Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#21 PostWysłany: 25 Gru 2014 11:11 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 87
Strasznie drogo. Powinno być połowę taniej. Zobacz ceny w kwietniu. Czemu jest tak drogo w tym terminie nie mam pojęcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#22 PostWysłany: 25 Gru 2014 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
No raczej 2x drożej widzę....

http://www.booking.com/hotel/us/flaming ... om=5943719


Ale tydzień wcześniej faktycznie połowę taniej 112 PLN. Nie wiem o co kaman... :?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#23 PostWysłany: 25 Gru 2014 18:01 

Rejestracja: 10 Cze 2014
Posty: 241
Żeby taniej złapać hotel w LV (i ogólnie w USA) trzeba:

1. Trzymać sie dat z dała od jakiegokolwiek większego święta - w USA oczywiście;
2. Planować pobyty w miejscach atrakcyjnych turystycznie w ciagu tygodnia.

Patrząc na posty powyżej widzę:

1. Kolegę szukającego pokoju w LV w walentynki lub tuż po nich. Nie da rady, taniej nie bedzie, bedzie drożej;
2. Nocleg w kwietni przypada tydzień po Wielkanocy oraz w weekend. Tez złe.

W USA inaczej niż w Europie, hotele w dni wolne od pracy oraz w weekendy potrafią podwoić cenę ileś razy w stosunku do ceny w tygodniu. LV chyba w tym króluje.

Szukałbym noclegu w LV miedzy wtorkiem a czwartkiem. Dwa plusy: taniej i mniej ludzi.

Mały tip. Szukajcie promocji i ofert bezpośrednio na stronach hoteli.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#24 PostWysłany: 25 Gru 2014 18:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Dzięki!! W takim razie wezmę coś teraz z możliwościa bezplatnej rezerwacji, gdyby coś. Dopytam jeszcze o odległości, bo Google maps czasem nie oddaje rzeczywistości. Widzę dość tanie hotele w okolicach freemont Street. Czy to dobra lokalizacja? Widziałem że jest tam sporo atrakcji, ale jak z dojsciem/dojazdem do Strip, gdzie Cesar Palace czy Bellagio?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#25 PostWysłany: 25 Gru 2014 19:05 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 431
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
Z Freemont dojedziesz do Strip-a autobusem w ciągu 30 minut (autobusy są bardzo często). Bilet na 24h kosztuje 7 USD. Freemont to też dobre miejsce na tanie zakupy (ciuchy) - do outletów będziesz miał dwa przystanki busem lub 10 minut pieszo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#26 PostWysłany: 31 Gru 2014 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Thx, wziałem na razie coś taniego niedaleko Stripa. A wieciemoże, czy można tak z ulicy wejść do takiego np. Ceaser Palace na drinka czy pograć na automatach? :) Czy to trzeba być tam zameldowanym itp?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#27 PostWysłany: 31 Gru 2014 19:06 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 431
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
Możesz wejść do każdego kasyna bez problemu - nieważne czy tam mieszkasz, czy gdzieś indziej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#28 PostWysłany: 23 Sty 2015 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Szybkie pytanie. Widzę obniżkę cen w Stratosphere. Dziś na mój termin jest pokój 2os za $25+20 udogodnienia. I pytanie, co wygody zawierają? Sam wjazd na wieżę? Czy inne bajery typu rollercoster też?


EDIT: znalazłem już info, że tylko wjazd na górę oraz fitness club. Na rollera kolejkę jest zniżka. BTW, to chyba mimo wszystko dobra cena? Nie wiem tylko, czy zimą basen jakiś jest czynny?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#29 PostWysłany: 02 Lut 2015 15:32 

Rejestracja: 27 Sie 2012
Posty: 247
niebieski
Budżetowo, ale w dobrych warunkach i blisko Las Vegas blvd, ceny śmieszne.

- śniadanie w cenie
- darmowy transfer z i na Lotnisko
- przechowalnia bagażu

http://www.super8.com/hotels/nevada/las ... l-overview

najlepiej załatwiać przez np booking.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#30 PostWysłany: 08 Lis 2015 22:53 

Rejestracja: 08 Lis 2015
Posty: 5
A co powiecie o Paris lub o Excaliburze ?? Ktoś tam był?

Posiłkuję się mapką poniżej, mam nadzieję, ze jest aktualna:)

Załączniki:
strip.gif
strip.gif [ 114.93 KiB | Obejrzany 4045 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#31 PostWysłany: 08 Lis 2015 23:19 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 431
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
Jezeli w podobnej cenie to Paris. Excalibur jest przynajmniej o klasę niżej. Przy cenach pamiętaj,że w obu kasynach trzeba będzie dopłacić ponad 20 USD opłaty resortowej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#32 PostWysłany: 08 Lis 2015 23:53 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8592
złoty
Byłem w Bellagio, Mandalay Bay, Caesars Palace, Excalibur i Circus Circus.
Najtańsze oferty znajdowałem na ebay.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#33 PostWysłany: 09 Lis 2015 00:50 

annawood napisał(a):
A co powiecie o Paris lub o Excaliburze ?? Ktoś tam był?

Posiłkuję się mapką poniżej, mam nadzieję, ze jest aktualna:)

Mapka jak z GTA :) Nigdy nie korzystałem, ale na Hotel Tonight mieli naprawde dobre oferty na LV. Z kuponami za grosze.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#34 PostWysłany: 13 Lis 2015 01:08 

Rejestracja: 08 Lis 2015
Posty: 5
boots napisał(a):
Byłem w Bellagio, Mandalay Bay, Caesars Palace, Excalibur i Circus Circus.
Najtańsze oferty znajdowałem na ebay.com


A polecałbyś bardziej Belaggio czy Ceasars Palace? Chcemy na 2-3 dni wynając apartament z jacuzzi także już jak szaleć to warto wiedzieć gdzie najlepiej;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#35 PostWysłany: 13 Lis 2015 01:18 

Rejestracja: 13 Paź 2012
Posty: 40
Ja ze znajomymi wybraliśmy Holiday Inn, niby sieciówka, ale miło wspominamy ten hotel. Do Stripa 5-10 minut pieszo, a cena była na prawdę super. No i duży "+", pięć basenów do dyspozycji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#36 PostWysłany: 13 Lis 2015 01:44 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8592
złoty
Bellagio. Inny blichtr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel w Las Vegas
#37 PostWysłany: 01 Kwi 2017 06:52 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
joker1977 napisał(a):
przemos74 napisał(a):
adamjd napisał(a):
Moze w Stratosphere? Sam w sobie hotel jest atrakcja, basen na 8 pietrze, niezly widok na strip i park rozrywki na szczycie wiezy :D Maja duzo promocji a pokoje na wyzszym pietrze sa dostepne przy check-in.

Ja byłem w Stratosphere i w sumie okey, ale jest jednak sporo od centrum, co jest duzym minusem w Vegas. Tutaj dwa wpisy o moim pobycie: http://explore-world.you2.pl/category/a ... ne/page/2/


Potwierdzam hotel Stratosphere jakość do ceny jest bardzo dobrym wyborem. Co prawda doliczają ci przy check-in 29$ za dodatkowe atrakcje lub zniżki do nich. Osobiście skorzystałem tylko z wieży widokowej. 10 $ dodatkowo jeśli chcesz już skorzystać z pokoju przed godzina 15.00. Jeśli chodzi o odleglości to nie jest tak źle. Autobusem do Fremont Exp St. jakieś 10 min. w drugą stronę np. do hotelu Bellagio 30 min przy dość dużym natężeniu ruchu. Przystanek tuz obok hotelu. Bilet na autobusy które jeżdżą po stripie DEUCE, SDX 8$ -24 H . Łatwy dojazd z lotniska jednym autobusem 108.

PS Jeśli macie jakieś pytania w miarę możliwości odp. Bylem również w SF.


Spałem też w Stratosphere. Wjazd na wieżę widokową z kartą hotelową (klucz) 5 USD/os. Taxi pod Cesar Pallace 12 USD. Warto dodać, że blisko hotelu znajduje się jeden z największych sklepów z pamiątkami Bonanza Gift Shop oraz lombard znany z programu Gwiazdy lombardu.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#38 PostWysłany: 01 Kwi 2017 10:54 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1762
srebrny
Proponuję rozważyć inne rozwiązanie - Hotel "Jockey Club"
Powodów jest kilka:

1. Świetna lokalizacja (między Bellagio a City Center, "przyklejony" do Cosmopolitan, wejście od Stripu).
2. Hotel znacznie mniejszy od Vegasowych gigantów (dla mnie to była zaleta).
3. Pokoje to praktycznie apartamenty z sypialnią. Około 1/3 z widokiem na fontanny Bellagio.
4. W hotelu nie ma kasyna (dla mnie to była również zaleta, do najbliższego jest i tak bliżej niż w większości hoteli gdzie odległości pomiędzy pokojem a recepcją są liczone w km).
5. Nie wiem jak teraz ale podczas moich pobytów (ostatni nieco ponad rok temu) hotel nie pobierał żadnego "resort fee" powszechnego w dużych hotelach.
6. Praktycznie brak kolejek do recepcji powszechnych w dużych hotelach (ale to pewnie kwestia skali).

Sam hotel pierwszej nowości nie jest ale w czasie mojego pobytu (nocowałem w nim w sumie 3x) był naprawdę przyzwoicie utrzymany. Jadąc do Vegas na pewno w pierwszej kolejności chciałbym się tam zatrzymać (mimo, że nocowałem w LV również w kilku gigantach jak Bellagio, NYNY, Harrahs itd). Rezerwację robiłem zawsze przez ich stronę. Obawiam się tylko, że przy próbie rezerwacji z krótkim wyprzedzeniu może być problem z pokojami (nie ma ich dużo, są często wynajmowane na dłużej a poza tym korzystają z nich również właściciele - w odróżnieniu od typowego hotelu jest to coś w rodzaju aparthotelu, gdzie właściciele mogą przez jakiś czas w roku korzystać ze "swoich" apartamentów).

W ramach ciekawostek: na gruncie, który należał do Jockey Club (a konkretnie na terenie jego parkingu) stoi obecnie hotel Cosmopolitan. Z tego powodu gości JC mogą korzystać z niektórych atrakcji Cosmopolitana (np. baseny i strefa spa) za darmo albo z upustem (zależy od dostępności karnetów w recepcji).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#39 PostWysłany: 15 Sie 2017 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Ja zarezerwowałem jakoś dwa miesiące temu nocleg z poniedziałku na wtorek w Ecaliburze przez MMT. Zapłaciłem dokładnie 47$, a na miejscu będę musiał zapłacić 35$ podatku. Brałem jakiś pokój deluxe na wysokim piętrze z widokiem na strip, a najtańsze pokoje były za 30$ + 35$ na miejscu. Jako, że później jadę na wschód od Vegas, robię kółko i wracam, to szukałem pokoju na następny tydzień. I też jakoś w środku tygodnia, a ceny były już o wiele wyższe. Wybrałem hotel Stratosphere, podobno niższy klasą i za zwykły pokój zapłaciłem 62$. Na miejscu resort fee to 21$, więc wychodzi praktycznie tyle samo. Ogólnie też śledziłem cały czas ceny hoteli i nic się nie zmieniają. Ciągle są takie same, a jeśli dojdzie jakiś event to mogą ewentualnie wzrosnąć. Przy wyborze hotelu pod uwagę należy wziąć ten resort fee, bo jego cena zmienia się w zależności od obiektu. Można również rozważać kwestie parkingu. W niektórych hotelach jest on płatny (Excalibur 10$/dzień), a w niektórych darmowy (Stratosphere).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Las Vegas - hotele
#40 PostWysłany: 17 Sie 2017 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2634
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Ze swojej strony polecam "Tower Suite" w Stratosphere. Co prawda najdroższy możliwy pokój w hotelu ale standard 5-gwiazdkowy, z wielkim jacuzzi otwieranym na część sypialną. Dostaliśmy go zamiast zamówionego standardowego pokoju z widokiem na strip bo do check in czekaliśmy jakieś 1,5h... (to była masakra) :)

Polecam także kultowy Flamingo przy Stripie - całkiem fajny, zwłaszcza jeśli chodzi o lokalizację i bajecznie prosty oraz szybki check in (w automatach). Z tego co pamiętam parking darmowy w jednym i drugim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group