Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Gruzja na sierpień
#1 PostWysłany: 27 Sty 2020 15:05 

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 43
Skąd
  • POZ, WAW, WRO

Dokąd
  • Gruzja

Data wylotu
  • 01.08.2020

Data powrotu
  • 31.08.2020

Długość pobytu
  • 7-8

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • Wizzair - ok 1200zł

Dodatkowe informacje
  • Hej,
    planujemy w sierpniu polecieć do Gruzji na 7-8 dni. Preferowana pierwsza połowa sierpnia, ale w drugiej też byłoby spoko. Pytanie, czy jest jeszcze szansa że ceny spadną? Na chwilę obecną to ok 1200zł /os w obie strony, jak pokombinować z miastami wylotu/powrotu to może w 900zł uda się zamknąć. Ale to i tak zdecydowanie za dużo, sprawdziłem inne kierunki tanich linii to w obie strony większość poniżej 500zł.
    Jest jakaś realna szansa że ceny spadną, czy to raczej standard na ten kierunek w tym terminie?
    Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 27 Sty 2020 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Raczej cienko, popatrz sobie na wykresy:
https://www.momondo.pl/flight-search/WA ... stflight_a
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
boogeyman uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 27 Sty 2020 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
Olej WizzAira. LOTem masz lot do Tbilisi. Obecnie za ok 900 PLN. W 2018 w sierpniu leciałem LOTem za 600 PLN z Warszawy. W tym samym czasie WizzAirem to było też około 1200 PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
boogeyman uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 27 Sty 2020 15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Kupowałam na ten termin bilety LOT za 700 zł. Ale to było 3 miesiące temu. Jeśli zależy Ci na konkretnym kierunku wakacyjnym to lepiej zacząć śledzić sporo wcześniej.
Raczej wątpię żeby udało Ci się jeszcze kupić na 2020 w tej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off
boogeyman lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 27 Sty 2020 15:59 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
dawidchyl napisał(a):
Olej WizzAira. LOTem masz lot do Tbilisi. Obecnie za ok 900 PLN
@boogeyman
możesz zejść jeszcze stówkę
Załącznik:
waw-tbs.png
waw-tbs.png [ 14.22 KiB | Obejrzany 2374 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
boogeyman uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 27 Sty 2020 16:06 

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 43
Dzięki. No to trochę słabo :/ Nad LOTem też myślimy, ale godzina przylotu do TBS trochę odstrasza. Ale nie rezygnujemy, może w Szalonych Środach coś się uda trafić.
@maginiak wiem wiem, ale nie byliśmy zdecydowani gdzie i kiedy, dopiero teraz w weekend to ustaliśmy i dość brutalnie zderzyliśmy się z rzeczywistością :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Sty 2020 22:45 

Rejestracja: 16 Lut 2018
Posty: 88
@boogeyman Termin wakacyjny powinno się rezerwować dużo wcześniej, albo liczyć na łut szczęścia. Ja w 2017 roku zacząłem myśleć o zakupie w podobnym czasie jak Ty, i okazało się że ceny są z kosmosu. Odpuściłem sobie wakacje 2017 i chyba w październiku kupiłem bilety z Warszawy do Tbilisi na przełom lipca i sierpnia 2018. Za trzy osoby wyszło z bagażami 2100zł. W terminach bardziej obleganych bardzo często linie tradycyjne są tańsze od teoretycznie nisko kosztowych. A tamte wakacje nauczyły mnie jednego. Nigdy więcej bagażu rejestrowanego:)
Góra
 Profil Relacje PM off
boogeyman lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 28 Sty 2020 10:45 

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 43
@seth11 prawie zawsze rezerwowaliśmy w okolicach kwietnia i nigdy nie było problemu z dobrą ceną na sierpień. Oczywiście nie były to jakieś mega okazje, ale nigdy też nie spojrzeliśmy na cenę z miną WTF?! Dużo wcześniej z cenami bywało różnie, przeważnie były wyższe. Zresztą chyba kiedyś była taka tendencja (przynajmniej w teorii, sporo postów na ten temat swojego czasu widziałem) że tanimi liniami lepiej kupować ok 3mc przed wylotem. Ale jak widzę zmieniło się to. No nic, chyba nic z tym nie ugramy, z LOTu rezygnujemy, bo przylot o 4 rano wprowadza dużo komplikacji... Dzień 'ustawowego' urlopu do tyłu, trzeba by też ogarnąć hotel z dodatkową dobą i recepecją 24h aby po przylocie mieć gdzie się podziać. Zwiedzanie po takiej podróży też może być dość słabą opcją (chociaż raz jechaliśmy o 2 rano na SXF, lot do Bergamo, potem pociągiem do Genui i jakoś daliśmy radę ogarnąć miasto w ten dzień ;))

Musimy zastanowić się nad innym terminem, albo zmienić plany i przełożyć Gruzję na 2021
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 28 Sty 2020 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Czemu ta 04:05 tak Cię męczy.
Jeśli nie pracujesz na zmiany to do Wawy na 21:25 dojedziesz prawie z każdego końca Polski.
Jedzie Was 2 dorosłych więc w samolocie sobie lulacie a potem od 04:30 podziwiacie Gruzję.
Ważne jest aby nie pić alkoholu ani nie zażywać środków na sen, bo o 04:05 Was zmuli. Chyba, że upijecie się przed lotem, a potem, przez 7-8 dni tylko będziecie dolewać.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 28 Sty 2020 11:16 

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 43
Nie no, alkohol napewno odpada przed czy w trakcie lotu. W moim przypadku sen w samolocie odpada, mam problemy ze snem nawet w 'normalnych' warunkach, o transporcie nie wspominając.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 28 Sty 2020 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1557
HON fly4free
Pula Wizza na sierpień wrzesień jest dostępna na poczatku sierpnia/ przy końcu lipca poprzedzającego wyjazd roku. To tyle, później tylko drożeją.
Góra
 Profil Relacje PM off
boogeyman uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 28 Sty 2020 12:21 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
@boogeyman

Obecne ceny rzędu 1200 zł za lot w dwie strony jak napisałaś są absurdalne i nie ma sensu za tyle rezerwować.

Nieprawdą jest też, że po ich umieszczeniu w kalendarzu lotów linii Wizzair tylko drożeją.

Obecnie przy tak drogich biletach często zdarza się, że na kilkanaście dni przed lotem ceny spadają do bardzo atrakcyjnych

Tyczy się to tez lotów do Kutaisi, w 2019r. wielokrotnie bliżej dat lotów znacząco one taniały

Jest jeszcze oferta LOT-u, do Gruzji być może z Polski zacznie latać Ryanair

Cierpliwie czekaj, sprawdzając zwłaszcza oferty z strony głównej f4f
Góra
 Profil Relacje PM off
boogeyman lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 28 Sty 2020 12:36 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
boogeyman napisał(a):

Musimy zastanowić się nad innym terminem, albo zmienić plany i przełożyć Gruzję na 2021

Ceny na wakacje są na tyle zaporowe,że tylko patrzeć jak zaczną powoli obniżać.Myślę,że bacznie monitorując upolujesz coś dla siebie w akceptowalnej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off
boogeyman lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 28 Sty 2020 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1557
HON fly4free
@dg72 do kuszących 2x 39 PLN lub nawet 2x 99 PLN, rzadko kiedy spada w szczycie sezonu. Polacy za bardzo lubią latać do Gruzji (ja też). ;) Na te wakacje kupowałem za ~110 PLN. Porównanie 1100 / 110 jest dość proste.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 28 Sty 2020 16:47 

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 43
@dg72 dokładnie, ceny są absurdalne i aż na tyle nam nie zależy na Gruzji aby tyle płacić. Tzn. zależy, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby teraz ogarnąć coś innego, a Gruzję z większym wyprzedzeniem na 2021 zaplanować. Lub tak jak mówisz, czekać i polować ;)

Dowiedziałem się już wszystkiego co chciałem, dzięki wszystkim za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 29 Sty 2020 21:53 

Rejestracja: 16 Lut 2018
Posty: 88
@boogeyman To ja ostatnie słowo w sprawie przylotu LOT-em po 4 rano. W moim przypadku super to wspominam. Odebraliśmy samochód na lotnisku, i wyruszyliśmy w stronę Kazbegi. Mccheta przed 6 rano była cudowna. Żywej duszy praktycznie. A Tbilisi zostawiliśmy sobie przed wylotem do kraju.
Poluj na tanie linie jak możesz, jest szansa że się uda. Ja takiego komfortu nie mam z racji planowania z wielkim wyprzedzeniem. Powodzenia :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 30 Sty 2020 10:31 

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 43
Samochodu nie chcemy wypożyczać, wstępny plan mam taki że spokojnie marszrutkami ogarniemy ;) I chyba postawimy na 2021, ja bym był w stanie zaryzkować i poczekać do sierpnia z kupnem, ale druga połówka nie chce tak ryzykować :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 30 Sty 2020 11:03 

Rejestracja: 25 Sie 2019
Posty: 114
Loty: 49
Kilometry: 85 041
Nie wiem czy nie warto rozważyć terminu wrześniowego.
My byliśmy w październiku na 10 dni - zarówno w Tbilisi jak i w Batumi.
Nawet wtedy dało się wykąpać w morzu.

Jak masz zamiar jeździć po większych miastach - rozważ Goergian bus'a np. Kutaisi - Tbilisi
Jest ciut drożej niż marszrutka ale komfort lepszy no i nie zatrzymuje się co chwila.
Tblisi - Batumi my robiliśmy pociągiem. Fajne widoki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 30 Sty 2020 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Marszrutki w sierpniu?
Duszno, gorąco, tłoczno i smród - no ale co kto lubi
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 30 Sty 2020 11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2019
Posty: 68
Bez przesady ale za to jakie przygody, doświadczenia
Metoda transportu tortu, sierpień, marszrutka...Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group