału a Konoplanka to zawodnik, który poradziłby sobie w najsilniejszych ligach Europy.

Zazdroszczę tym co byli, na pewno była super impreza :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 545 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group