Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 545 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
#341 PostWysłany: 20 Maj 2015 07:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1861
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Chyba z biletami na serio jest średnio bo nawet na kupbilet.pl pojawił się odnośnik do strony UEFA ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#342 PostWysłany: 20 Maj 2015 10:23 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Bilety 2 kat. już się skończyły, została tylko pierwsza, czyli trochę biletów znów zeszło. Z drugiej strony na wielu finałach Pucharu UEFA czy LE nie było kompletów widzów, więc nie ma co panikować. Nawet rok temu w Turynie sprzedano chyba tylko 3/4 miejsc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#343 PostWysłany: 20 Maj 2015 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Mail sprzed chwili..

Image
Drogi Kibicu,

Bądź częścią Meczu Finałowego Ligi Europy™ UEFA, który odbędzie się 27 maja o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie!
Kliknij poniższy link i kup bilety TERAZ
http://tickets.uefa.com/uelf15
Tym razem bilety oferowane są na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”.
Sprzedaż będzie trwała do wyczerpania puli biletów.

Pozdrawiamy,
Zespół ds. Biletów na Mecz Finałowy Ligi Europy™ UEFA Warszawa 2015


i najnizsza cena.. @beskidnik: sa dostepne kat.2
Załącznik:
f.JPG
f.JPG [ 84.89 KiB | Obejrzany 556 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#344 PostWysłany: 20 Maj 2015 10:32 

beskidnik napisał(a):
Bilety 2 kat. już się skończyły, została tylko pierwsza, czyli trochę biletów znów zeszło. Z drugiej strony na wielu finałach Pucharu UEFA czy LE nie było kompletów widzów, więc nie ma co panikować. Nawet rok temu w Turynie sprzedano chyba tylko 3/4 miejsc.


z tego co tu pisano problemem nie było małe zainteresowanie biletami, a bardzo szczegółowe sprawdzanie na bramkach wejściowych danych na bilecie z danymi posiadacza (co wymusza bodajże prawo włoskie)
Góra
 PM off  
      
#345 PostWysłany: 20 Maj 2015 10:37 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Pojawiają się i znikają bilety 2 kat., bo teraz też ich nie ma. Pomiędzy 1 a 2 jest jednak zbyt duża różnica cenowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#346 PostWysłany: 20 Maj 2015 10:41 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 643
Loty: 21
Kilometry: 25 696
niebieski
Podejrzewam, że u nas może być sporo wolnych miejsc. Nie oszukujmy się, obecność ukraińskiej drużyny (no jeszcze żeby to było Dynamo Kijów albo Szachtar) to dla UEFY porażka pod względem marketingowym. W zasadzie to tym meczem są zainteresowani chyba tylko kibice obu drużyn i może ci, którzy do Warszawy nie mają daleko i nigdy na takim finale nie byli. Przeciętny kibic z Europy nie będzie się specjalnie fatygować do Warszawy na finał pucharu pocieszenia, skoro nieco ponad tydzień później ma mecz Barcelona - Juventus, na który zdecydowanie warto wyłożyć trochę pieniędzy.

Poza tym wydaje mi się, że na tym portalu jeszcze będą dostępne wejściówki wszystkich kategorii i będzie je można kupić nawet w dniu meczu. A i tak na pewno nie zejdą wszystkie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#347 PostWysłany: 20 Maj 2015 10:45 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 87
Na Viagogo są jeszcze sporo biletów, w cenach nominalnych (lub bliskich nominalnym jeśli doliczyć opłatę rezerwacyjną).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#348 PostWysłany: 20 Maj 2015 10:47 

Wydaje mi się, że skoro jest Sevilla Krychowiaka to jednak nie jest tak źle, jeśli patrzeć na atrakcyjność samego finału dla Polaków, przynajmniej ja z synem chętnie jedziemy (99,99% też wolałaby Gran Derbi w finale LM zamiast Juve, a jakoś nikt nie narzeka, bo o składzie finałów DECYDOWAŁO BOISKO i wylany pot, może jeszcze łut szczęścia)
Góra
 PM off  
      
#349 PostWysłany: 20 Maj 2015 10:52 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 869
niebieski
Przykre to wszystko. Miala byc sportowa impreza roku, a jak zwykle wyjdzie kupa z pustymi trybunami.
Rok temu kiedy okazalo sie, ze nie pojade do Turynu na viagogo bylem w stanie sprzedac bilety tak, ze
zwrocily mi sie koszty niewykorzystanego bileu lotniczego (400 zl). W tym roku bilety ida po nominalnej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#350 PostWysłany: 20 Maj 2015 11:07 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 18
Ludzie jak Wy narzekacie... Dla kibica piłki nożnej to chyba coś zobaczyć finał imprezy pod nazwą Liga Europy. Atmosfera finału będzie na pewno super, poza tym, poziom ligi hiszpańskiej jak i ukraińskiej raczej jest wyższy niż naszej Ekstraklasy (niestety)... A przypomnę, że gra 5. drużyna ligi hiszpańskiej i 3. ligi ukraińskiej. Ale fakt, jeżeli ktoś kupił bilet tylko po to by na tym zarobić to się trochę mógł przeliczyć (albo pomylił Ligę Europy z Ligą Mistrzów?)... Pamiętajcie, że mieliśmy Euro 2012, teraz Europa League Final - długo będziecie czekać na kolejną ciekawą seniorską imprezę piłkarską w Polsce (do 2020 zapomnijcie).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#351 PostWysłany: 20 Maj 2015 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
beskidnik napisał(a):
Bilety 2 kat. już się skończyły, została tylko pierwsza, czyli trochę biletów znów zeszło. Z drugiej strony na wielu finałach Pucharu UEFA czy LE nie było kompletów widzów, więc nie ma co panikować. Nawet rok temu w Turynie sprzedano chyba tylko 3/4 miejsc.

Nieprawda, w Turynie sprzedano wszystkie lub prawie wszystkie bilety. Pewne puste miejsca wynikały z tego, że sprawdzali dokumenty i część bramkarzy nie wpuszczała jak się nazwisko nie zgadzało. Szczegóły w relacji - dzień 2:

tydzien-w-polnocnych-wloszech-jezioro-como-final-le-turyn,1506,60978


Ostatnio edytowany przez maczala1, 20 Maj 2015 11:59, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#352 PostWysłany: 20 Maj 2015 11:58 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 643
Loty: 21
Kilometry: 25 696
niebieski
Anonymous napisał(a):
Wydaje mi się, że skoro jest Sevilla Krychowiaka to jednak nie jest tak źle, jeśli patrzeć na atrakcyjność samego finału dla Polaków, przynajmniej ja z synem chętnie jedziemy (99,99% też wolałaby Gran Derbi w finale LM zamiast Juve, a jakoś nikt nie narzeka, bo o składzie finałów DECYDOWAŁO BOISKO i wylany pot, może jeszcze łut szczęścia)


Jasne, zgadzam się, ale nikt tu nie narzeka "kto wybrał takie drużyny do finału!? :D" . Chodzi o pewien fakt. O atrakcyjności widowiska decydują drużyny, zawodnicy, którzy przyciągają ludzi na trybuny. A raczej magia nazw i nazwisk. Pod tym względem pomiędzy oboma finałami przepaść jest gigantyczna. Barcelona - Juventus. Nawet jeśli Juve jest skazywane na pożarcie, to jest to wielka piłkarska firma z zawodnikami rozpoznawalnymi na całym świecie (Pirlo, Buffon, Vidal, Chiellini, Pogba, Morata). Tak czy siak przyciągnie ludzi, nie mówiąc już o Barcelonie. Dnipro - Sevilla. Ktoś kto interesuje się rozgrywkami europejskimi, pewnie zna te drużyny, wie mniej więcej kto w nich gra. Ale reszta? Wątpię.

Dlatego wygląda to tak jak wygląda. Jasne, że nikt nie wymaga cudów od LE i należało się spodziewać, że do finału mogą dojść ekipy bliżej nieokreślone szerszej publiczności. Ale stawiam dolary przeciwko orzechom, że gdybyśmy zobaczyli w finale, powiedzmy, Inter z Liverpoolem, w ogóle nie podejmowalibyśmy dzisiaj takiego tematu. Nawet jeśli te drużyny obecnie lata świetności mają za sobą, to magia ich firm, historii (i chociażby dziadek Gerrard) przyciągnęłaby komplet na trybuny, a Ci którzy nie wylosowali biletu, musieliby sięgnąć do kieszeni bardzo głęboko.

I też nie przeceniałbym wartości marketingowej Krychowiaka ;). Bardziej przyciągają nas goleadorzy, błyskotliwi dryblerzy i rozgrywający niż chłopcy od czarnej roboty ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 lubi ten post.
 
      
#353 PostWysłany: 20 Maj 2015 13:17 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
maczala1 napisał(a):
Nieprawda, w Turynie sprzedano wszystkie lub prawie wszystkie bilety. Pewne puste miejsca wynikały z tego, że sprawdzali dokumenty i część bramkarzy nie wpuszczała jak się nazwisko nie zgadzało. Szczegóły w relacji - dzień 2


może i to było główną przyczyną, ale na wcześniejszych finałach w Hamburgu czy Dublinie też było po kilka a nawet kilkanaście tysięcy mniej widzów niż pojemność stadionu. Nawet gdy grała Chelsea, to pozostało 5 czy 6 tys wolnych miejsc. Z drugiej stronu na te mecze też pewno sprzedano komplety biletów, ale nie każdy poszedł, zwłaszcza z tej puli którą mają sponsorzy. Teraz pewno będzie tak samo.
Magia nazwy klubu jest wielka, na Inter poszliby wszyscy, chociaż ten jest w totalnym kryzysie i pewno większość nie potrafi wymienić nazwisk graczy tego klubu (zapewne nie skojarzyliby nawet z tym klubem Poldiego). Zapewne to samo byłoby z Fiorentiną. Ja też jestem trochę rozczarowany składem finału, z drugiej strony i Sevillę i Napoli już na żywo widziałem, więc chętnie popatrzę co ten Konoplianka i Selezniow prezentują.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#354 PostWysłany: 20 Maj 2015 15:24 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Jestem ciekaw czy będzie tak jak mówicie i wejściówki nawet na 4 kategorię się pojawią. Aktualnie została I kategoria,zainteresowanie nie jest zbyt wielkie,to jest finał LE,nawet jeśli to puchar pocieszenia to warto być na tym meczu :-) Dłuższy czas minie zanim dostaniemy imprezę tego pokroju w naszym kraju.
Miejsc wolnych będzie sporo,sponsorzy i osoby,które wygrały bilet w losowaniu nie przyjada na mecz ze względu na drużyny jakie zagrają.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2


Ostatnio edytowany przez luck1991, 20 Maj 2015 15:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#355 PostWysłany: 20 Maj 2015 15:26 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
Szczerze mówiąc dla mnie oprócz walorów sportowych ważne są też walory kibicowsko -ultrasowskie a te dwie ekipy nie przejawiają wiekszej wartości . No może jeszcze Sevilla na którą jak wiadomo bardzo duże ciśnienie ma Śląsk który specjalnie (również z moim Motorem) Lublin) wybiera się do Warszawy .
Dniepro to taka sobie ekipa (w Poznaniu na LE pokazali się bardzo słabo) Zresztą zobaczymy jak będzie ....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#356 PostWysłany: 20 Maj 2015 15:36 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Ważne żeby w ogóle kibice z Dnipro przyjechali i dopingowali, w tedy zrobi się dobry meczowy klimat.

Kuba1976 na dzisiejsze derby idziesz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#357 PostWysłany: 20 Maj 2015 15:51 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
beskidnik nie jestesmy pod stadionem Lecha . Dzis wspieramy Slask na Lechu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#358 PostWysłany: 20 Maj 2015 16:10 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 427
niebieski
Ja się postanowiłem wybrać, najpierw chciałem odwiedzić strefę kibica i miasto bo tam będzie dużo ciekawiej, ale z drugiej strony przy takich cenach biletów zakupiłem bilety na mecz. Zapłaciłem w sumie 70 euro za 2 bilety 1 kat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#359 PostWysłany: 20 Maj 2015 16:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Kuba1976 napisał(a):
Szczerze mówiąc dla mnie oprócz walorów sportowych ważne są też walory kibicowsko -ultrasowskie a te dwie ekipy nie przejawiają wiekszej wartości . No może jeszcze Sevilla na którą jak wiadomo bardzo duże ciśnienie ma Śląsk który specjalnie (również z moim Motorem) Lublin) wybiera się do Warszawy .
Dniepro to taka sobie ekipa (w Poznaniu na LE pokazali się bardzo słabo) Zresztą zobaczymy jak będzie ....


Sevilla to jedna z lepszych kibicowskich albo raczej kibolskich ekip w Hiszpanii, a Dnipro to najlepsza ekipa na Ukrainie ostatnich lat.... Także jak interesuje Cię aspekt kibicowsko - ultrasowski to nie jest wcale źle. Jeśli chodzi o kiboli to w ogóle są najlepsze ekipy w swoich krajach. Do tego dochodzi kwestia wojny na ukrainie i manifestacji na trybunach z tym związanych oraz kwestia Sevilla-Sląsk i ogólnie Sevilla-polskie ekipy wszak Sevilla ma kibiców o lewicowych poglądach czyli odwrotnie niż 99% ekip w Polsce. Także ze wszystkich wymiarów akurat te kibicowsko- ultrasowskie są najbardziej atrakcyjne.

Ale sportowo słabo, prestiż taki sobie, stadion wielokrotnie odwiedzony o mieście nie wspominając. Także cięzko znaleźć w sobie motywację na te 90e. Za tyle to udaje mi się czasem cały wyjazd na LFC zapiąć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#360 PostWysłany: 20 Maj 2015 16:28 

Rejestracja: 23 Mar 2015
Posty: 133
Kibicowsko będzie ok Sewilla ma super ultrasów czołówka hiszpańska i dnipro też wygląda lepiej od napoli bo jak znam Włochów to było by ich na bank mniej niż Ukraińców
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 545 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group