Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Lut 2019 00:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 19
Cześć, szukam towarzyszki podróży do Malezji i Indonezji w terminie ok 11-27 lutego 2019. Styl typowo backpackerski, stosunkowo niskobudżetowy (ale bez przesady), sporo chodzenia, chwila plażowania etc. Dokładniejszy plan do ustalenia na kawie ;)
Jestem z Warszawy, 34 lata. Pozdrawiam!

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 04 Lut 2019 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2017
Posty: 343
To niemal last minute, koszt lotu przyćmi Twój budżetowy styl ;)

A jakiej płci jesteś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Lut 2019 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 19
Trochę jednak zmieniłem plany, przesuwam wstępnie termin na koniec marca / kwiecień. Ceny biletów podskoczyły i lepiej wydłużyć pobyt do 3 tygodni. Przed chwilą były jeszcze WAW-BKK Ukraińskimi za ok. 1620 ale trochę podskoczyły, z kilkoma dolotami łącznie wyszłoby max 2200 za przeloty. Faktycznie niemal last-minute, takie przyzwyczajenie z czarterów Rainbowa :)

Pozdrawiam!
Konrad
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group