Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Sty 2023 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2016
Posty: 58
Loty: 183
Kilometry: 284 385
To moje drugie podejście do RTW - pierwsze zaplanowałem i zarezerwowałem dokładnie na początek pandemii (nie mając jeszcze pojęcia czym jest koronawirus) i skończyło się lataniem.. po mapach google :D
Plan na drugie (a w zasadzie nadal pierwsze) RTW niewiele odbiega od pierwotnych założeń:
KRK-VIE-TPE - za mile M&M, niezmiennie kusi mnie EVA Air w C (Royal Laurel Class)
2-3 dni zwiedzania Tajpej i okolic i potem dalej na wschód. Pierwotnie udało mi się kupić taki składak AKL-PPT-IPC-SCL-CJC-SCL-GRU ze stopami 2 dni w IPC, 1 dzień w SCL i 3 dni w CJC za niecałe 4k PLN. Teraz już nie ma takich cudów, a przynajmniej nie w tej cenie.
Na ten moment myślę o przelocie z TPE do ICN i tam zwiedzanie 2 dni, a potem przelot do USA (preferowane LAX) i 3-4 dni zwiedzania ten części stanów. Przelot liniami ASIANA, najlepiej na pokładzie A380 w C (Business Suite (A380))
Potem LAX-SCL liniami LATAM (jest dostępność w Y za mile M&M na pokładzie B787)
W ramach Chile interesuje mnie Wyspa Wielkanocna, Atacama (alternatywnie lub dodatkowo Salar de Uyuni), Santiago.
Powrót przez GRU, najlepiej LH w C z racji niskich dopłat.

Podróż planowana na marzec/kwiecień - na ten moment jestem elastyczny, dostępność lotów zdeterminuje termin.
Gdyby ktoś był chętny na wspólny wyjazd będzie raźniej, a pewnie i trochę taniej ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group