Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Temat gdzie będzie można wrzucać forumowe wpadki / przejęzyczenia / grypsy

Temat na inne śmieszki podróżnicze :arrow: :arrow: :arrow: jeszcze-luzniejsze-podroznicze-gatki,18,77277


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1607 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 81  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: łapu capu
#21 PostWysłany: 08 Wrz 2011 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2010
Posty: 373
niebieski
Taki wątek a tu cisza :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: łapu capu
#22 PostWysłany: 15 Wrz 2011 22:19 

Rejestracja: 15 Sie 2011
Posty: 59
Blackall napisał(a):
http://www.fly4free.pl/forum/viewtopic.php?p=27285#p27285
reply do tego. Padłem :mrgreen:

ale brawa za kreatywność :)
Niestety ten temat już nie istnieje :)
_________________
Pozdrawiam
Jacek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: łapu capu
#23 PostWysłany: 22 Wrz 2011 17:52 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
co prawda nie z forum, ale nie moge nie podzielic sie z Wami glupota jednej z osob, ktora stapa po ziemskim padole.

jako ze nie udalo mi sie upolowac vouchera 90pln na bilety w lufthansie, poprosilem w komentarzach na stronie glownej fly4free o odstapienie takowego, o ile komus sie nie przyda (czesto sam cos rezerwuje/dostaje, a nie korzystam i z mila checia oddaje).

osobnik X wyslal mi takie oto dzielo:

Cytuj:
WITAJ

Ja mam ten kod i moge Ci go odsprzedac za 90zl tyle ile jest wart


moja reakcja -> http://kyon.pl/static/img/remiq.net_13091.jpg
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: łapu capu
#24 PostWysłany: 22 Wrz 2011 18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
gwzd napisał(a):
co prawda nie z forum, ale nie moge nie podzielic sie z Wami glupota jednej z osob, ktora stapa po ziemskim padole.

jako ze nie udalo mi sie upolowac vouchera 90pln na bilety w lufthansie, poprosilem w komentarzach na stronie glownej fly4free o odstapienie takowego, o ile komus sie nie przyda (czesto sam cos rezerwuje/dostaje, a nie korzystam i z mila checia oddaje).

osobnik X wyslal mi takie oto dzielo:

Cytuj:
WITAJ

Ja mam ten kod i moge Ci go odsprzedac za 90zl tyle ile jest wart


moja reakcja -> http://kyon.pl/static/img/remiq.net_13091.jpg

no coz.. czasami pojawiaja sie tacy "handlarze".
Jakby zblizal sie termin waznosci vouchera odezwij sie do mnie (bo sam moge zapomniec :P). Wzialem dla siebie ale nie wiem czy skorzystam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: łapu capu
#25 PostWysłany: 19 Paź 2011 14:57 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
W poniedziałek i wtorek robiłem wielkie porządki na forum. W działach pojawiły się subfora krajowe. Przeniesienie tego wszystkiego to był ogrom ręcznej pracy. Na pewno więcej będzie takich kwiatków.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: łapu capu
#26 PostWysłany: 19 Paź 2011 20:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2010
Posty: 89
czedab napisał(a):
Dawids napisał(a):
Hej,

Mam 17l (za 2,5msc 18l) i poszukuję osób chętnych do wspólnych podróży. Do tej pory odbyłem 142 loty, z czego pewnie połowa samemu (w tym Wietnam) i nie jest to nic przyjemnego samemu latać. Mieszkam w Bydgoszczy i szukam dziewczyn chętnych na wspólne podróże po Europie z wylotem najlepiej z Bydgoszczy/Poznania/Gdańska. Aczkolwiek mogę dojechać zawsze do Warszawy/Wrocławia/Łodzi/Krakowa/Katowic - nie jest to dla mnie problemem, a autostopem poruszać się bardzo lubię :) Niestety terminy do końca roku mam zamknięte więc ewentualne podróże po nowym roku :) No chyba, że uda się coś na listopad wcisnąć co jest realne, bo poza 2x PolskimBusem do Krakowa i lotem do Bułgarii nie mam nic zaplanowane :) Zazwyczaj sypiam na lotniskach celem oszczędnościowym, aczkolwiek nie stanowi dla mnie problemu złożenie się na hotel :) Jakby jakaś dziewczyna w moim wieku była chętna na takie wyprawy jestem otwarty na wszelkie propozycje ;) Pytanie czy są tu aż tak młode dziewczyny? :)

Pozdrawiam!


w preferowanym przez Ciebie wieku dziewczyny wolą, drugs, alkohol i ryczące Audi, a nie kimanie po dworcach


mistrz ciętej riposty ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: łapu capu
#27 PostWysłany: 20 Paź 2011 19:35 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
Rozbawił mnie jeden z komentarzy pod wpisem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wrocław: Wenecja, Malta, Kreta z… Ryanairem!

Cytuj:
na Maltę samolotem z Wrocławia? a gdzie oni tam chcą wylądować? Poznaniacy zazwyczaj nad Maltę chodzą pieszo, no ewentualnie rowerem, żeby sobie rekraacyjnie pojeżdzić…
Choć chyba należy się cieszyć na szybie połączenie między Wrocławiem a Poznaniem nawet jak bedzie lądował nie na Ławicy tylko na Malcie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: łapu capu
#28 PostWysłany: 20 Paź 2011 23:53 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
:D :lol: :ugeek: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 21 Paź 2011 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Finka napisał(a):
6 października zakupilam bilety do Rzymu na 19-21 listopada. Zaplacilam za nie 158zl (ze znizka Wizz). W tej chwili to samo polaczenie kosztuje 58zl, czyli strasznie przeplacilam. Wydawalo mi sie, ze bilety nie beda juz tansze i lepiej szybko kupic, zanim nie zdrozeja. Czuje sie jak frajer w tym momencie :? Czy ktos zna mechanizmy cenowe w Wizzairze i moze mi powiedziec kiedy optymalnie nalezy kupowac bilety?

wtedy, jak sa najtansze :mrgreen:
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: łapu capu
#30 PostWysłany: 27 Paź 2011 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
viewtopic.php?f=165&t=6075&start=1
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: łapu capu
#31 PostWysłany: 27 Paź 2011 19:48 

Rejestracja: 19 Maj 2011
Posty: 132
marhac napisał(a):
Łasica napisał(a):
Ja wylatuję 31 listopada na tydzień ;)

z ciekawości - który przewoźnik sprzedaje bilety na 31 listopada ? :shock: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: łapu capu
#32 PostWysłany: 13 Sty 2012 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Witam, mam pytanie odnośnie terminów lotów.

Mamy zaplanowaną podróż na przełomie kwiecień/maj
Czy często się zdarza tak, że kończą się miejsca w samolotach na 3-4 miesiące przed planowaną podróżą?
Przewoźnicy (Ryanair, Wizz) podstawiają dodatkowe składy na popularne kierunki?
Czy czasem w oczekiwaniu na promo może się zdarzyć tak, że po prostu nie znajdzie się lotu w miarę pasującym terminie (w jakiejkolwiek cenie)?

Moje pytanie bierze się z obaw czy czasem już nie kupować biletów, przy cenie jaka jest obecnie. Dodam, że wybieramy się na Fuerteventure z przesiadkami (Londyn lub Madryt lub Barcelona z Poznania)


miszcz :)

calosc tutaj:
viewtopic.php?f=15&t=8519&p=50890&hilit=sk%C5%82ady#p50890
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image


Ostatnio edytowany przez rw30, 13 Sty 2012 13:58, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: łapu capu
#33 PostWysłany: 13 Sty 2012 14:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 16
hehehe :) składy to bardzo fajne słowo i nie rozumiem dlaczego nie pasuje w odniesieniu do samolotów ;-)
_________________
Naucz się tworzyć strony www w systemie CMS Drupal ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: łapu capu
#34 PostWysłany: 13 Sty 2012 15:08 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Znalazłem ten temat dopiero teraz ale warto :lol:
Kolegę Houdini osobiście mogę obdarować wódeczką rzekomego pochodzenia za post roku jak nie dekady :lol: Najbardziej mnie rozłożył :lol:

Dla przypomnienia, bo warto daję link raz jeszcze:
viewtopic.php?f=22&t=4443
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: łapu capu
#35 PostWysłany: 18 Sty 2012 10:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
z cyklu 'mlodzi ludzie i ich oczekiwania ze swiat jest sprawiedliwy, uczciwy i rozsadny'

viewtopic.php?f=15&t=8854

Cytuj:
Witam, mam taki problem. Kupiłem 2 bilety na lot do Mediolanu. Nie robiłem jeszcze odprawy online, tylko robiłem rezerwacje. Czy jeżeli chciałbym zmienić dane drugiej osoby to naprawde musze bulić 110 euro? Przecież to niemożliwe. Ten bilet nie jest wydrukowany, on jest tylko zarezerwowany, co to za problem zmienić dane dla administratora bazy?
Pozdrawiam
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
arturro lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: łapu capu
#36 PostWysłany: 18 Sty 2012 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
rw30 napisał(a):
z cyklu 'mlodzi ludzie i ich oczekiwania ze swiat jest sprawiedliwy, uczciwy i rozsadny'

viewtopic.php?f=15&t=8854

Cytuj:
Witam, mam taki problem. Kupiłem 2 bilety na lot do Mediolanu. Nie robiłem jeszcze odprawy online, tylko robiłem rezerwacje. Czy jeżeli chciałbym zmienić dane drugiej osoby to naprawde musze bulić 110 euro? Przecież to niemożliwe. Ten bilet nie jest wydrukowany, on jest tylko zarezerwowany, co to za problem zmienić dane dla administratora bazy?
Pozdrawiam

To po co w ogóle płacić za bilet - przecież dla administratora to żaden problem wpisać nasze dane do systemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 25 Sty 2012 14:30 

Rejestracja: 28 Lis 2011
Posty: 30
mod A:
przenoszę tu a nie do kosza w celach rozrywkowych i edukacyjnych.
+ usuwam nr tlfonu (...)
Dodam komentarz ode mnie - inni też mają loty , problem nie na tym polega


Hej. Nie mam czasu grzebać w internecie, bo lot mam w ta sobote. Problem w tym, ze najparwdopodobniej nie moge leciec w terminie na ktory kupilam bilet. Co robic? Ile kosztuje przebukowanie biletu? Czy bardzie oplaca mi sie kupic nowy czy przebukowac. Za bilet ( wizzair katowice- frankfurt, ryanair frankfurt- santiago) zaplacilam 250 zlotych (bo z bagazem - 120 zeta za bagaz). Czy ktos moglby mi konkretnie opowiedziec??


Pozdrawiam i bardzo prosze o pomoc

kowalewska_k @ tlen.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 25 Sty 2012 14:36 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
Lenistwo do kwadratu.

Napisz kiedy chcesz lecieć na nowo? W jakim terminie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 25 Sty 2012 14:56 

Rejestracja: 28 Lis 2011
Posty: 30
to nie lenistwo, tylko trudna sytuacja, lece na erasmusa a jeden wykladowca robi mi duze problemy, liczylam na pomoc tutaj,bo nie mam czasu w tej chwili grzebac za tym w internecie, lot chcialabym przelozyc na wtorek- srode
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 25 Sty 2012 15:02 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
To sprawdź sobie ile ta trasa kosztuje we wtorek i w środę i zobaczysz czy Ci się opłaca bawić w zamianę terminu. Szczerze wątpię by to się opłacało - dwie lowcostowe linie.

Oczywiście że lenistwo bo to kilka minut poczytania regulaminów (które swoją drogą akceptowałaś przy zakupie biletów).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1607 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 81  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Robus oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group