Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: tanibilet.eu [opinie]
#1 PostWysłany: 10 Kwi 2019 19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 264
Loty: 54
Kilometry: 101 706
Czesc, znajomi natkęli się na ww. stronę, Pan Marcin mailowo podsyła im informację o takiej samej zoorganizowanej wycieczce w cenie niższej o minimum 1000 zł ( 12960 zł vs 11500, rodzina 2+1) niż znaleźli sami przez niezależne biuro podrozy. Cena zostaje obliczana na podstawie linka do oferty np. Grecosa.

Aby oferta doszła do skutku należy zapłacić 99 zł.

Zastanawia mnie formuła tego przedsięwzięcia tj. zapłać to pokaże CI konkrety i gwarantuje, ze bedzie taniej.

Czy ktoś korzystał z usług ww firmy ?


Ostatnio edytowany przez Washington 12 Kwi 2019 09:12, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: tanibilet.eu
#2 PostWysłany: 10 Kwi 2019 19:14 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Dziecinada i szukanie jeleni.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: tanibilet.eu
#3 PostWysłany: 10 Kwi 2019 21:37 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Już raz ten scam próbował się promować na F4F i teraz znowu?!
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: tanibilet.eu
#4 PostWysłany: 10 Kwi 2019 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 264
Loty: 54
Kilometry: 101 706
@Boots, vincenz- jakis moze argument za opiniami? Zastanawiam sie czy ten ktos nie szuka po roznych ota.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Sty 2022 12:32 

Rejestracja: 13 Sty 2022
Posty: 1
Nie polecam - 3 stycznia zapłaciłem za usługę - jedyne co otrzymałem to zapewnienia że niedługo będzie, później że zostało wysłane telefonów nikt nie odbiera, nie polecam
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 16 Maj 2022 20:17 

Rejestracja: 16 Maj 2022
Posty: 0
Uwaga na Tanibilet.eu

KU PRZESTRODZE !!!

Proszę uważać na tą firmę pobierają pieniądze praktycznie za nic.
Wpłaciłem 600 zł żeby Pani poszukała mi czterodniową wycieczkę na majówkę dla kilku osób. Po kilku dniach otrzymaliśmy 3 oferty, z których ani jedna nie odpowiadała naszym wytycznym n.p. wylot z Katowic i Krakowa, a jesteśmy z okolic Bydgoszczy, czy lot przez Londyn, gdzie wyraźnie zaznaczyliśmy, ze dwie osoby nie posiadają aktualnych paszportów. W odpowiedzi otrzymaliśmy wiadomość, że pani ma dużo pracy i poleca nam przeglądać oferty dnia. Ostatecznie wycieczkę znaleźliśmy sami w tańszej cenie w przeciągu kilku godzin. Po napisaniu maila, w którym wyraziłem moje niezadowolenie z usługi otrzymałem odpowiedz, że oferty nie muszą być zgodne z wytycznymi oraz zostałem zablokowany na Facebook i Instagram żebym czasem nie wystawił złej opinii, chociaż usługa jest niby ważna cały rok. Pobierają nie małą opłatę a praktycznie za nic nie odpowiadają, nic ci się nie należy i nic nie możesz zrobić. Proszę ich omijać szerokim łukiem podejście typowo Polskie zapłać i spadaj.Nie zróbcie tego samego błędu i sprawdzajcie opinie w google przed wpłatą, ponieważ te na Facebook są niewiarygodne.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kamyk73 lubi ten post.
Kamyk73 uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 16 Maj 2022 20:20 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Nas nie ostrzegaj, my to wiemy. A Ty nie szukałeś najpierw informacji o tej firmie?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 16 Maj 2022 20:20 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Serio nadal ktoś im płaci ? xDDDD na samej stronie głównej masz za darmo z 50 ofert dziennie..
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 16 Maj 2022 20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3074
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Nie zatowarowałem dziś chyba odpowiedniej porcji popcornu na to forum :lol:
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 16 Maj 2022 20:23 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
I dzis musieli mi "kaskaderzy" urwać kabla z internetu...
Chyba pójdę do biura z piwkem i popcornem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 29 Sie 2022 08:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Fajnie, że ktoś korzysta. No, ale płacić między 199, a 449 zł tylko za to, że ktoś nam poszuka biletu (raczej bez gwarancji ceny) to naprawdę godne podziwu jak dla mnie w dzisiejszych czasach gdy istnieje tyle wyszukiwarek. Ba nawet blogów itp. gdzie ludzie za darmo doradzają jak szukać tanich lotów ;) Już nie wspominając o tutejszym forum.
No i próba reklamowania takiej strony tutaj to raczej średnio trafiony pomysł, ale pewnie jak klientów mało to trzeba próbować wszędzie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 29 Sie 2022 08:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 415
Kilometry: 781 557
srebrny
Przeanalizowałam kilka wpisów na ich Fejzbukowym profilu. Mnóstwo pozytywnych komentarzy od ludzi, którzy zawsze jeździli z biurem, a nagle odważyli się pojechać sami, bo właściciel strony dał im wskazówki co i jak, wysłał linki osobno na lot, osobno na hotel. I jeszcze prowadził długie rozmowy telefoniczne, jak czegoś nie ogarniali. Ja rozumiem, że są tacy ludzie, którzy potrzebują złudnej gwarancji w zamian za prowizję.
Są też negatywne wpisy, ktoś ostrzega, że dostał pismo od radcy prawnego z żądaniem usunięcia niepochlebnego komentarza.

Ale jak już poprzednicy wspomnieli, to nie jest oferta dla forumowiczów. My nie jesteśmy leniwi. Szukanie tanich ofert i dzielenie się nimi (za free) to nasz sposób na życie;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 23 Sty 2023 22:57 

Rejestracja: 23 Sty 2023
Posty: 0
Ja skorzystałam i nie polecam. Pan Marcin Wysocki obiecał zorganizować nam wycieczkę tańszą niż przez biuro, wykupiłam u niego tę usługę, ale niestety nie udało się. Mieliśmy lot czarterem bezpośredni 13 h, on zaproponował tańsze z 1-3 przesiadkami, trwające po 20h lub więcej. Jego hotele też były tańsze, ale z pluskwami w materacach. Na koniec znalazł nam lot bezpośredni do innego miasta, skąd musiałyśmy brać taxi, zamiast wyjazd na 10 dni to na 15, przeprowadzałyśmy się 3 razy a rezerwacje zrobione przez niego "taniej" nie tylko nie były tańsze, ale też musiałam odwołać i robić nowe na kilka dni przed wyjazdem, bo linki do płatności były podejrzane, wyłudzały dane autoryzacyjne karty. Nasłuchałam się inwektyw że go źle traktuję a on tyle dla mnie zrobił, ale jak spojrzeć na to z boku, wycieczka okazała się dużo droższa, zorganizowałam sobie sama wszystkie noclegi i przejazdy a jego udział i dziwne dyskusje o tym, jak się czuje urażony, były tylko dodatkowym stresem. Musiałam z nim wymienić 16 maili, zanim uzyskałam potwierdzenie odwołania rezerwacji, pan Wysocki nie przyjmował do wiadomości, ze nie podam danych karty na linka, którego przysłał do dokonania płatności, zamiast tego mnie obrażał. NIE POLECAM. Niczego taniej nie będzie. Chyba że chcecie spędzić urlop na lotniskach śpiąc na ławkach lub w beznadziejnych hotelach, ale za taką usługę nie trzeba płacić dodatkowo.
Góra
 Profil Relacje PM off
Misiatek uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 24 Sty 2023 00:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Równie dobrze można przestrzegać przed metodą "na wnuczka" itp.

I tak zawsze trafi się jeleń...
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 24 Sty 2023 01:08 

Rejestracja: 23 Sty 2023
Posty: 0
Bardzo ciężko jest dodac opinie na temat tanibilet.eu, te niepochlebne natychmiast usuwaja i blokują możliwość komentowania postów. Zwróćcie uwagę ze pan wysockie oglasza sie wylacznie na Facebooku i Instagramie i wlasnej stronie, gdzie ma kontrole nad komentarzami. Niezadowoleni kkienci są blokowani.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 24 Sty 2023 01:19 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1655
HON fly4free
Kamyk73 napisał(a):
NIE POLECAM. Niczego taniej nie będzie. Chyba że chcecie spędzić urlop na lotniskach śpiąc na ławkach lub w beznadziejnych hotelach, ale za taką usługę nie trzeba płacić dodatkowo.




Przed wylotem nie weryfikujesz jak lecisz z iloma przesiadkami i gdzie śpisz?
Góra
 Profil Relacje PM off
cekace lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 24 Sty 2023 05:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1154
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Kamyk73 napisał(a):
rezerwacje zrobione przez niego "taniej" nie tylko nie były tańsze, ale też musiałam odwołać i robić nowe na kilka dni przed wyjazdem, bo linki do płatności były podejrzane, wyłudzały dane autoryzacyjne karty


No ale co odwoływać, skoro nie zostało opłacone? I jak zapłacić kartą nie podając danych karty? :D
Niemniej, jeśli usługa polega na tym, że ktoś wyszukuje Ci loty/hotele i masz sama za nie zapłacić, to jeśli tego nie robisz, to czyja to wina?
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
pabien lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 24 Sty 2023 08:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@apadlo cbyba chodzi o sam fakt, że koleżanka liczyła na niewiadomo jaką opcję połączenia (może bez przesiadek, ale za to za grosze skoro to tani bilet?)
Niestety wiele osób nie rozumie, że często taniej znaczy z przesiadkami, a czasami nawet noclegami na lotnisku ;)
I tak nigdy nie pojmę jak można płacić komuś za to, że poszuka nam lotów niezależnie od tego jaki będzie tego efekt. Przecież w dzisiejszych czasach wystarczy odpalić Googla i bez problemu znajdziemy liczne wyszukiwarek, darmowe poradniki jak szukać lotów. Chyba takie pseudo firmy jak tanibilet.eu żerują tylko na naiwności osób, które myślą, że te firmy mają jakiś złoty środek niedostępny dla innych :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 24 Sty 2023 11:50 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Legion1 napisał(a):
No, ale płacić między 199, a 449 zł tylko za to, że ktoś nam poszuka biletu (raczej bez gwarancji ceny) to naprawdę godne podziwu jak dla mnie w dzisiejszych czasach gdy istnieje tyle wyszukiwarek. Ba nawet blogów itp. gdzie ludzie za darmo doradzają jak szukać tanich lotów ;) Już nie wspominając o tutejszym forum.


Ja bym z dziką chęcią taką opcję zrobił w dziale szukam taniego lotu. 3/4 nowych osób ledwo co szukają, bo zawsze ktoś za nich to zrobi. To samo dotyczy w innych działach forum: lecę na tydzień na Sycylię, co zobaczyć, co zjeść, jak kupić bilet, jaki bilet kupić. Kij z tego ze dawno temu jest info o tym, zawsze ktoś mu napisze.

Nie chce ci się szukać? To dej 100-200 pln, a ktoś z forum, przygotuje wszystko dla ciebie.
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 24 Sty 2023 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 701
Loty: 168
Kilometry: 322 179
złoty
Ja dzisiaj widziałem na jeden z grup o tanim lataniu na FB jakiś wątek o tym, jak to jedna Pani została oszukana bo inny hotel zamawiała. Facet ten Marcin, powklejal screeny ze babka inny zamówiła a miała pretensje ze to nie ten co chciała. Więc cholera wie jak to jest. Odezwało się tam sporo osób które korzystały i były zadowolone i chwalą sobie współpracę.
Ja nie polecam, nie korzystałem i nie potrzebuje. Nie mniej zapewniam Was, ze dla całej masy ludzi, kupienie biletu do Londynu to ja wejście na Rysy.
Ludzie często wola zapłacić dużo więcej, aby im ktoś powiedział kiedy maja lot i na jakim przystanku maja wysiąść jak będzie trzeba.
Jest na takie coś popyt, to ktoś korzysta chyba i tyle. Ja tutaj oszustwa nie widzę. To ze ktoś płaci za to dużo więcej niż musi, to znaczy ze dla niego to jest tyle warte. Nie postrzegajmy innych nasza miara naszych umiejętności i doświadczeń.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group