Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 25 Wrz 2019 22:24 

Rejestracja: 08 Sie 2019
Posty: 11
Darek M

Nie miałem opcji przy wybieraniu zrby wybrać np lotnisko Poznań a na inny kierunek Wrocław a na jeszcze inny np Gdańsk :/ Jak już wziąłem Madryt z Wrocławia to i musiałem resztę dobrać z Wrocławia Dlatego tak, a to że tylko dali Paryż do wyboru z Wrocławia to wyszło tak a nie inaczej, szkoda tylko że na tak słabe lotnisko.

Ogólnie nie ma dla mnie znaczenia czy ten lot osoztuje 300zl w dwie strony czy 2000zl biekty są więc nie ma co ubolewa kwestia teraz tylko się zastanowić czy skrozysfac bo jeśli tak to czeka mnie nie lada planowanie logistyki całej :) z lotniska do centrum Paryża bus 20 euro za osobę, straszna cena chociaż nie ogrosza jak taxi za 150 euro jak nie lepiej :p


Ostatnio edytowany przez Abcn, 26 Wrz 2019 07:09, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#42 PostWysłany: 25 Wrz 2019 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Ale po co dobierałeś jakieś inne kierunki? W regulaminie nie było o tym mowy...

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 26 Wrz 2019 03:01 

Rejestracja: 08 Sie 2019
Posty: 11
Bo chciałem 3 różne, a co się trafi to była zagadka, wyszło tak a nie inaczej :)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 26 Wrz 2019 07:12, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 26 Wrz 2019 08:14 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
ja się rozczarowaniu kolegi nie dziwię i sadzę, że nie jest jedyną ofiarą tej promocji
co więcej, regulamin został specjalnie tak skonstruowany, że organizator z góry zakładał takie wałki (tzn. opękanie nagród po taniości -> obecność linii wizzair wśród dostępnych przewoźników) i niestety osoby mniej obeznane z lataniem dały się nabrać zostały zaskoczone różnymi dziwnymi kierunkami pod nazwą: Sztokholm, Paryż, Oslo, Bruksela, czy Mediolan lub Londyn (choć tu chyba najmniej boleśnie)
niby wszystko jest zgodnie z literą, ale niesmak pozostaje...
Góra
 Profil Relacje PM off
Damian Gebler lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 26 Wrz 2019 23:47 

Rejestracja: 08 Sie 2019
Posty: 11
]Mnie tylko dziwi, że nie można wgl negocjować np że w innym terminie odbierzesz swoją podróż , jeśli masz uwagi do tego co ci zaproponowali, gdyż np nie pasuje co lotnisko na którym masz lądować. To że masz Paryż to pikuś bo masz chyba nawet 3 lotniska i co? Miałem wiedzieć, które mi dadzą? No nie do końca, nie dajmy się zwariować.
Uparcie jest tak zrobione, że to co zaznaczyłeś musisz wziąć a jak masz reklamację to trudno ' nic się nie da zrobić' , musisz wziąć co ci dają. Ja z tego co pamiętam to brałem Paryż , który dostałem ' Madryt i jeszcze Kopenhagę chyba ?
kolega kilka postów wcześniej chwalił się, że dostał lot 5 dniowy na lotnisko główne w Paryżu ... Czyli jednak się dało, w moim przypadku próbowałem negocjować ale nic nie dało się zrobić.
Linie lotnicza jaka mi przydzielili to Ryanair i co ciekawe w stronę do BVA mam klasę 1 a powrotny lot economy class.


Ostatnio edytowany przez Abcn 27 Wrz 2019 16:43, edytowano w sumie 3 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 27 Wrz 2019 08:58 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@Damian Gebler - ale o co ci chodzi?
Przecież promocja jest jasna - masz podać kierunek (kierunki) i 3 daty, a organizator wybiera z nich dogodny dla nich termin. Wybiera termin i kierunek z podanych przez ciebie, więc nie przydziela ci jakiegoś wyboru z kosmosu - jeśli daty i kierunki ci nie pasują, to możesz mieć pretensje tylko do siebie, że takie podałeś.
Regulamin jasno mówi też, że przewoźnika wybiera organizator, więc każdy rozsądny człowiek weźmie pod uwagę, że może to być Ryanair czy Wizz Air i nie jest to powód do lamentów.
Piszesz, że "Uparcie jest tak zrobione, że to co zaznaczyłeś musisz wziąć" - w takim razie po co zaznaczałeś te daty i kierunki, skoro nie chciałeś tego brać? Dla jaj? Przecież wysyłając takie daty/kierunki musiałeś się spodziewać, że mogą zostać wybrane.
Co to znaczy "klasa 1" w przypadku Ryanaira?
I nie rób już takiej tragedii z tego Beauvais, dojazd do Paryża kosztuje 29€ w dwie strony i nie zajmuje nawet 1,5h.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 27 Wrz 2019 12:18 

Rejestracja: 08 Sie 2019
Posty: 11
Nie robię tragedii... Terminy są ok mi się tylko rozchodzi o to, że nie mogę znegocjowac lotniska czy coś, Ryanair mi pasuje spoko linia lotnicza o tym nic nie wspominałem, że mi nie pasuje. Nie pasuje mi tylko dojazd 90km do Paryża, rozumiem że lotniska są na u oczach ale to dla mnie zdeczka przesada lekka. 30 euro w dwie strony spoko, za 40 euro w dwie strony ziomek prowadzi firmę transportowa gdzie transferu je ludzi z lotniska w Tille do Paryża pod wybrany adres, jednakże trochę dużo Ci wyjdzie w dwie osoby, 80 euro żeby dojechać i wrócić z centrum to jest jednak trochę, nie udajemy takich bogatych, nie tyle szkoda mi tych pieniędzy co po prostu jest to upierdliwe. Będąc np w tym roku w Bułgarii z lotniska do hotelu miałem zaledwie 30km (to tylko przykład, proszę się nie bulwrsować, wiem że każde lotnisko jest inaczej usytuowane). Wiem, że organizator ma pełną rękę to rezerwacji lotów gdzie co jak, tylko powinna być chociaż taka furtka dla klientów, że jeżeli nie pasuje Ci lotnisko a w regulaminie nie ma o tym że np jeżeli weźmiesz Paryż to np czeka cię BVA, to powinna być jeszcze opcja rezygnacji co jest albo złożenia korekty zgłoszenia, ewentualnie daty (tutaj już by mieli wolna rękę jaka data, my się dostosujemy) ale żeby to było z lotniska w odległości rozsądnej of naszego celu podróż.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 27 Wrz 2019 13:07 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@Damian Gebler
Regulamin był ci znany przed wzięciem udziału w promocji, więc nie wiem skąd teraz pretensje, że nie możesz negocjować po fakcie. Nie podobało ci się, to mogłeś nie brać udziału.

Wracając do jęków o Beauvais - dojazd z CDG też nie jest darmowy. W najtańszej opcji autobus kosztuje 6€ w jedną stronę i zajmuje 80 minut, czyli tyle samo czasu, co dojazd autobusem z Beauvais. Jak chcesz dojechać z CDG szybciej, to RER kosztuje 11,40€ w jedną stronę, więc tylko 3,10€ mniej niż dojazd z Beauvais.
W najlepszej opcji zaoszczędziłbyś więc 17€ za osobę dojazdy z i na lotnisko, gdybyś dostał bilety na CDG zamiast na BVA.
Jeśli ta różnica 17€ dla ciebie nie do przejścia, to może ogólnie podaruj sobie Paryż - tam tanio nie jest.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 27 Wrz 2019 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Ja tego kierunku bym nie wpisywał w ogóle bo tam za 100 zł można polecieć i to w terminie wybranym przez siebie A nie przez kogoś. Stambuł zamiast tego bym brał ;)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 28 Wrz 2019 00:10 

Rejestracja: 08 Sie 2019
Posty: 11
Stambuł za bardzo egzotyczny jak dla mnie na drugi lot w życiu :D

@ms993 Nie chodzi o same już pieniądze nawet bo co tjest 17 € tylko o sam fakt położenia lotniska BVA, jeśli polecę to wezmę sobie opcje 20 euro na osobę w jedną stronę pod adres w Paryżu transport ?

Do marca jeszcze sporo czasu, trzeba jeszcze letni urlop zaplanować na 2020r. Jestem ciekaw czy ktoś jeszcze skorzystał z tej oferty lotów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 04 Paź 2019 11:37 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Damian Gebler napisał(a):
Próbował ktoś się skontaktować ostatnio z infolinią -darmowe loty z Honorem?
Od dwóch dni próbuję się z nimi skontaktować żeby dowiedzieć się jak daleko jest postępowanie w sprawie moich darmowych biletów, już zarejestrowałem się przed link aktywacyjny 48 godzinny 9 września, do poniedziałku maja czas żeby dac mi loty do potwierdzenia... Napisałem przed chwilą też emaila, zobaczymy czy odpowiedzą...

U mnie 14 dni upłynęło im wczoraj i 0 kontaktu z ich strony. Też próbowałem dzwonić, ale cały czas po uzyskaniu połączenia od razu rozłącza. Napisałem też maila i wiadomość przez ten ich formularz. Ile czasu czekałeś ostatecznie na swoje bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 30 Gru 2019 00:41 

Rejestracja: 30 Gru 2019
Posty: 1
Trochę późno się włączam do dyskusji, ale widzę, że nie za późno :)
Skorzystałem również z tej promocji, dostałem tydzien w Paryzu , ląduje na CDG, tylko lece przez Monachium z przesiadka, na którą mam 50min...
Trochę niejasno był ten regulamin napisany, mieli w nim mase błędów, które wyjasniałem z nimi telefonicznie.
Niejasno dostałem w sumie tez ten voucher, na poczatku nie zrozumialem, że dostałem właśnie lot do Paryża, dziś usiadłem do tego jeszcze raz i przeanalizowałem wszystko w celu sprawdzenia w ogóle autentyczności rezerwacji. Lot jest Lufthansą dla dwóch osób. Głównie to nie wiem jak zrealizowac tego maila (voucher), który od nich dostałem, numer bookingu, to chyba nie numer rezerwacji na stronie Lufthansy, probowałem różnych kombinacji, żadna mnie nie łączy do tego lotu. Ktoś próbował już to sprawdzać?
Tak wracając do tego Monachium (od września planowałem wyjazd do tego miasta, mimo zdziwienia, ze wybrali calkowicie co innego niz ja aplikowałem) zastanawiam się, czy musze realizować przesiadkę, Monachium wydaje mi się atrakcyjniejszym wyborem aż na tydzien, nie wyobrazam sobie siedzenia w Paryżu w hotelu przez tydzien, który jest w sumie bardzo drogi. Tylko, czy bede ponosil jakies konsekwencje jak zostane w Niemczech i czy bede mogl wrocic na tym bilecie? Miałem juz rozplanowany prawie kazdy dzien, na oku kilka noclegów plus rozplanowany mniej wiecej budżet na podróże (głownie wynajety samochod).
Na Paryż chyba musze liczyc dwa razy tyle co na Bawarię ^^ .


Ostatnio edytowany przez Abcn, 30 Gru 2019 01:08, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 30 Gru 2019 01:10 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
@Nodi konsekwencje są,
Możesz polecieć do M a wracać 'na własną rękę'
zobacz no-show-w-eu,15,136143
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off
Nodi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group