Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Okatse Canyon
#1 PostWysłany: 29 Kwi 2015 12:19 

Rejestracja: 23 Sty 2014
Posty: 288
Loty: 77
Kilometry: 194 843
kanion Okatse - ktoś był? Jak wrażenia? jak dojechać?
Dzięki
_________________
AJki w podróży :)
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Okatse Canyon
#2 PostWysłany: 02 Maj 2015 22:33 

Rejestracja: 29 Lip 2013
Posty: 121
Loty: 41
Kilometry: 134 425
Również chętnie przeczytam opinię i wskazówki kogoś, kto był na miejscu. Ja wybieram się tam po koniec maja. Jak na razie podzielę się tym co znalazłem, szczególnie w kwestii dojazdu :
http://georgiantour.com/kinchkha/
http://apa.gov.ge/en/eco-tourism/vizito ... rta-centri

"How to get there: Its around 50km from Kutaisi (1 hour) to Gordi by bus (4GEL) which leaves from Kutaisi (bus station at McDonalds). from there it is 4km to Kinchkha which you can walk or take taxi just for few laris. Kinchkha Waterfalls can not be missed (Only the first 5 photos are for Okatse, the rest for Kinchkha)! So plan the whole day."

"Minibus leaves from Ninoshvili str. Market in Kutaisi to Gordi every day (4 Gel, 1 hr)"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Okatse Canyon
#3 PostWysłany: 22 Maj 2015 13:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 137
Loty: 49
Kilometry: 99 772
Dotarłem do tej atrakcji. Z Kutaisi pojechaliśmy Marszrutką do Choni za 2 lari od osoby. Do Gordi (Zeda Gordi) bezpośrednio, ponoć nie ma marszrutki. Stamtąd już pojechaliśmy taksówką bo nie chciało nam się czekać jakieś 2-3 godz na marszrutkę, która ponoć miała być. Niebawem postaram się napisać relację to trochę rozjaśni i może zachęci innych do odwiedzenia tego miejsca jak i wodospadów Kinkcha.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Okatse Canyon
#4 PostWysłany: 31 Maj 2015 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 223
Loty: 355
Kilometry: 559 189
niebieski
Heja, mysle ze to wam troche pomoze. http://www.wakacjeipodroze.com/gruzja-c ... e-georgia/
Góra
 Profil Relacje PM off
marttynna uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Okatse Canyon
#5 PostWysłany: 09 Cze 2015 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 217
niebieski
Byłem w Okatze Canyon miesiąc temu, gorąco polecam.

My wzięliśmy taxi na 4 osoby za 100lari do prometeusza i okatze bo z pewnych przyczyn najbardziej się to opłacało :)
Spokojnie pewnie utargować można było jeszcze mniej, ale za całodniową wycieczkę stwierdziliśmy że raz możemy przepłacić

Wstęp 7 lari ( dla studentów połowa ceny). Pogoda nas nie rozpieszczała ale gdy tylko przechodziła mgła to widoki były bardzo ładne.
3h trzeba liczyć na dojście do kanionu i powrót. Poniżej dodam parę zdjęć a jako ciekawostkę powiem że znajomy z Kutaisi najbardziej poleca Martvilli Canyon

Image
Image
Image
Image
Image
_________________
77 flights / 108,796 miles
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Okatse Canyon
#6 PostWysłany: 29 Cze 2015 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2013
Posty: 91
Loty: 86
Kilometry: 176 838
Również dotarłem do Okatse :-)

Jechałem o 11 marszrutką z Kutaisi w kierunku Khoni (Choni). Kierowca wysadził nas na drodze do Gordi (2,5 GEL) i stamtąd w ciągu 5 minut mieliśmy stopa pod Okatse. ;-)

Powrót o 17 z Gordi marszrutka do Khoni (3GEL) i od razu po przyjeździe odjazd do Kutaisi (2GEL).


Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Okatse Canyon
#7 PostWysłany: 09 Kwi 2016 09:46 

Rejestracja: 21 Gru 2011
Posty: 77
Tak jak pisalem w watku o Kutaisi, kanion zamkniety do 28.04.2016 z powodu remontu.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Okatse Canyon
#8 PostWysłany: 22 Kwi 2016 17:07 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 230
Loty: 122
Kilometry: 175 418
niebieski
dlatego napisał(a):
Tak jak pisalem w watku o Kutaisi, kanion zamkniety do 28.04.2016 z powodu remontu.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Witam,

Jutro się wybieram do Gruzji. Bardzo zależy mi na zwiedzeniu kanionu. Czy info odnoście remontu jest w 100% pewne? Ponieważ nie mogę nic znaleźć na żadnej ze stron, czy blogów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Okatse Canyon
#9 PostWysłany: 22 Kwi 2016 17:39 

Rejestracja: 21 Gru 2011
Posty: 77
Niestety pewne. Tzn dwa tygodnie temu taka informacje dostalem przy samym wejsciu do kanionu. Kanion zamkniety z powodu remontu mostu. Byc moze skonczyli wczesniej ale to malo prawdopodobne.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Okatse Canyon
#10 PostWysłany: 05 Maj 2016 14:51 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 28
Czy ktoś posiada informację czy od ok. 10 maja kanion Okaste będzie czynny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Okatse Canyon
#11 PostWysłany: 05 Maj 2016 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 301
Loty: 99
Kilometry: 171 514
niebieski
jaajbu napisał(a):
Czy ktoś posiada informację czy od ok. 10 maja kanion Okaste będzie czynny?

raczej nie , byłem w piątek i nadal jest zamknięty - nic nie wskazuje na szybki koniec
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Okatse Canyon
#12 PostWysłany: 09 Maj 2016 11:50 

Rejestracja: 20 Mar 2014
Posty: 51
Loty: 16
Kilometry: 28 363
jaajbu napisał(a):
Czy ktoś posiada informację czy od ok. 10 maja kanion Okaste będzie czynny?



Ludzie nie wprowadzajcie w błąd !!!! Kanion czynny byłem 3 maja !!! Remont trwa nadal ale bez problemu można wejść. Poręcze były malowane i podsypywali przy wejściu. Ja polecam najpierw udać się do Kinchkha Waterfall tam sa 2 wodospady i wrócić na godz 10:00 do Kanionu bo właśnie od 10 otwierają. 7 lari od osoby. Polecam również skorzystać ze sniadania w ,, Hoteliku" obok wejsia do kanionu. Za wielkiego omleta z serem+ kiełbaski+ chleb+ sosy+ciasto+ kawa+ piwo dla 4 osób wyszło 30 lari :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Okatse Canyon
#13 PostWysłany: 08 Lip 2017 14:52 

Rejestracja: 09 Sty 2017
Posty: 5
W maju tego roku Oktse było otwarte - aczkolwiek jadąc własnym autem... zabłądziliśmy.
Aby dojechać do wejścia konieczne jest 4x4 .
Na pieszo nie polecam długo i częściowo w słońcu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Okatse Canyon
#14 PostWysłany: 26 Lut 2019 15:04 

Rejestracja: 19 Lut 2019
Posty: 13
Loty: 61
Kilometry: 83 423
Byliśmy w Kutaisi w zeszłym tygodniu. Okatse było zamknięte, podobno już drugi miesięc. Jeśli jednak będzie otwarte warto skorzystać z biura podróży, które siedzibę ma w centrum informacji turystycznej. Za 35 Lari od osoby można kupić wycieczkę do Okatse, Martvili i jaskini Prometeusza.
Góra
 Profil Relacje PM off
marttynna uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Okatse Canyon
#15 PostWysłany: 16 Gru 2019 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1557
HON fly4free
Wczoraj Okatse też było zamknięte.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Okatse Canyon
#16 PostWysłany: 15 Sty 2022 18:03 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 405
niebieski
Dla obcokrajowców, z wyjątkiem osób poniżej 18 roku życia - cena 17.25 GEL

Krzysio napisał(a):
Byłem w Okatze Canyon miesiąc temu, gorąco polecam.

My wzięliśmy taxi na 4 osoby za 100lari do prometeusza i okatze bo z pewnych przyczyn najbardziej się to opłacało :)
Spokojnie pewnie utargować można było jeszcze mniej, ale za całodniową wycieczkę stwierdziliśmy że raz możemy przepłacić

Wstęp 7 lari ( dla studentów połowa ceny). Pogoda nas nie rozpieszczała ale gdy tylko przechodziła mgła to widoki były bardzo ładne.
3h trzeba liczyć na dojście do kanionu i powrót. Poniżej dodam parę zdjęć a jako ciekawostkę powiem że znajomy z Kutaisi najbardziej poleca Martvilli Canyon

Image
Image
Image
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Okatse Canyon
#17 PostWysłany: 30 Sty 2022 17:09 

Rejestracja: 09 Cze 2015
Posty: 167
Loty: 90
Kilometry: 124 797
Poniżej link do strony zawierającej dane na temat parków narodowych Gruzji. Zawarte tam są informacje nt otwarcia, cen itd.
https://apa.gov.ge/en/eco-tourism/Trail ... nis-biliki
Góra
 Profil Relacje PM off
suszek lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group