Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 556 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 18 Cze 2017 19:01 

Rejestracja: 02 Sty 2017
Posty: 108
Loty: 42
Kilometry: 37 458
Niedawno anulowałem bilet za 19 zl na trasie Gdańsk-Kraków dzień przed odjazdem i dostałem zwrot w postaci Leo Koron. Tutaj anulowałeś ze względu na opóznienie to nie wiem.

Wysłane z mojego X5pro przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#102 PostWysłany: 26 Cze 2017 11:06 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 38
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie,

Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona noclegiem w Luksusowym Apartament Nadmorski w Gdańsku dla 4 osób wraz z dojazdem naszymi liniami!
Jak zdobyć Vouchery? Proste!
Napiszcie w komentarzu pod postem konkursowym na FB kogo i dlaczego zabralibyście ze sobą, a może to właśnie Wy spędzicie niezapomniane chwile nad morzem!

Konkurs trwa do 09.07.2017, a już dzień później zostaną wybrani zwycięzcy!

Załączniki:
konkurs.jpg
konkurs.jpg [ 77.59 KiB | Obejrzany 2219 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 26 Cze 2017 11:19 

Rejestracja: 01 Sie 2015
Posty: 14
Nie chcę marudzić, chwała za konkurs, ale sądzę, że z marketingowego punktu widzenia lepszą nagrodą byłby przejazd legendarnym pociągiem do Pragi i z powrotem w klasie Premium; nocleg w Pradze zwycięzcy też pewnie przyjęliby z radością.

PS. Może jakiś konkurs z nagrodą w postaci przejazdu pociągiem Kraków - Praga we wrześniu?
Góra
 Profil Relacje PM off
iwan-82 uważa post za pomocny.
 
      
#104 PostWysłany: 26 Cze 2017 11:47 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 38
Dziękujemy za sugestię, weźmiemy ją pod uwagę. Niestety, nie mamy jeszcze dokładnych informacji dotyczących pociągów LEO Express w Polsce, ale na pewno pomyślimy o czymś wyjątkowym jak tylko będziemy wiedzieć coś więcej. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#105 PostWysłany: 02 Lip 2017 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
W piątek dziewczyna wracała Leo z Warszawy do Katowic. Była po pracy w nocy dlatego zapomniała wziąć walizki. Przyjazd do Katowic koło godziny 14.00. O 16.00 mail do leo że zagubiony Bagaż. Potwierdzenie że sprawa została przekazana do odpowiedniego działu. Mail zwrotny w sobotę (!!!!!!!!) koło godziny 13 że bagazu nieodnaleziono.

W sobotę odzywa się osoba obca z Wiednia (!!!!) że ma Bagaż dziewczyny. Ze leżał on trzy godziny (!!!!) w terminalu w Wiedniu bez niczyjej opieki.

Jak to jest możliwe Leo że bagaż został zabrany przez osobę postronna z Dworca w Wiedniu? Jak to jest ze Bagaż został przez kogoś wypakowany z busa i leżał na dworcu?
Ja tego tak nie zostawię. Fakt jest taki ze bagaż jest u obcej osoby w Wiedniu. Osoby która nawet nie jechała busem.

Proszę o podanie numeru kierownika Leo Express Polska w celu załatwienia tej sprawy. Dla mnie to skandal że nie można być pewnym o swój bagaż w busie!!!
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#106 PostWysłany: 02 Lip 2017 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
Z plusów ,niezwykły fart że ktoś się zainteresował bagażem a nie wylądował w śmietniku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 02 Lip 2017 19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 514
Loty: 55
Kilometry: 100 853
niebieski
Może ta osoba postronna w Wiedniu okazała się złodziejem i wykorzystała okazję i zabrała bagaż, po prostu...
Ale z drugiej strony, masz rację... Bo skoro o 16.00 odebrali Waszego maila to firma powinna się skontaktować z kierowcą (czy z stuardesą).
autobus chyba wtedy do Wiednia przyjeżdża jakoś około 20.00
Po prostu stało się i tyle... myślę że nie ma co robić afery :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 02 Lip 2017 20:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Raczej nie złodziej, bo ta osoba napisała na fb że ma ten bagaż tylko kwestia jak go teraz przekazać. Więc uważam że jest to afera z racji tego, że ktoś fizycznie z LeoExpress wyjął go z busa i sobie leżał przez 3 godziny samopas.

Dziś dostałem bezczelnego maila z Leo że skoro oni go nie znaleźli w busie to tej walizki w nim nie było.. No ręce opadają... Ja na pewno tak tego nie zostawię. Chcę by teraz bagaż był przewieziony przez Leo z Wiednia do Katowic oraz chcę rozmawiać z osobą wyższą stanowiskowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 02 Lip 2017 20:21 

@iwan-82 A oni dają jakiś kwitek na ten bagaż?
Góra
 PM off  
      
#110 PostWysłany: 02 Lip 2017 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Problem w tym że nie. I teraz mogą się wyprzeć. Dlatego nie chcę już rozmawiać z załogą tylko kimś wyższym stanowiskowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 02 Lip 2017 20:31 

iwan-82 napisał(a):
Problem w tym że nie.

Dobrze wiedzieć :/
Góra
 PM off  
      
#112 PostWysłany: 02 Lip 2017 21:02 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Sławek Iwan nic nie wskórasz szkoda nerwów swoja drogą super reklama na działalność LE w PL
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 02 Lip 2017 21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Zobaczymy, chcę powalczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 02 Lip 2017 22:02 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 366
niebieski
Swoją drogą - rozumiem, że można w roztargnieniu zabrać z luku nie swoją walizkę (zwłaszcza, że wiele z nich jest podobne do siebie), ale zapomnieć całkowicie? :o
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 02 Lip 2017 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Znam dwa takie przypadki. Da się bez problemu. Ludzie nie takie rzeczy zapominają. A czasem nawet nie rzeczy. (Dzieci.)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 02 Lip 2017 22:47 

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 77
No, ja bym kiedys prawie dziecko do pralki wlozyl. Zdarza się... :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 04 Lip 2017 08:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Wkurzyłem się bo wczoraj Leo zignorował moje dalsze maile. Więc napisałem wiadomość do samego prezesa Leoša Novotnego w tej sprawie żeby zbadał czy to standard w ich firmie takie postępowanie z bagażami i czy kolejni pasażerowie mają się czego obawiać. Korespondencja ofc english. Przed chwilą otrzymałem potwierdzenie odczytania wiadomości, zobaczymy co z tego będzie.

Teraz obecnie moje roszczenia są takie by przewieźć bagaż nieodpłatnie Leoexpress pomiędzy Wiedniem a Katowicach, darmowy bilet RT dla dwóch osób w ramach przeprosin za tą sytuację oraz wnikliwe dochodzenie dlaczego do tego doszło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 04 Lip 2017 19:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
No. Wreszcie Leo wziął się do pracy, chyba poskutkowało. Mają przejrzeć monitoring z Wiednia i chcą to załatwić... oby :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#119 PostWysłany: 05 Lip 2017 10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
@iwan-82

a nie prościej było to załatwić osobiście? jak zorientowaliście się, że nie ma bagażu, a autobus jeszcze nie dotarł do Wiednia, to trzeba było poprosić o bezpośredni kontakt z kierowcą tego konkretnego autobusu i z nim to bezpośrednio załatwić.


Ostatnio edytowany przez krasnal, 08 Paź 2017 10:36, edytowano w sumie 1 raz
Dubel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 05 Lip 2017 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Tak, dzwoniłem od razu około godziny 16.00. Żeby poinformowali kierowcę. Babka na infolinii powiedziała że mam wysłać maila z opisem walizki i się tym zajmą. No więc wysłałem maila, otrzymałem info że sprawa została przekazana do odpowiedniego działu. Było to przed 20 czyli przed przyjazdem Leo do Wiednia więc byłem pewien że w 3h skontaktują się z kierowcą lub załogą i umówimy się na odbiór bagażu. Niestety się myliłem :(

Może wyszła z tego zbyt wielka afera ale powtórzę się, dla mnie to jest nie do pojęcia że bagaże są wypakowywane a kierowca odjeżdza i zostawia jedną sztukę bagażu na dworcu, którą nikt nie odebrał.
Góra
 Profil Relacje PM off
freex lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 556 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group