Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Wrz 2019 11:17 

Lecę do Trójmiasta i przeglądałem wyszukiwarkę w celu poszukania transportu / firmy która zawiezie mnie do Warszkowa koło Słupska po godzinie 1-szej w nocy
i dostałem trzy ceny od 480 pln do 370 pln za auto kombi, zaznaczam że jest nas troje i mamy dużo bagaży.
Proszę o namiar na ewentualną firmę, ponieważ nie mam kompletnie rozeznania jeżeli chodzi o ceny taxi z lotniska w Gdańsku.

Pozdrawiam Szymon

Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Wrz 2019 22:29, edytowano w sumie 1 raz
T
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 08 Wrz 2019 12:03 
Awatar użytkownika

złoty
Jak na 150 km/2 h jazdy, to jest to całkiem spoko cena. Nie wiem, czy dałoby się ogarnąć coś taniej na miejscu.

#3 PostWysłany: 09 Wrz 2019 15:31 
Awatar użytkownika

Loty: 14
Kilometry: 31 648
niebieski
smith napisał(a):
Lecę do trójmiasta i przeglądałem wyszukiwarkę w celu poszukania transportu / firmy która zawiezie mnie do Warszkowa koło Słupska po godzinie 1-szej w nocy i dostałem trzy ceny od 480 pln do 370 pln za auto kombi, zaznaczam że jest nas troje i mamy dużo bagaży. Proszę o namiar na ewentualną firmę, ponieważ nie mam kompletnie rozeznania jeżeli chodzi o ceny taxi z lotniska w Gdańsku. Pozdrawiam Szymon

spokojnie da radę taniej..:) poszukaj tutaj
https://air-transfer.pl/kup-bilet-polac ... ajowe.html
i na e-podróżnik ale tam doliczają prowizję..jak pamiętam
i pewno da radę taniej innymi opcjami ale za 19,99 zł dobra cena , kliknij pomógł - dzięki

https://abitrans.pl/kup-bilet/ też ma około 60 zł

najtaniej to już troszkę pokombinować trzeba ale da radę w 20-25 zł/osoba tyle że trzeba dojechać MPK lub Uber ( najtaniej) do Gdańska Głównego

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 09 Wrz 2019 22:00 

niebieski
Air Transfer - odjazdy dopasowane do przylotow/odlotow, firma pewna i sprawdzona. Kierowcy pelna kultura.
Opcja 2: Niwo Trans, zasada dzialania ta sama, natomiast firmy mocno stracila w oczach zarowno klientow, jak i biur posredniczacych w sprzedazy biletow - dawno nie korzystalem, ale cos jest pewnie na rzeczy.
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 09 Wrz 2019 23:06 

Dziękuję za bardzo pomocną i kulturalną odpowiedź. ( Jednak są ludzie na poziomie ) nie czyniący z pytania prześmiewczej odpowiedzi.
 Relacje PM off  

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość