Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Mar 2017 12:51 

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 10
Cześć;)
Od lat marzę o podróży koleją transsyberyjską, ale zawsze coś stoi mi na przeszkodzie.. Najwyższy czas zrealizować to marzenie.
Mój plan wygląda tak:
Wylot z Warszawy do Moskwy pod koniec lipca (wstępnie ok 22/23/24 lipca do 4/5/6 sierpnia)
Zwiedzanie Moskwy ok 2 dni
Podróż koleją transsyberyjską z Moskwy do Irkucka
3-4 dni nad Bajkałem (w tym wyspa Olchon)
Powrót samolotem z Irkucka do Moskwy, następnie z Moskwy do Warszawy.
Długość - 1,5 tyg do 2 tygodni, niestety mam mało urlopu :(
Niskobudżetowo - spanie w hostelach/kwaterach, wagon sypialny plackarta w pociągu.
Chciałabym się zamknąć w przedziale 700-900 euro.
Mam doświadczenie w załatwianiu wiz do Rosji, kupowaniu biletów kolejowych, mówię płynnie po rosyjsku:)

Ja - K -25 lat, planuję zebrać grupę 4-6 osób.
Kontakt agnieszkak007@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 20 Mar 2017 13:30 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 38
W zeszłym roku odbyłem podobna podróż.
Z Moskwy pojechałem jednak do Ułan Ude. Zwiedziłem Ułan Ude (bardzo mi sie podobało) z największą na Świecie głową Lenina, piękną drewnianą zabudową i bardzo interesującym skansenem oraz pobliski dacan Ivolginsk. Z Ułan Ude pojechałem do Ust Barguzin i dalej na 3 dniowy trekking na półwysep Święty Nos. Szczegółowe opisy trasy znajdziesz w przewodniku Kolej Transsyberyjska Wydawnictwa Bezdroża. Wbrew temu co tam piszą można liczyć na podwózkę stopem przez najmniej atrakcyjny odcinek ok. 20 km. Na końcu szlaku gorące źródła.
W Ust Barguzin mogę polecić pensjonat na ogrodzie którego można za parę rubli rozbić namiot i korzystać (dodatkowo płatne) z prawdziwej ruskiej bani opalanej drewnem. Z bani wyskakujesz wprost do rzeki.
Olchon jest latem pełen turystów i wczasowiczów. Na Świętym Nosie jest wciąż pusto i dziko. Dla turystów przygotowane pola biwakowe gdzie znajdziesz wiatę lub budkę dla ochrony w trakcie deszczu.
Z Ułan Ude pojechałem koleją do Sludianki w której polecam muzeum minerałów.
Ze Sludianki krugobajkalską koleją (sprawdź rozkład bo nie kursuje codziennie) pojechałem do wsi Bajkał skąd promem do Listwianki. Obok przestani promowej jest Muzeum Bajkalskie. Obowiązkowa atrakcja. Zobaczysz nerpy w wielkim akwarium.
Z Listwianki pojechałem do Irkucka. Miasto nie zrobiło na tak dobrego wrażenia jak Ułan Ude. Typowe sowieckie niechlujne budownictwo. Ze 2 lub 3 zabytkowe cerkiewki i kilka drewnianych domków.
2 tygodnie spokojnie wystarczy. Ja z uwagi na napięty czas wybrałem najszybszy pociąg (docelowo chyba jechał do Ułan Bator) i niestety najdroższy pociąg. Budżet 700-800 euro raczej możliwy. Wszystko zależy od ceny pociągu i przelotów.
W razie pytań pisz na bdf.arek@wp.pl
Spróbuję odszukać mój szczegółowy plan podroży to jeśli chcesz mogę podesłać.
Arek
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Grzegorz40 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 06 Kwi 2017 20:18 

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 69
Jestem wstępnie zainteresowana, odezwę się na prv.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Kwi 2017 08:18 

@‌agak789‌
A może masz chęć za rok na trasę R504?
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Maj 2017 12:22 

Rejestracja: 15 Maj 2015
Posty: 39
A czy ktoś byłby chętny na podobny wyjazd ale w drugiej połowie listopada ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Cze 2017 11:54 

Rejestracja: 15 Maj 2015
Posty: 39
Podbijam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Lip 2017 12:48 

Rejestracja: 10 Lip 2017
Posty: 2
czy nadal aktualne -jestem zainteresowana?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Lip 2017 12:50 

Rejestracja: 15 Maj 2015
Posty: 39
Tak :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 12 Lip 2017 15:12 

Rejestracja: 10 Lip 2017
Posty: 2
Nadal zinteresowana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Lip 2017 13:30 

Rejestracja: 15 Maj 2015
Posty: 39
Wysłałem wiadomość na priv
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Lip 2017 13:00 

Rejestracja: 15 Maj 2015
Posty: 39
Czy ktoś jeszcze zainteresowany ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group