Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Lut 2017 13:43 

Rejestracja: 10 Mar 2015
Posty: 47
Cześć,
Planuję powoli majówkę i chciałbym wybrać się na tydzień do Słowacji, a dokładniej odwiedzić Słowacki Raj.
Wyjazd samochodem i mam pytanie jeśli chodzi o noclegi.

Dam radę w takim okresie ogarnąć noclegi dla dwóch osób na miejscu w jakichś kwaterach? Nie chciałbym nic rezerwować z wyprzedzeniem, bo chciałbym nocować w różnych miejscowościach.

Czy tam wygląda to tak samo jak w Polsce, że prawie każdy Słowak mieszkający w tym regionie wynajmuje pokoje i bez większego problemu uda mi się coś znaleźć w przystępnej cenie (poniżej 10€ za osobę za noc)? Czy może trzeba szukać jednak jakichś hotelików, które oferują pokoje w większych cenach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 28 Lut 2017 14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Dwa lata wstecz wzdluz drogi np w miejscowosci Hrabusice stali przy drodze
nieletni Romowie i oferowali noclegi w domach. Warunki zakwaterowania ok, z samochodem pod domem ok.
Wieczory na ławce z domowym alkoholem wedzona slonina i surowa cebula - tez maja swoj urok jesli ma ktos mocna watrobe :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Maj 2017 09:02 

Rejestracja: 10 Mar 2015
Posty: 47
Już po wyjeździe.

Gdyby ktoś był zainteresowany, to bez problemu znaleźliśmy nocleg na miejscu w czasie majówki.
Ze względu na słabą pogodę postanowiliśmy nieco skrócić pobyt - 30.04 - 3.05 (3 noce).

Jako miejsce wypadowe wybraliśmy Hrabusice.

Podjechaliśmy pod pensjonat: http://www.jendral.eu/index.html
Było to pierwsze miejsce, w którym pytaliśmy o nocleg i był wolny pokój. Cena 25€ za pokój dwuosobowy (12.5€ od osoby), więc się zdecydowaliśmy.
Na dole "restauracja" z piwkiem za 1€ i całkiem smacznym jedzeniem w przystępnej cenie.

Właściciele bardzo sympatyczni i uprzejmi.
Można zaparkować samochód za ogrodzeniem. Standard pokojów jak na zdjęciach na podanej wyżej stronie - czysto, łazienka w pokoju - dostęp do bardzo dobrze wyposażonej kuchni (2 lodówki, naczynia, sztućce, mikrofalówka, kuchenka, ogromny stoł na kilkanaście osób i wszystko co może być potrzebne w kuchni :) )
Niektóre pokoje chyba posiadają mały aneks - nasz nie, ale prawie nikt nie nocował w pensjonacie w tym czasie kiedy my tam byliśmy, więc duża wspólna kuchnia była cała dla nas - co prawda i tak nie gotowaliśmy na miejscu, ale było gdzie przyrządzić śniadanie.
Góra
 Profil Relacje PM off
error000 uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 01 Lip 2017 18:46 

Rejestracja: 27 Sty 2015
Posty: 28
Tydzień temu odwiedziłem Słowacki Raj.
Nocowałem tutaj: https://www.booking.com/hotel/sk/guest- ... ka.pl.html
Mogę polecić.Cena 12e/os.,jeśli ze śniadaniem to kosztuje ono 3e (świeże,syte).Pensionat czysty,z miłą właścicielką.W samych Smizanach nic ciekawego raczej nie znajdziemy,natomiast miejscowość graniczy z Nową Wsią Spiską -przyjemna starówka,kafejki,restauracje,kilka zabytków.
W Smizanach jadłem tutaj : http://www.wimbach.net/
Również polecam,typowo miejscowy bar-restauracja.
Zupa czosnkowa z grzankami+Haluski z bryndzą i skwarkami+dwa duże piwa-wszystko za 6,80e.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group