Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#21 PostWysłany: 28 Lut 2016 22:10 

Ktoś ostatnio nocował w Kopenhadze? Polecacie coś fajnego? Szukamy dobrej miejscówki blisko atrakcji - może być hostel lub hotel w przyzwoitej cenie. :)
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 29 Lut 2016 00:11 

Hostel Generator w samym centrum z eleganckim zapleczem, bar, dyskoteka, kanapy, komputery. Ceny; ja niestety płaciłem 240 z.l. za nocleg w pokoju 6 osobowym.

Wysłane z mojego MSP4505 przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 29 Lut 2016 11:46 
Awatar użytkownika

Loty: 190
Kilometry: 259 870
niebieski
@romanticvagabonds Zdecydowanie CPH Downtown Hostel, mi wychodziło 100 zł za nocleg w 8, czy 10-osobowym pokoju, co jak na Kopenhagę jest megatanim rozwiązaniem. Hostel w ścisłym centrum i w zasadzie wszystko możesz ogarnąć z buta.

BTW - i o tym i o kilku innych dobrych noclegach w Kopenhadze ludzie szczegółowo pisali w tym temacie, więc sugeruję poczytać (to tylko kilka postów) zanim zaczniesz zadawać pytania ;)

#24 PostWysłany: 08 Lip 2016 10:58 

niebieski
Szukam w Kopenhadze noclegu, jednak istotne jest by posiadał parking dla samochodu. W związku z tym że będziemy mieć auto, może być nawet pod miastem. Jeśli możecie coś polecić, to będę wdzięczny.

#25 PostWysłany: 24 Lut 2019 00:43 

Właśnie wróciłam z Kopenhagi - nocowałam w Copenhagen Downtown Hostel - bardzo polecam. Bardzo dobra lokalizacja w centrum, wszędzie blisko pieszo. Nie mieliśmy rezerwacji, nie było problemu z miejscami (być może dlatego, że mamy luty i byliśmy w środku tygodnia). Za 2 noclegi dla 2 osób w sali 6-osobowej koedukacyjnej zapłaciliśmy 460 DKK, czyli 115 DKK/osobę/1 noc (= 67 zł/osobę/1 noc). Pościel w cenie, bardzo czysto w sali i w pomieszczeniach sanitarnych. W naszej sali była umywalka i suszarka do włosów. Opcjonalnie dostępne śniadania w formie bufetu (dość bogatego) w cenie 70 DKK.

Ważne: trzeba mieć swoją kłódkę do zamknięcia szafki w sali.

Za dodatkową opłatą (niestety nie pamiętam w jakiej wysokości, bo nie korzystałam) można przechować bagaż np. po wymeldowaniu.
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 08 Kwi 2022 16:39 
Awatar użytkownika

Loty: 132
Kilometry: 237 345
niebieski
Na bazie nowego połączenia z Kopenhaga już chciałem zarezerwować bilety, ale sprawdziłem noclegi.
Czasy studenckie dawno za mną, więc sale wieloosobowe odpadają, tym bardziej ze to wyjazd 2+1 (dziecko 2 lata).
Czy można coś sensownego ogarnąć dla rodziny nie za miliony monet? Serio pytam, bo jak sprawdzam np wrzesień, to ceny od 500zł w górę za noc...

#27 PostWysłany: 08 Kwi 2022 16:43 

złoty
No i wszystko się zgadza. 500 pln to pewnie 1000 koron duńskich. W Danii zarabia się średnio 50000 koron miesięcznie. Jako małolat rozwoziłem tam gazetki za 35000 koron.

Chcesz tanio to pokój współdzielony lub chyba musisz zmienić destynacje.
 Relacje PM off  

#28 PostWysłany: 28 Lis 2022 13:44 

niebieski
Jakies moze nowe pomysly na nocleg w Kopenhadze w sensownej cenie (okolice Sylwestra)? (twin room)
 Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 28 Lis 2022 13:56 
Awatar użytkownika

HON fly4free
@lataczuk Tak, dogadac sie ze studentem(tka) ktory/a opuszcza akademik i wyjezdza na swieta/nowy rok i odstapi (moze za oplata) pokoj. gdzie i jak? nie wiem...
 Relacje PM off
DAD lubi ten post.

[ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości