Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#21 PostWysłany: 23 Lip 2016 10:27 

Rejestracja: 31 Paź 2014
Posty: 19
lukas63 napisał(a):
Poszukaj na Alpharooms, tam będą tanie opcje noclegu.Lecac na greckie wyspy zawsze z nich korzystalem

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


Dzięki, zajrzałam, ale niestety samo Kavos (raczej nie jedziemy na impreze, tylko wypocząć, więc wolałabym uniknąć) :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#22 PostWysłany: 07 Sie 2016 17:15 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 113
A może ktoś z was korzystał z noclegu na Korfu poprzez Airbnb? Mam parę groszy na koncie, chętnie bym wykorzystał.

Najlepiej z basenem, klimatyzacja i śniadaniami :p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#23 PostWysłany: 02 Wrz 2016 16:14 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 46
Czy zna ktos jakis nocleg blsiko lotniska? Poszukuje cos na jutro w jak najnizszej cenie, najtaniej znalazlem za 50e 2 km od lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#24 PostWysłany: 05 Wrz 2016 10:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@ttpj Hotel Bretagne cena pewnie podobna, generalnie blisko lotniska będzie drogo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#25 PostWysłany: 17 Wrz 2016 18:54 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
Ze swej strony chciałbym STANOWCZO ODRADZIĆ Arianna apartments z miejscowości Paleokastritsa. Całkiem tanio można to znaleźć na Alpharooms. W jakiś magiczny sposób mają dobrą ocenę 3,5/5 Tripadvisor, https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review ... lands.html zupełnie nie adekwatną do jakości. Również w Google oceny są super https://www.google.pl/search?q=arianna+ ... #q=arianna apartments paleokastritsa corfu&tbs=lf:1,lf_ui:2&rflfq=1&rlha=0&rllag=39674593,19710746,620&tbm=lcl&rldimm=15793782512371373274&lrd=0x135b51189ae485a9:0xdb2ec98415ac14da,1,

Ale do rzeczy. Obiekt jest blisko do plazy (ze 400 m.) i ma basen. Nawet może być ten basen. To już koniec plusów. Pościel nie zmieniona ani razu przez tydzień. Ręczniki również. Mydła brak. Z łazienki wali po prostu siarkowodorem, drzwi muszą być zamknięte. Room service (u nas raz u kolegi w ogóle), to tylko jakieś symboliczne wykorzystanie chemii w łazience. Dzień po tym był spokój od zapachu jaj. Ale tylko jeden. W szafie koce, też walą. Telewizorki nie działają. Są jakieś garnki, kuchenka elektryczna i sztućce. Wszystko bardziej przypomina klimat działkowy sprzed dwudziestu lat, niż B&B, a nie jesteśmy jakoś szczególnie wymagający.

Śniadanie, to dwa kawałki angielki (kromki) z dzemem oraz serem lub jakąś podłą wędliną (2+2 plasterki). Dałem znać że nie jemy mięsa, ok, zabrali wędlinę, ale nie dali więcej sera. Do tego mała porcja dżemu i herbata/kawa oraz szklaneczka soku. Cały tydzień to samo. Dokładnie to samo. Kawa tragiczna, herbata leżała koło Minutki. Na przyrządzenie tych skomplikowanych/wyszukanych potraw kolega który przychodził wcześniej, czekał nawet i pół godziny. My 2 x czekaliśmy po 20 minut a tak to koło 15 przeciętnie. Od razu po tym "śniadaniu" można było pójść coś zjeść.

Poinformowałem, że wybywamy dzień wcześniej i czy możemy dostać chociaż ekstra posiłek. Zobaczy się. Na tym pozostało. Na zobaczeniu się. Gospodarze dość nieprzystępni i nieprzyjaźni. W sumie to ożywiali się, gdy ktoś zamawiał dodatkowe potrawy z ich Pool Baru, lub drinki. Za 2 drinki i piwo znajomy Słowak i Szkot zapłacili 30 eur. Nas dręczył właściciel ofertami "good meat", żona mu chyba nie przekazała o naszych upodobaniach.

Ogólnie syf i nędza. Opinie są z pewnością dopisywane na lewo, chociaż nie znam dokładnie jak to działa w Trip Advisor. Na szczęście Paleokastritsa fajna, więc i wyjazd był spoko. Ale noclegownia była dużą wpadką. Omijać szerokim łukiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#26 PostWysłany: 17 Wrz 2016 20:18 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 418
srebrny
To muszę zmienić plany.Chciałem się tam zatrzymać na trzy noclegi. Aczkolwiek za 4 euro śniadanie to nie oczekiwałem nic specjalnego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#27 PostWysłany: 17 Wrz 2016 20:52 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
@miro13
polecam naprawde bardzo zacne miejsce, gospodarz gdyby mogl to by nam nachylil nieba
zakwaterowanie mielismy dla calej ekipy 6 osob - absolutnie wszystko extra
http://www.booking.com/hotel/gr/archontiko-loukis.pl.html

w czerwcu rezerwacja byla mozliwa wylacznie poprzez booking
probowalismy przedlozyc pobyt placac gotowka bez posrednictwa booking
kategorycznie odmowil, wszelkie rezerwacje wylacznie poprzez booking
nie wiem skad taka stanowczosc ? moze ktorys z forumowiczow z branzy zna
warunki wspolpracy z booking

zdjecia lepsze niz slowne opisy
Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 71.49 KiB | Obejrzany 7773 razy ]
Załącznik:
2.jpg
2.jpg [ 63.19 KiB | Obejrzany 7773 razy ]
Załącznik:
3.jpg
3.jpg [ 80.72 KiB | Obejrzany 7773 razy ]
Załącznik:
4.jpg
4.jpg [ 79.02 KiB | Obejrzany 7773 razy ]
Załącznik:
5.jpg
5.jpg [ 50.43 KiB | Obejrzany 7773 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
nina104 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#28 PostWysłany: 17 Wrz 2016 22:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 2521
Loty: 240
Kilometry: 540 731
platynowy
Polecam Corfu Senses Resort 3* - wg mnie dobry stosunek jakości do ceny, nawet przy opcji HB :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#29 PostWysłany: 19 Wrz 2016 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Cytuj:
Ze swej strony chciałbym STANOWCZO ODRADZIĆ Arianna apartments z miejscowości Paleokastritsa. Całkiem tanio można to znaleźć na Alpharooms. W jakiś magiczny sposób mają dobrą ocenę 3,5/5 Tripadvisor


W Grecji dobre noclegi na alpharooms zaczynaja się od oceny 4.5 wg tripadvisorze. Ludzie wystawiają wysokie oceny za "rodzinne podejście do podróżnych" dlatego te 3,5 na tripie to odpowiedni 2,5 w innych krajach.

Ze swojej strony mogę polecić ten ośrodek.

https://www.alpharooms.com/goudelis_in_ ... 28163f1188

Przy 5 osobach apartament wychodzil w II połowie czerwca za 185 zł za os. za tydzień :)

Cytuj:
Pościel nie zmieniona ani razu przez tydzień. Ręczniki również. Mydła brak.


To chyba pierwszy raz w Grecji. Przy tanich ofertach nie spotkałem się z sytuacjami, żeby w tygodniu zmieniali pościel czy mydło było na wyposażeniu. Często jest nawet tak, że w apartamencie jest tylko 1 rolka papieru toaletowego a jak zabraknie to trzeba kupować we własnych zakresie.
Góra
 Profil Relacje PM off
nina104 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#30 PostWysłany: 16 Paź 2016 13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1111
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Właśnie wróciłem z Korfu i jak ktoś jeszcze tam jest lub planuje być to polecam następujące miejscówki, w kategorii cena/oferta chyba nie do przebicia:

Hotel Yannis w Ipsos
http://www.hotelyannis.gr/

Hotel Mimosa w Sidari
https://www.smartlinehotels.com/hotel-search/smartline-mimosa/

Przy rezerwowaniu przez hinduską stronę/apkę MakeMyTrip wychodzi cena ciut ponad 50 euro za 3 dni za dwuosobowy pokój z śniadaniami i obiadokolacjami (HB).
http://makemytrip.com/

Czyli osobodzień w pokoju z HB wychodzi ok. 8,5 euro !!

Przy tej cenie nie ma co wybrzydzać (jedyne minusy to słabawe śniadania - m.in. jajecznica z proszku, produkty wędlino i seropodobne). Na obiadokolacjach można się nieźle objeść i trafiają się też ciekawe dania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
greg1291 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#31 PostWysłany: 08 Gru 2016 08:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
My w październiku zatrzymaliśmy się na tydzień w Sidari w Domenico Hotel;
https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g676295-d9980486-Reviews-Domenico_Hotel-Sidari_Corfu_Ionian_Islands.html

* opcja ze śniadaniami i obiadokolacjami
* koszt za dwie osoby 920 zł

Plusy:
+ przesympatyczna obsługa, chłopak, który tam pracuje i na recepcji i jako kelner i pomaga przy sprzątaniu był naprawdę super...pomocny, pytał jak się bawimy czy czegoś potrzeba...było to mega pozytywne dla nas...
+ dobre jedzenie, spore porcje (właściwie tylko jedno danie nie smakowało nam, po prostu nie nasz smak a tak to mega, szczególnie desery)
+ czysto
+ spore balkony z widokiem na basen, dużo zieleni
+ lokalizacja (nieco na uboczu ale do plaży jak i ulicy ze sklepami i restauracjami blisko)
+ Canal d`Ąmour blisko...spacerkiem z 10-15 minut
+ w pobliżu dwa markety spożywcze, stacja benzynowa, przystanki

Minusy:
- brak kabiny prysznicowej, jedynie zasłonka gdzie po kąpieli wszystko pływało w łazience...trzeba było uważać...

Ogólnie ocena 8/10 :) dla ludzi tam pracujących warto wrócić ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#32 PostWysłany: 09 Lut 2017 14:16 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 56
Kilometry: 106 253
niebieski
przeglądam, wasze propozycje , są interesujące ale jeszcze mnie ciekawią inne opcje w przystępnej cenie, tak żeby był ewentualnie miejscówka do biegania w pobliżu. Z tego co wyczytałem że jeśli ktoś lubi imprezować to Sidari, a inne miejscowości jako baza wypadowa do odpoczynku + małe zwiedzanie? Szukam czegoś w przystępnej cenie dla siebie i rodziców więc pewnie jakiś apartament dla 3 osób, w maju, czy może ktoś z innych forumowiczów ma coś godnego polecenia? i pytanie do innych osób czy wypożyczając auto jest sens np spać w dwóch czy 3 hotelach ? czy lepiej wybrać sobie jeden hotel wypadowy i tyle ? Dzięki za odpowiedź, na pewno po podróży podzielę się informacjami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#33 PostWysłany: 29 Maj 2017 08:15 

Rejestracja: 28 Maj 2017
Posty: 1
Witajcie
Szukam noclegu na lipiec w Paleokastrica, ważne jest dla mnie, żeby nocleg był w miarę blisko morze i w miarę blisko sklepów i restauracji. Czy możecie polecić coś ciekawego? Sama organizuję wycieczkę i szukam fajnego miejsca na Korfu, może możecie polecić jakieś inne lepsze miejsce od Paleokastricy? Proszę o porady :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#34 PostWysłany: 29 Maj 2017 08:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@Monialok
ekipa 6 osob - bylo zaje...
no bardzo bardzo fajnie :)
https://www.airbnb.pl/rooms/13262527?gu ... st-profile

jezeli bedzie Was mniej do zakwaterowania napisz do "Gospodyni"
zaproponuje cos mniejszego. Polecam wszystko ok niesamowicie sympatyczni wlasciciele.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#35 PostWysłany: 30 Maj 2017 10:09 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 56
Kilometry: 106 253
niebieski
Jeśli chodzi o Korfu spałem tutaj

Perama : lądujące samoloty, śniadanie typowo brytyjskie .

https://ie.alpharooms.com/hotel_oasis_c ... erama.aspx 4 noclegi dla 3 osób koszt około 180 eur ( śniadania w cenie)

Sidari

https://ie.alpharooms.com/goudelis_in_sidari.aspx 3 noce dla 3 osób około 55 eur ( bez wyżywienia)

welcome drink, pokoje duże i czyste, bardzo zadbane jak na Grecje, jak wrócę na Korfu to na pewno tam zawitam.

jak pojawią się jakieś pytania to służę pomocą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#36 PostWysłany: 06 Cze 2017 09:51 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 418
srebrny
Wróciłem z Goudelis i potwierdzam opinię. Jedyny zgrzyt to rolka papieru toaletowego na pokój niezależnie ile osób mieszka w pokoju i jak długi jest pobyt. Bez sensu jest też wykupywanie śniadań bo to dwie grzanki,jedna sztuka masła i dżemiku w plastikowym pojemniczku, kubek kawy i szklanka soku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#37 PostWysłany: 15 Cze 2017 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2014
Posty: 132
Loty: 54
Kilometry: 112 104
Piszę znad basenu koło Sidari
https://www.booking.com/hotel/gr/damia- ... 90078038X1
Jak ktoś z dziećmi to polecam. Jedyny minus że do plaży ok 2 km więc auto jest konieczne. Cisza, spokój, pomocny personel, bar na miejscu czynny do 3 w nocy. Market 200 m obok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#38 PostWysłany: 20 Cze 2017 19:27 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 6
Rozważam noclegi w Sidari lub Acharavi. Gdzie fajniejsze plaże? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#39 PostWysłany: 20 Cze 2017 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2014
Posty: 132
Loty: 54
Kilometry: 112 104
W Sidari masz miałki piasek, płytko, To nie Filipiny ale dla dzieci spoko. W Acharavi nie byłem ale na fotkach z netu widzę raczej kamienie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu noclegi ?
#40 PostWysłany: 20 Cze 2017 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
kaspi77 napisał(a):
Rozważam noclegi w Sidari lub Acharavi. Gdzie fajniejsze plaże? :)


Sam zdecyduj poniżej fotki: 1,Acharavi 2,Sidari

Ja uważam że z tych dwóch zdecydowanie Sidari

Załączniki:
Komentarz do pliku: Acharavi
SAM_5349.JPG
SAM_5349.JPG [ 265.49 KiB | Obejrzany 6439 razy ]
Komentarz do pliku: Sidari
SAM_5330.JPG
SAM_5330.JPG [ 273.84 KiB | Obejrzany 6439 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group