Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Sty 2019 14:17 

Rejestracja: 30 Lis 2018
Posty: 43
Półtora roku temu kupiłem dwie bluzki w Primarku. Od ponad roku obie bluzki pełnią role "substytutów" dla mopa.
W moim przypadku lepiej sprawdziły się one w roli wycierania podłogi niż noszenia ich na sobie. O dziwo ... są nawet bardziej wydajne niż ... mop.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 31 Sty 2019 17:56, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN
#22 PostWysłany: 22 Sty 2019 14:55 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3062
złoty
Możecie się śmiać i szydzić, ale ja regularnie od wielu lat raz do roku robię zakupy w tym wielkim Primarku przy Marble Arch i być może w warszawskim też będę (jeśli asortyment i ceny będą podobne, a nie jak polskie TK-Maxxy vs londyńskie ). Powód jest prosty - rzeczy dla dzieci : pidżamki, koszulki, dresy, przebrania etc. kosztują tam grosze, a mają modny design i motywy z najnowszych bajek. Oczywiście są bardzo niskiej jakości, ale co z tego jeśli zanim się podrą/spiorą dzieci z nich wyrosną. Za kilkadziesiąt funtów kupuję rok spokoju i dzieci są zadowolone :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 22 Sty 2019 16:02 

Nie lepiej do Stambułu ?
Ciuchòw zatrzęsienie. Ròwnież dziecięcych, a ceny i jakość OK.
Tylko nie na Laleli, bo tam już pod ruskiego wszystko. Za dużym bazarem , okolice Necip Efendi Sokak. Albo Zeytinburnu. Galeria " Olivien" i okolice. To ròwnież rejon , gdzie wszystko ze skòry można kupić. Kurtki super. Najnowsze modele w dobrych cenach.
Góra
 PM off
otakesan lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 22 Sty 2019 16:04 

I też o to chodzi, jesteś to i przy okazji wstąpisz, bo np. dla dzieciaków masz fajny wybór w dobrych cenach

A tu wychodzi temat szydera, że tylko po to są jednodniówki w Londynie.....wypadało by zacytować "zapomniał autor wół jak cielęciem był"

Jednodniówek to może nie być w powodu brexitu, ale to już wątek na kolejny założony tu temat

Z tym Stambułem to jaca wyskoczył...taka Bułgaria bliżej...
Góra
 PM off  
      
#25 PostWysłany: 22 Sty 2019 16:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2190
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
tyle że do Stambułu nie polecisz sobie na jeden dzień
_________________
Image
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 31 Sty 2019 17:58, edytowano w sumie 1 raz
S
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 22 Sty 2019 16:07 

No co ? 8-)
Zwiedzanie + zakupy. Źle?. Sam tak robię od lat. :D
A może mam zboczenie z tym Stambułem ? :roll: Bo mi się tam podoba.
A Londyn i cała West Europa nie bardzo. ;)
Góra
 PM off
otakesan lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 22 Sty 2019 16:11 

Ja czy raczej moja lepsza połowa też woli Madryt weekendowo, a że jest w ścisłym centrum Primark...to i ufff jednodniówka w Londynie mnie nie czeka :lol: :lol: :lol:
Góra
 PM off  
      
#28 PostWysłany: 22 Sty 2019 16:14 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3062
złoty
Przedwczoraj byłem w Nikozji po tureckiej stronie. Jakoś buty nike za 10 euro do mnie nie przemawiają. To nie dla mnie, latać po tych stoiskach, przebierać podróbki , targować się. Zajmuje to dużo czasu i energii, wolę ten czas poświęcić na coś innego. A w Londynie bywam służbowo, wystarcza mi na zakupy poświęcić 30-40 minut. W zasadzie pamiętam gdzie co leży, kupuję po prostu nowe większe rozmiary. Każdy lubi co innego, ja najwidoczniej jestem targetem Primarku.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 22 Sty 2019 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
@jacakatowice - To u mnie dokładnie na odwrót - potrafię na jednodniówke wyskoczyć do Londynu (nie do Primarku oczywiscie). Istanbuł owszem fajny, ale zdecydowanie wolę Londyn (chyba że chodzi o słodycze oraz czereśnie - to faktycznie nic go nie przebije :P ).
A jeśli chodzi o Primark - to dla dzieci jest spoko - za @jasiub.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 22 Sty 2019 16:22 

Ta galeria " Olivien" to nie żaden bazar, tylko nowoczesny obiekt ze sklepami. Nie trzeba się targować. Normalnie kupujemy jak wszędzie.
Ale oczywiście nie każę każdemu tam extra jechać - woli informacji tylko. Mnie tam znajomy Turek ze Stambułu pokierował, bo w życiu bym tam nie dotarł.
To nie to , co sobie wyobrażacie. Przygraniczne stragany i polowanie na turystę, żeby kupił podròby.
Mnie też takie coś od dawna nie kręci, a wręcz omijam takie miejsca.

Co kto lubi.
Pogadać zawsze można. Po to jest forum...


Ostatnio edytowany przez Abcn, 31 Sty 2019 18:00, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 PM off
jasiub lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 22 Sty 2019 16:27 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
Wizyta w Prajmanim na Oxford Street to przezycie samo w sobie... niestety raczej z tych przykrych :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 22 Sty 2019 16:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10971
HON fly4free
@gorny77 nie bylem nigdy na jednodniówce w Londynie i nie bylem nigdy w żadnym primarku :)
Napisałem, że temat założyłem w formie żartu, ale widzę, że niektórzy wzięli go na poważnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 22 Sty 2019 16:41 

@skrzat
Już za pòźno na tłumaczenia. :D
Temat żyje już własnym życiem. Ty straciłeś nad nim kontrolę. :lol:
Góra
 PM off  
      
#34 PostWysłany: 22 Sty 2019 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1197
Loty: 400
Kilometry: 664 069
srebrny
Ten świat to jednak potrafi zaskakiwać. Sami faceci na kilku stronach rozprawiają między sobą o fatałaszkach ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 22 Sty 2019 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2236
złoty
Anonymous napisał(a):
Na Allegro ponad 410 000 ofert t-shirtòw. Ceny od 4,5 pln czyli 1€.


Napisałem wyraźnie: "w polskich galeriach ciężko zejść poniżej 25PLN".
Jessica nie kupi szmaty z Allegro ani z bazaru :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 22 Sty 2019 17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 997
Anonymous napisał(a):
No co ? 8-)
może mam zboczenie z tym Stambułem ? :roll: Bo mi się tam podoba.
A Londyn i cała West Europa nie bardzo. ;)


Przecież jak mieszkałem w Londynie to myślałem że mieszkam w Stambule , dka mnie nie było różnicy ???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 22 Sty 2019 17:22 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 629
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
W sklepie Sinsay na wyprzedażach i promocjach można kupić koszulki za 5-10 zł, oczywscie te same, które wcześniej kosztowały 20-30 zł - w galeriach jest ten sklep ;)
a co do asortymentu to jest w połowie zerżnięty z Primarka jak porównywałam w grudniu :mrgreen: jakość też podobna.
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 22 Sty 2019 17:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
@lovenz
To tu dowaliłeś, jak można porównywać brudne, niebezpieczne miasto pełne agresywnych i pijanych ludzi kolorów wszelakich do słonecznego Stambułu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 22 Sty 2019 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 997
@eskie nie wiem o czym mówisz bo tam ciągle mglisto i nic nie widać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 22 Sty 2019 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
taki żart miał być, ale widać mi nie wyszedł. :(
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group