Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 09 Wrz 2022 19:02 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
@jaras724 w takim razie życzę powodzenia... Szwagrowi też od razu przyznali kasę, a przelewu nie ma do teraz :( Oby u ciebie było inaczej :)
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
jaras724 lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#102 PostWysłany: 19 Wrz 2022 14:03 

Rejestracja: 29 Lip 2021
Posty: 535
Loty: 64
Kilometry: 105 797
złoty
@JIK zwrocik właśnie wpadł na konto :)
_________________
Image

Z tych ciekawszych zaliczone: Syria, Liban, Izrael, Kosowo, Laponia, Hawaje
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#103 PostWysłany: 19 Wrz 2022 17:27 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Gratulacje :)
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 27 Wrz 2022 10:48 

Rejestracja: 22 Mar 2010
Posty: 132
niebieski
Pytanko do "szczęśliwców" z opóźnionego EI104 JFK-DUB 25.08.22.
Czy Wam jakkolwiek odpowiedzieli na claim złożony przez stronę AerLingus?
Minął już miesiąc i u nas cisza.

Zastanawiam się czy czekać dalej czy szukać pośrednika? AirHelp jest chętny, ale oni biorą 35% prowizji. Trochę dużo patrząc na stawki u nas.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 27 Wrz 2022 12:08 

Rejestracja: 04 Lis 2018
Posty: 215
Nikt się nie odezwał.
Znalazłem natomiast grupę utyskujących na EI na FB. Lektura grupy nie napawa optymizmem :/
Sam zaczynam myśleć o pośredniku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 28 Wrz 2022 06:58 

Rejestracja: 23 Paź 2015
Posty: 98
connexBB - leciałem tym lotem...darowałem sobie bezpośredni kontakt z linią...krajowe firmy w związku z brakiem oddziału AerL. w Polsce nie podjęły się sprawy...więc kontakt z AirHelp ...po 7 dniach od przekazania dokumentów info, że dokumenty wskazują na zasadność "claimu"...po kilku dniach info, że przesłali dokumenty do Irlandii...po tygodniu info, że sprawa jest aktualna i czekają na info od linii...i jednocześnie ostrzegają przed tym, że linia może kontaktować się teraz ze mną bezpośrednio aby się dogadać....4 osoby na jednej rezerwacji więc jest co dogadywać...w Airhelp 2 razy kontakt przez chat z Polskim konsultantem...jeden gość niekompetentny, druga osoba zwróciła uwagę na brak cesji dla współpasażera i od razu przesłała wszystko do uzupełnienia...tak to wygląda...

PS
na tym locie AerL. zgubił mi bagaż - bardzo skutecznie - bo został już potraktowany jako nie do odzyskania i walczę w tej sprawie z infolinią i ich formularzem...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#107 PostWysłany: 11 Paź 2022 10:53 

Rejestracja: 04 Lis 2018
Posty: 215
Dziś dostałem przelew z EI. Kilka dni temu (we środę) dostałem info, że uznają w pełni moje roszczenia.
Nawet mocno ich nie nękałem. Raptem dwa maile, więc sam jestem zdziwiony.
Ostatecznie 2400 euro na koncie sprawia, że wycieczkę mogę podsumować całkiem przyjemnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#108 PostWysłany: 11 Paź 2022 12:10 

Rejestracja: 22 Mar 2010
Posty: 132
niebieski
Zazdro. Macie szczęście.
Claima złożyłem od razu po wylądowaniu w Berlinie. Niestety jedyne co dostaje od nich to automatycznego maila zwrotnego "We received your request under Case Reference" i tyle w temacie. :x
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 11 Paź 2022 18:39 

Rejestracja: 04 Lis 2018
Posty: 215
@connexBB
Nie wiem na ile w tym wszystkim pomógł patent z dopisaniem CEO EI jako adresata maili (wyczytane na grupie fejsbukowej) ale pewnie nie zaszkodził.
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#110 PostWysłany: 17 Paź 2022 20:18 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Małymi kroczkami i ja dochodzę swoich praw ;) Na razie tylko przyznali (po ponownej reklamacji) zwrot środków za transport na trasie IAD-JFK.
A przed chwilą poszła ponowna reklamacja na anulowany lot. Zobaczymy, co to będzie :shock: :lol:

Dziękuję @Laczek Feluś za info o grupie na FB :shock:
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#111 PostWysłany: 24 Lis 2022 17:03 

Rejestracja: 23 Paź 2015
Posty: 98
Informacyjnie:

AirHelp przelał odszkodowanie za opóźniony lot (suma odszkodowania - 35%).

Sprawa zagubionego bagażu: linia poprosiła o przedstawienie rachunków za utracone ubrania.

PS

Jeśli ktoś ma rachunki od Prady lub Dolce and Gabbana w ostateczności Gucci z data do sierpnia 2022 niech pożyczy na chwile:)
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group