Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 06 Maj 2017 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3058
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Wieczorny, piatkowy hkg-lhr byl mocno napchany
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image


Ostatnio edytowany przez marcino123, 06 Maj 2017 19:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#62 PostWysłany: 06 Maj 2017 13:51 

Ja dopiero jutro robię SYD-HKG i 4 dniowy stopover. Codeshare CX chyba na a330. Przy online check-in wygląda na spore obłożenie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Góra
 PM off  
      
#63 PostWysłany: 15 Maj 2017 03:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Dotarłem właśnie do Sydney. Wam też nie wbili pieczątek do paszportu?
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 15 Maj 2017 06:42 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 647
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Niestety :(.
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 15 Maj 2017 06:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3058
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Tez sie dopraszalem ;) gosc mi powiedzial, ze nawet nie ma. Na wylocie to samo.
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 15 Maj 2017 07:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 217
niebieski
Na wylocie już nie ma od 2-3 lat ale jak poprosisz to dostaniesz. Ja przynajmniej tak miałem w zeszłym roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 30 Maj 2017 14:23 

Dziś wróciłem z SYD via HKG do LHR. Pierwszy odcinek wykonywany przez Cathay Pacific.Poprosiłem Panią o nadanie bagażu do LHR a nie do GOT. Powiedziała,że nie ma problemu,ale odprawić mnie (w sensie wydrukować karty pokładowe)musi aż do GOT. Wysiadłem w LHR dzisiaj o 5rano. Swoją drogą widziałem,że kilka osób z Polski udawało się na transfer do GOT. Dzięki za deal. Warto było.
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 30 Maj 2017 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Czyli już chyba wszyscy wrócili bo terminy były kwietniowo-majowe. W moim przypadku udało się bez większych przygód, opóźnień. Loty na górnym pokładzie w a380 zaliczone. Osobiście uważam, że serwis w BA jest przynajmniej słaby nie używając mocniejszych słów. Na szczęście nie planuje z nimi latać na razie. Deal dobry. Długo wisiał. Dzięki @‌marcino123‌ Jakbyś nie zaczął wątku na forum to pewnie o Australii bym jeszcze marzył, a tak wiem, że muszę tam wrócić.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
p.wl lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group