Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Mar 2023 02:29 

złoty
Znalazłem bardzo ciekawą promocję https://www.ter.sncf.com/occitanie/tari ... nd-un-euro Do końca 2023 w każdy pierwszy weekend miesiąca pociągi regionalne TER francuskich kolei SNCF w Oksytani kosztują tylko 1 EUR za każdy przejazd. Taki promocyjny bilet można kupić najwcześniej 10 dni przez podróżą i obowiązuje on na konkretny pociąg. Stacje graniczne oferty z innymi regionami Francji to: Agen, Avignon, Brive, Clermont-Ferrand, Pau, Tarascon-sur-Rhône,

Jak można wykorzystać tę ofertę? Np. z Tuluzy jedziemy do Latour-de-Carol. Na miejscu idziemy na drugi peron i jedziemy bezpośrednim pociągiem Rodalies do Barcelony. Taka wycieczka co prawda zajmie pół dnia, ale z okna pociągu można wtedy zobaczyć połowę Pirenejów.
Albo druga wersja. Z Latour-de-Carol jedziemy "Le Petit Train Jaune" do Villefranche - Vernet-les-Bains. Tam przesiadka na standardowy pociąg do Perpiganu i powrót do Tuluzy przez Narbonę i Carcassonne.
 Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.

#2 PostWysłany: 11 Mar 2023 12:33 

srebrny
Nie widzę wersji angielskiej tej strony. jest jakieś ograniczenie miejscówkami tych biletów, czy sprzedają ile wlezie?
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 11 Mar 2023 13:11 

złoty
@Misiatek To jest dokładnie ta sama historia co np. w Hiszpanii albo Włoszech. Lepiej nie używać języka angielskiego do szukania promocji i rozkładów.
Odpowiadając na twoje pytanie. Nie powinno być problemu z dostępnością miejsc. Jedynie na trasach gdzie jest remont i kursują autobusy zastępcze proszą o jak najwcześniejszą rezerwację miejsc.
 Relacje PM off
luck700 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#4 PostWysłany: 24 Mar 2023 10:05 

złoty
EDIT1: Wczytałem się bardzo dokładnie w warunki promocji. Wcześniej tego nie zauważyłem, że dotyczy ona pierwszych weekendów miesiąca ale z wyłączeniem lipca i sierpnia. Promocja faktycznie działa. Wszystkie TERy w Oksytani na 1 i 2 kwietnia niczym przysłowiowy jeden mąż są za 1 EUR.

EDIT2: Przypomniało mi się, że w Oksytanii już kilka lat temu mieli taką promocję, że na kilku trasach na kilka dni przed podróżą była dostępna pula bardzo tanich biletów na każdy możliwy dzień. Teraz patrzę i stwierdzam, że region nadal mnie pozytywnie zaskakuje . Np. na poniedziałek 3 kwietnia praktycznie wszystkie TERy z Carcassonne do Tuluzy w takiej cenie. Z Narbony do Avignonu też da się znaleźć takie okazje. Wygląda na to, że promocja na dni robocze też jest typu "last minute". Bilet za euro można kupić najwcześniej dziesięć dni przed podróżą. Tylko w tym przypadku pula miejsc jest ograniczona i na bardziej obciążonych trasach takie bilety szybko się rozchodzą.
Załącznik:
capture-20230324-093059.png

Załącznik:
capture-20230324-094352.png

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.

#5 PostWysłany: 20 Cze 2023 09:24 

złoty
Znalazłem kolejną ciekawą ofertę kolejową z Oksytani. Bilet sieciowy na wszystkie pociągi regionalne (TER). Można go kupić na okres od 2 do 6 dni. Kosztuje on 20 EUR za dwa dni jazdy. Każdy kolejny dzień ważności zwiększa koszt zakupu o 10 EUR. Czy taki zakup się opłaca? Napiszę tylko tyle, że wystarczy pojechać tam i z powrotem na raczej krótkiej trasie z Tuluzy do Carcassonne i już jest oszczędność na poziomie 13,60 EUR w stosunku do standardowej taryfy SNCF.
Informacje ze strony SNCF można przeczytać tutaj: https://www.ter.sncf.com/occitanie/decouvrir/rail-tour .
Ulotka turystyczna do odkrywania regionu z pomocą kolei żelaznej: https://www.tourisme-occitanie.com/uplo ... TE_ORT.pdf .
 Relacje PM off
4 ludzi uważa post za pomocny.

#6 PostWysłany: 26 Paź 2023 08:58 

Loty: 44
Kilometry: 84 437
Dzięki za pełne info odnośnie tej promocji. Sprawdziłem i nadal działa. Wczoraj (25.10.2023) otworzyli sprzedaż biletów za 1EUR na weekend 04-05.11.2023.

Ktoś wyżej pytał o angielską wersję - bilety można kupić korzystając z angielskiej wersji strony SNCF - https://www.sncf-connect.com/app/en-en/home/search. Na razie nie zauważyłem, żeby bilety na jakiś kierunek się wyprzedały, a sprawdzałem połączenia z Tuluzy do Carcassone, Albi, Nimes, Latour-de-Carol.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 15 Sty 2024 20:06 

złoty
W 2024 w Oksytanii ponownie w każdy pierwszy pełny weekend miesiąca (oprócz lipca i sierpnia) bilety na pociągi regionalne dla każdego pasażera kosztują tylko 1 EUR https://www.ter.sncf.com/occitanie/tari ... nd-un-euro . Ponadto przypominam, że w tym regionie w inne dni roku też są dostępne bilety za 1 EUR. Tylko wtedy jest ograniczenie ilościowe i trzeba na nie "polować" około dziesięć dni wcześniej przed podróżą.
 Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.

#8 PostWysłany: 23 Kwi 2024 20:47 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Można upolować trasę Tuluza-Carcassonne czy Tuluza-Cahors za 1 EUR.

Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
 Relacje PM off
jacubus lubi ten post.
jacubus uważa post za pomocny.

[ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość