Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Lip 2019 19:18 

Rejestracja: 09 Lip 2019
Posty: 2
Hej wszystkim,
mam urlop dopiero we wrześniu, chciałam postawić na egzotykę, jeśli się trafi dobra oferta.
Tajlandia niestety odpada z powodu pory deszczowej, phi phi podobno najbardziej dotknięte monsunem ;(
Myślałam więc o Indonezji, Madagaskarze, Zanzibarze. Chciałam to zrobić w miarę budżetowo, jeśli się nie uda to pewnie postawię na Europę.
Czy ktoś się może orientuje jak wyglądają ceny w/w kierunków we wrześniu, nawet na laście?
Były takie momenty, że widziałam Bali za 4tys za tydzien, rok temu pamiętam jak Madagaskar od biur podróży we wrześniu był nawet po 3,5tys.
Może ktoś to bardziej monitoruje, można liczyć na coś takiego czy to marzenie ścietej głowy.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 09 Lip 2019 19:36 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 18
Za 4 tys. możesz mieć Bali na dwa tygodnie niekoniecznie budżetowo, oczywiście na własną rękę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Lip 2019 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 2521
Loty: 240
Kilometry: 540 731
platynowy
Były ostatnio oferty biletów na Kubę w dobrej cenie właśnie we wrześniu ale z pogodą tam we wrześniu może być różnie...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Lip 2019 21:12 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Na stronie głownej masz Reunion we wrześniu 12 dni za 3233 zł/os (przelot i nocleg)
https://www.fly4free.pl/reunion-na-12-dni-za-3233pln/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Lip 2019 08:36 

Rejestracja: 09 Lip 2019
Posty: 2
Kuba, Dominikana niestety mają też duże ryzyko kiepskiej pogody. Te 3 kraje które wymienilam wypadają w zasadzie najlepiej..
Reunion Wow właśnie coś takiego szukam, szkoda że wylot nie jest parę dni później bo nie łapie się na mój urlop.
Co do bali na własną rękę myślę wciąż o tym Ale póki co w interesujących mnie terminach sam bilet kosztuje 3tys w te i z powrotem;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Lip 2019 08:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3536
srebrny
szukajcie a znajdziecie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Falka?! lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group