Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 480 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 25 Cze 2018 10:27 
Awatar użytkownika

niebieski
Eeee wpisałem Katowice - Praga na lipiec i nie znajduje mi połączeń bezpośrednich do Pragi.... Gdzie te bilety? :shock:

Kraków to samo. Ani lipiec, ani sierpień. Chyba fallstart...
 Relacje PM off  

#382 PostWysłany: 25 Cze 2018 10:33 
Awatar użytkownika

Loty: 75
Kilometry: 93 137
srebrny
trzeba pamiętać że pociąg nie jeździ codziennie
 Relacje PM off
iwan-82 uważa post za pomocny.

#383 PostWysłany: 25 Cze 2018 10:41 

platynowy
iwan-82 napisał(a):
Gdzie te bilety? (...) Ani lipiec, ani sierpień. Chyba fallstart...
pierwszy kurs z Krakowa
Załącznik:
Leo Express.png
reszta też w rozkładzie, ale nie znalazłem nic za 19 zł...

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
iwan-82 uważa post za pomocny.

#384 PostWysłany: 25 Cze 2018 10:54 

Cóż, wszyscy myśleli, że Leo Express będzie woził prawie za darmo, a tu wielki zawód - ceny takie, żeby przewoźnik zarobił na kursowaniu pociągu. Naiwność ludzka nie zna granic.
 Relacje PM off
iwan-82 lubi ten post.

#385 PostWysłany: 25 Cze 2018 10:58 
Awatar użytkownika

niebieski
Ktoś trafił i kupił dziś bilet za 19 zł? Czy to tylko ściema?
 Relacje PM off  

#386 PostWysłany: 25 Cze 2018 11:00 

Typowy marketingowy chłam, aż boję się zapytać co ich tak zmobilizowało do wrzucenia puli (niepełnej) biletów na same wakacje na tej nowej trasie...
Aż nie zdążyli odpowiedzieć na moje pytanie sprzed 2-óch dni? :? :mrgreen: (nic nie sugeruję, tylko luźno zauważam zbieżność)
Zasadniczo starczy spojrzeć na ceny w systemie, przeczytać poprzedni post i wiemy że:
-przy obecnych cenach pociągi dobrze wypełnione będą tylko do Bohumina z Pragi/powrót. Bo w miesiąc nie zapełnią pociągów po polskiej stronie cenami od 68 zł.
-bilety po 19 zł to typowy marketingowy bełkot mający pobudzać popyt na (droższe) bilety.
-całą strukturę cenową tworzył ktoś ołówkiem na kolanie. Kraków - Tychy od 13zł?! U Lajkonika bez problemu u kierowcy są po 14 zł! A kursów do wyboru do koloru a nie jeden.
 PM off  

#387 PostWysłany: 25 Cze 2018 11:49 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Loty: 228
Kilometry: 534 135
Jedynie co widziałem to Katowice - Olomuniec za 23 PLN OW na weekend, szło złożyć za 46 PLN RT.

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
 Relacje PM off
iwan-82 lubi ten post.

#388 PostWysłany: 25 Cze 2018 12:03 

Katowice - Hranice na Moarawie (dwie stacje Leo przed Ołomuńcem) z Kolejami Śląskimi i CD są po 19 zł, w kasie przed odjazdem lub w automacie. No i powrót do granicy już wliczony. Także sorry...

Wszystkim wybierającym się do Pragi polecam Koleje Dolnośląskie z Wrocławia po 60 ,-

@LEO Express PL, z całym szacunkiem ale prymitywni ludzie u was pracują (tak, to nie jest pierwszy raz gdy popełniacie zasadniczy błąd na poziomie przedszkolaka) chyba ... no ale mają przynajmniej gusta co do trasy :P
Przynajmniej nie "Ałszfic" :mrgreen:

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 PM off
3 ludzi lubi ten post.

#389 PostWysłany: 28 Cze 2018 18:49 

Leo Express ma dla was konkurs na swoim (czeskim) Instagramie :o
Do wygrania 5 Nagród (vouchery), o oszałamiającej wartości.. uwaga, 200 koron (8€/33 zł!!!!) :mrgreen: :mrgreen:
Nie ma co, zaszaleli :P Pula nagród o wartości 40€ :mrgreen:
 PM off  

#390 PostWysłany: 28 Cze 2018 21:39 

Loty: 55
Kilometry: 120 474
niebieski
stjuard napisał(a):

Wszystkim wybierającym się do Pragi polecam Koleje Dolnośląskie z Wrocławia po 60 ,-

@stjuard Czy mógłbyś podzielić się linkiem do tej oferty?
 Relacje PM off  

#391 PostWysłany: 28 Cze 2018 22:00 
Awatar użytkownika

Loty: 75
Kilometry: 93 137
srebrny
https://www.kolejedolnoslaskie.eu/pl/ta ... y-mps.html
 Relacje PM off
jabollus lubi ten post.
jabollus uważa post za pomocny.

#392 PostWysłany: 29 Cze 2018 07:30 

:o od kiedy jest po 50 zł?
W takim razie w wielu przypadkach nawet z Krakowa/Katowic da się taniej niż Leo, Neobus przy odrobinie szczęścia za kilka zł i KD za 50...

Nie lubię jak firma stara się robić z ludzi idiotów i pisze o biletach po 19zł a wrzuca raptem dwa terminy po 30 i 40 zł, resztę powyżej 60. A biletów we wspomnianej cenie 19 wcale... Taką polityką to tylko klasę business zapełnicie (podróżującymi służbowo :P )
Niech przynajmniiej to da im do myślenia...

PM off  

#393 PostWysłany: 29 Cze 2018 12:01 

niebieski
@ stjuard:
1) Połączenie z Wrocławia w ofercie Kolei Dolnośląskich może być atrakcyjne ale dla mieszańców Województwa Dolnośląskiego (BTW: wymaga dwóch przesiadek po drodze w Lichkovie i Usti nad Urlici). Z Krakowa lub Katowic nie pojedzie w ten sposób 99% pasażerów.
2) Trudno oczekiwać żeby wszystkie bilety w całym okresie sprzedaży były po 19 zł. To jest identyczny system jak u konkurencji. Pierwsze bilety tanio, reszta drożej. Czy 80 złotych z Krakowa do Pragi to drogo? Wystarczy porównać z ostatnimi pomysłami Flixbusa. Ja osobiście jeśli mam się tłuc np. 7 godzin w tej samej cenie cenie pociągiem albo autobusem wolałbym to pierwsze. Pociąg jest przestronniejszy, a korzystanie z toalety nie wymaga stosowania gimnastyki artystycznej. Ja kupiłem na ten pociąg np. przejazd z Krakowa do Ołomuńca tam i z powrotem za około 50 zł.
3) Porównanie z Ryanairem zupełnie bez sensu. Taka niska cena jest pod warunkiem, że się trafi promocję i podróżuje się tylko z bagażem podręcznym na losowo wybranym miejscu. Do pociągu bez dodatkowych kosztów weźmiesz walizkę np. 90l i będziesz siedział gdzie chcesz.
 Relacje PM off  

#394 PostWysłany: 29 Cze 2018 12:30 

Loty: 15
Kilometry: 5 900
srebrny
Otóż to ,wolę również dopłacić i jechać pociągiem z większym bagażem niż polować na promocję na ryanaira z podręcznym gdzie muszę dostać się na lotnisko przejść odprawę i dojechać z lotniska do celu gdzie Leo zatrzymuje się w centrum Pragi a z lotniska jest kawałek poza tym nie porównujmy Leo do Ryanair to dwa różne swiaty
 Relacje PM off  

#395 PostWysłany: 29 Cze 2018 13:21 

@KL_user wskaż proszę choć jedną osobę która nabyła na bilet za 19 zł.
Już rozumiesz? Kłamstwo wobec klienta jest jednym z no-go w biznesie jak Leo Express
 PM off  

#396 PostWysłany: 29 Cze 2018 13:52 

niebieski
Zawsze istnieje szansa, że ktoś pochwali się takim biletem. Ja mam bilet za 20 zł :lol: .

Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.

#397 PostWysłany: 02 Lip 2018 22:16 

Nie widzę powodu, tutaj tego nie wstawiać skoro jest to jedna z kłamliwych ofert leo, skoro wstawiają to na każdym bilecie to chciałbym aby ktoś mi pokazał bilet z taką (bądź o 1zł wyższą) ceną pomiędzy wspomnianymi miastami.

Chciałbym zauważyć równieź że na odcinku z Ostrawy do Krakowa cena (najniższa?) jest wyższa niż dotychczas (19 zł) :P

A jak moderacja ma inne zdanie, to proszę o sensowne uzasadnienie a nie kopiuj-wklej nijak mające się do sprawy.

PM off  

#398 PostWysłany: 03 Lip 2018 18:53 

Siemka. Pytanko. Jak to jest z punktualnością? Mam podroż na trasie Waw - Brno - Waw w weekend. Z Warszawy się nie martwię, ale powrót? Wyjazd z Brna 20:55. Odwołali może kiedyś i co począć w takim wypadku. Czekać na następny kurs? Jest jakieś biuro LE w Brnie?
 Relacje PM off  

#399 PostWysłany: 03 Lip 2018 19:39 

Tzw. "martw sie sam".
Ok. polnocy masz flixa do Wawy obslugiwanego ciasnym i extra niewygodnym plaxtonem (autokar Leo na tej trasie w porownaniu z fb to poezja - choc ilosc miejsca na nogi w obu autokarach pozostawia wiele do zyczenia).
 PM off
LEO Express PL lubi ten post.

#400 PostWysłany: 05 Lip 2018 13:50 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

cosmonet napisał(a):
Siemka. Pytanko. Jak to jest z punktualnością? Mam podroż na trasie Waw - Brno - Waw w weekend. Z Warszawy się nie martwię, ale powrót? Wyjazd z Brna 20:55. Odwołali może kiedyś i co począć w takim wypadku. Czekać na następny kurs? Jest jakieś biuro LE w Brnie?

Dzień Dobry,

Autokary przy noramlnych warunkach drogowych odjeżdzają puntualnie. Jest niemal nieprawdopodobne ze kurs bedzie całkowicie odwołany. Nie mamy biura w Brnie. Proszę pamiętać, że dla naszych klientów jest przygotowana specialna infolinia +48 608 19 19. Działa całodobowo. Można zawsze zapytać gdzie jest aktualnie autobus. Również wysyłamy informację opóźnieniach, jeżeli takie nastąpią.

Pozdrawiamy,
 Relacje PM off  

[ 480 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: andrzejmaryla, CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości