Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 258 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 28 Wrz 2020 12:22 

Rejestracja: 13 Lut 2018
Posty: 71
Wrześniowy wynajem na 5 dni w polecanej na forum wypożyczalni Fair Deal - Corfu Car Rental. Rezerwacja zrobiona poprzez ich stronę internetową na kilka dni przed wyjazdem. Wybraliśmy praktycznie najtańszą opcję - trafił się Fiat Panda. Fura nie pierwszej młodości przebieg okolo 100k. Pracownik wypożyczalni odbiera ze względu na covid tylko kierowcę z lotniska. Szybki przejazd do biura (400m) minimum formalności podpis i gotówka, która gwarantuje chyba 5%zniżki. Bez żadnych kart kredytowych. Dodatkowo wykupiliśmy u nich ubezpieczenie 4E/dzień. Całość za 5 dni wyszło 72E. Po odbiorze samochodu i wizycie na stacji paliw ogarnąłem się, że poza stanem paliwa w baku nie było mowy o stanie lakieru itp. Na protokole odbioru nie było nic zaznaczone, a samochód jednak był z każdej strony lekko zarysowany. Zrobiłem kilka fotek w razie jakiś problemów po zwrocie.
Zrobiliśmy bezproblemowo 400km przy zwrocie samochodu nie był on nawet oglądany przed pracownika. Jedynie sprawdzono stan paliwa i odwieziono mnie na lotnisko.
Zdecydowanie polecam tą wypożyczalnie - przede wszystkim przyzwoita cena, szybka bezproblemowa obsługa. Na wyspie widzieliśmy dużo aut z tej firmy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#202 PostWysłany: 28 Wrz 2020 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 130
Loty: 74
Kilometry: 189 576
Ja z kolei polecam Value Plus ( https://corfucarrentals.com/ )
Braliśmy 2x grupę B (pug 208), dostaliśmy 2x Kia Rio praktycznie identyczne, nawet numer rejestracyjny jeden po drugim. Braliśmy dodatkowe ubezpieczenie i jak chcieliśmy dla formalności zaznaczyć wszystkie skazy samochodu to pracownik od razu powiedział, że nie ma po co bo mamy full insurance. Na korfu z nisko zawieszonym zderzakiem dużo jeżdżąc nie ma problemu żeby gdzieś zarysować zderzak, nam się nawet zdarzyło zawisnąć środkiem auta na progu wjazdowym na płatny parking, bo wjazd wyglądał spoko, ale jednak Kia była zbyt niska.
Przy oddawaniu w ogóle nie patrzyli na samochód, tylko poziom paliwa i odwieźli nas na lotnisko.
Płatność gotówką, bez jakiegokolwiek depozytu, spisywania karty. Także mega polecam tą wypożyczalnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 07 Cze 2021 16:25 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 346
niebieski
Dziękuję za rekomendacje dot. Fair Deal, również polecam!

Obowiązują tzw. greckie zasady, czyli rabat za płatność gotówką, bez żadnych kart + oczywiście, jak chyba wszystko na wyspie, family business ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#204 PostWysłany: 19 Cze 2021 12:09 

Rejestracja: 07 Cze 2021
Posty: 6
Myślicie, że będzie problem z wynajmem auta w sytuacji gdy na prawie jazdy jest poprzedni adres zamieszkania (dwa lata temu zmieniane było mieszkanie i niedopatrzenie, że jest stary adres). Auto już zarezerwowane w United. Czy będą robić problemy? Czy ewentualnie nic nie mówić i wypełnić jakieś tam papiery ze starym adresem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 19 Cze 2021 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Nie bedzie problemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 20 Cze 2021 19:17 

Rejestracja: 07 Cze 2021
Posty: 6
Zgadza się, nie było problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 21 Cze 2021 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Dzięki za wcześniejsze rekomendacje i również śmiało mogę polecić Corfu Fair Deal. Wszystko odbyło się bezproblemowo. Dobra cena za wynajem, poprawny kontakt mailowy, po przylocie szybki odbiór z lotniska. Warto dodać, że dorzucają jeden fotelik dla dziecka na okres wypożyczenia w cenie wynajmu, drugi na 5 dni udało mi się wziąć od nich za 10E. W większość wypożyczalni na Korfu foteliki są płatne i to nie mało. Jak na wypożyczalnię to foteliki nawet przyzwoitej jakości. Brałem od nich pełne ubezpieczenie (dodatkowo 4e za dzień) więc nie oglądali auta przy zdawaniu. Sprawdzony był jedynie stan paliwa czy się zgadza (dostałem 3/8, więc chyba nie dbają o to aby był full-full).
Jedeny zgrzyt był taki, że dopłaciłem kilka euro do C klasy a dostałem Pandę... :D Panowie usilnie przekonywali mnie, że to jest Panda "big" i, że ta "big" jest w C klasie. Nie miałem ochoty się z nimi wykłócać bo na Parkingu stały same Pandy i Peugoty 307. Więc chyba nie warto się silić na dopłaty do C klasy. Panda z przebiegiem 10tys km. Stan bardzo dobry. Obsługa na moją prośbę zamontowała foteliki, co z mojego doświadczenia nieczęsto odbywa się bez zbędnego narzekania w wypożyczalniach.
https://corfucarsrental.com/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 21 Cze 2021 14:21 

Rejestracja: 25 Kwi 2018
Posty: 24
Wypożyczalnia Corfu Fair Deal ok. Korzystałem z ich usług kilka lat temu. Teraz na przełomie lipca i sierpnia lecę na Korfu i problem jest jedynie taki, że za 9 dni wychodzi mi 399 euro z ubezpieczeniem :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 21 Cze 2021 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Jedyny problem z tymi lokalnymi wypożyczalniami jest taki, ze np. na początek wakacji dają cene ok 170 EUR za tydzien, a SS < 100EUR :-)
https://www.skyscanner.com/carhire/resu ... rrency=EUR
vs.
https://corfucarrentals.com/booking-new ... car&step=1

Załączniki:
CFU-car.png
CFU-car.png [ 101.79 KiB | Obejrzany 3463 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 21 Cze 2021 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Na moje terminy Fair Deal była jedną z najtańszych. Kiedy dolozylem foteliki to sieciowki wyszly dużo drożej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 22 Cze 2021 16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
2 dni temu bralem z Europcar z dealu ktory udestepnil @p.wl . Tydzien za 75€ Nissan Note
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#212 PostWysłany: 25 Cze 2021 11:44 

Rejestracja: 25 Cze 2021
Posty: 1
Cześć.

Skąd wy bierzecie ceny rzędu 100E za tydzień? Nie potrawie znaleźć nic taniej niż 200E za tydzień na początku lipca za najmniejszy samochód.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 25 Cze 2021 13:46 

Rejestracja: 25 Kwi 2018
Posty: 24
120 / 140 euro za tydzień to ja płaciłem ale na przełomie maja/czerwca i w drugiej połowie września. Moim zdaniem nie ma szans na taką cenę w sezonie.
Po pierwsze lokalne wypożyczalnie mają ograniczoną ilość samochodów, które w sezonie zawsze znajda chętnych na jedno/dwudniowy wynajem, a taki wynajem jest najbardziej dla wypożyczalni opłacalny.
Spokojnie w sezonie w tygodniu taki samochód wynajmą 3x2dni po 50 euro/dzień = 300 euro/tydzień. Więc jaki wypożyczalnia ma mieć interes w wynajmie samochodu na tydzień za 100 euro?

Moim zdaniem, obecnie większe szanse, taniej wynająć samochód mogą być na miejscu, odwiedzając kilka wypożyczalni i wachlując się ;) kilkoma banknotami. Przez internet to nawet nie odpiszą gdy zasugeruje się inną cenę niż wynikająca z formularza. Jeżeli pobyt jest u lokalnego mieszkańca to warto też zapytać gospodarza informując go o budżecie. Obdzwoni znajomych i nawet chodzić nie będzie trzeba.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 29 Cze 2021 12:16 

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 48
kalach napisał(a):
Cześć.

Skąd wy bierzecie ceny rzędu 100E za tydzień? Nie potrawie znaleźć nic taniej niż 200E za tydzień na początku lipca za najmniejszy samochód.




Ja nie jestem w stanie nawet 200 euro w sierpniu znaleźć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 29 Cze 2021 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
quentin3d napisał(a):
120 / 140 euro za tydzień to ja płaciłem ale na przełomie maja/czerwca i w drugiej połowie września. Moim zdaniem nie ma szans na taką cenę w sezonie.
Po pierwsze lokalne wypożyczalnie mają ograniczoną ilość samochodów, które w sezonie zawsze znajda chętnych na jedno/dwudniowy wynajem, a taki wynajem jest najbardziej dla wypożyczalni opłacalny.
Spokojnie w sezonie w tygodniu taki samochód wynajmą 3x2dni po 50 euro/dzień = 300 euro/tydzień. Więc jaki wypożyczalnia ma mieć interes w wynajmie samochodu na tydzień za 100 euro?

Moim zdaniem, obecnie większe szanse, taniej wynająć samochód mogą być na miejscu, odwiedzając kilka wypożyczalni i wachlując się ;) kilkoma banknotami. Przez internet to nawet nie odpiszą gdy zasugeruje się inną cenę niż wynikająca z formularza. Jeżeli pobyt jest u lokalnego mieszkańca to warto też zapytać gospodarza informując go o budżecie. Obdzwoni znajomych i nawet chodzić nie będzie trzeba.



Zeszly tydzien:

Załączniki:
EuropCar.JPG
EuropCar.JPG [ 58.8 KiB | Obejrzany 3285 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#216 PostWysłany: 29 Cze 2021 14:49 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 198
Loty: 128
Kilometry: 202 920
Też nie bardzo wiem skąd niektórzy biorą takie ceny. Szukam małego samochodu na 3 dni w lipcu i najtaniej wychodzi polecany tutaj Fair Deal Corfu Car Rental- 170 euro z dodatkowym kierowcą. O cenach w okolicach 100 euro nie ma w ogóle co marzyć, chyba że może w Goldcar lub tego typu podobnych wynalazkach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#217 PostWysłany: 30 Cze 2021 09:34 

Rejestracja: 25 Kwi 2018
Posty: 24
-- 30 Cze 2021 09:19 --

@Flyguy
Po pierwsze to zeszły tydzień czerwcowy. Po drugie to oferta, jak sądzę, jakiejś sieci, która ma xxx samochodów z których na tamten moment xxx - 3 samochodów stoi na placu. Po trzecie jak sądzę wymagana karta i związane z tym uciążliwości (blokada na karcie, konieczność ubezpieczenia).

Z tego co widzę to na Corfu w czerwcu szaleństwa jeżeli chodzi o turystów nie było/nie ma, więc tak jak pisałem będąc na miejscu lub wynajmując na dzień, dwa wcześniej wciąż można uzyskać sensowną cenę.

W lokalnych wypożyczalnia oferty na lipiec/sierpień przez formularz to 300eu tydzień (samochód, ubezpieczenie, płatność gotówką).

-- 30 Cze 2021 09:34 --

@freddy_gonzalez

Sprawdź sobie ofertę: https://www.corfucars4hire.com/ (drugi kierowca w cenie, opcja pełne ubezpieczenie + 5eu).
Ktoś ich polecał na tym forum. W moim terminie tez mają lepszą cenę. Zamiast 399 wyszło 330eu ale gdy zaproponowałem 300eu to kontakt się urwał :)
Góra
 Profil Relacje PM off
freddy_gonzalez lubi ten post.
 
      
#218 PostWysłany: 30 Cze 2021 10:24 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 198
Loty: 128
Kilometry: 202 920
quentin3d napisał(a):
-- 30 Cze 2021 09:19 --

@freddy_gonzalez

Sprawdź sobie ofertę: https://www.corfucars4hire.com/ (drugi kierowca w cenie, opcja pełne ubezpieczenie + 5eu).
Ktoś ich polecał na tym forum. W moim terminie tez mają lepszą cenę. Zamiast 399 wyszło 330eu ale gdy zaproponowałem 300eu to kontakt się urwał :)



Rzeczywiście, http://www.corfucars4hire.com wychodzi sporo taniej, ale ostatni (i jedyny) wpis na forum o tej wypożyczalni jest z czerwca 2019 roku. Może korzystał ktoś od tego czasu i potwierdzi, czy wypożyczalnia jest bezpieczna?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 01 Lip 2021 18:04 

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 48
Znajoma w czerwcu wypożyczala skuter w firmie abba
https://abbarentalscorfu.com/car-terms-2/

Zero depozytu, płatność gotówką.
Sprawdziłem ceny i taniej nie znalazłem nigdzie na forum
Góra
 Profil Relacje PM off
boczkizz lubi ten post.
 
      
#220 PostWysłany: 04 Lip 2021 22:46 

Rejestracja: 04 Lip 2021
Posty: 11
Będę musiał wypożyczyć samochód w sierpniu (24-28). Jak myślicie, jeśli nic nie zarezerwuję to jest ryzyko że na miejscu nic już nie wypożyczę, albo wszystko będzie powyżej 50eur/dzień?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 258 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Mail.ru [Bot] oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group