Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 06 Lis 2013 03:04 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 86
jesteśmy studentami i nie mamy wygórowanych wymagań;) Bungalow z wiatrakiem brzmi spoko, z klimą jeszcze lepiej ale preferowalismy blisko plaży, masz jakies namiary na fajną miejscówke?
Ponaglam pytanie- czy bookować wczesniej przez neta czy dopiero na miejscu? lecimy w lutym wiec plan podrozy nie jest do końca sprecyzowany
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
#22 PostWysłany: 06 Lis 2013 03:11 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
A na jakie daty szukacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 06 Lis 2013 11:59 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 86
11-15 będziemy w okolicach Bangkoku gdzie akurat nie przejmuje sie noclegiem ale pozniej lecimy na poludnie, Koh samui, Krabi i własnie Phi Phi, powrot 24
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 06 Lis 2013 15:01 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Ja też planuję Ko Phi Phi na początku roku i jakoś nie pomyślałem o tym, żeby szukać noclegu dopiero na miejscu. Nie wiem, czy gra jest warta świeczki, a i gwarancji na lepszą cenę nie ma. Lepiej chyba od razu wbić się na wcześniej zaklepaną miejscówkę i korzystać z uroków miejsca, niż łazić po wyspie w poszukiwaniu noclegu. Zerknij na HotelsCombined, a najlepiej na Agodę i zobaczysz, że w podanym terminie znajdzie się niejedno miejsce z ceną niższą niż podałeś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 05 Gru 2014 00:46 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
Witam:)Chcialbym sie was spytac o jakis tani i polecany hotel w cichej okolicy na Phi Phi.Zalezy mi na niedalekiej odleglosci od plazy, z ktorej moglbym plywac z rurka i niedaleko od lokali gastronomicznych??Ktora plaze polecacie do plywania z rurka???
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 05 Gru 2014 01:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Fajny jest Viking Resort http://www.booking.com/hotel/th/viking-nature-resort.en-gb.html?aid=318615;label=New_English_EN_ALL-GBIECAUS_5226333385-zrfE0CU6K_HWeoloJw*PrQS46932911785%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg;sid=7ad300d9b45b6a78d3df23bafea36788;dcid=4#b_hp_new_tab, przy ładnej, kameralnej plaży, ale też niezbyt daleko od miasteczka. Ogólnie właśnie polecam tamtą okolicę, na południe od miasteczka w stronę Long Beach. Tam też nie ma tak dużych odpływów jak po północnej stronie przewężenia.
Co do cen to w sezonie niestety jest drogo na całej wyspie, ciężko znaleźć coś taniego poza hostelami w miasteczku, które i tak są zwykle pełne.
Plaż z rafą, gdzie można by popływać z rurką raczej na Phi Phi nie ma (niech mnie ktoś poprawi jeśli zna jakąś). Ewentualnie może po wschodniej stronie wyspy, tam nie byłam, ale też nie sądzę. Chyba też w okolicy monkey beach (czyli plaża najbardziej wysunięta na północ, w zachodniej części wyspy) widziałam jakąś osobę pływającą z rurką ale szczerze mówiąc ja poza skałami nic tam pod wodą nie widziałam.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 05 Gru 2014 01:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2014
Posty: 61
Loty: 4
Kilometry: 16 000
Masz najnowszą relację z Tajlandii na F4F (w tym z Koh Phi Phi) poczytaj to może coś Ci się przyda:
fly4free.pl/forum/byc-jak-kurczak-tajlandia,216,58661
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 05 Gru 2014 14:56 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 210
Loty: 89
Kilometry: 252 650
Viking jest rewelacyjny, raczej nie tani, ale warty dopłacenia trochę jeśli ktoś może sobie pozwolić. Dużo laziliśmy i oglądaliśmy inne miejsca i wg. mnie to najlepsza opcja tam była zarówno jeśli chodzi o lokalizację jak i urokliwość :D jedyna uwaga to że średnio się nadaje dla osób ze słabą kondycją/mobilnością
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 05 Gru 2014 15:17 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
Po namowach z forum też byłem w Vikingu i był to najfajniejszy nocleg ze wszystkich siedmiu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 05 Gru 2014 19:30 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
nie pamiętam dokładnej nazwy ale jak byłem to noclegi najtańsze były oczywiście w głównej wiosce (która jest kiepskim miejscem pod względem urokliwości i ciszy, ale dużo oferuje alkoholowo/imprezowo/gastronomicznie)), po drugiej stronie od promu - przy Loh Dalum Bay, idąc w prawą stronę do prawie końca plaży - nieoznaczone niczym domki, gospodarze wyglądając przez drzwi sami zaproponowali pokój za 400B (tyle że to było 3 lata temu poza sezonem)
wiadomo że w stronę Long Beach jest ładniej i fajniej - ale niestety nie taniej; jeśli liczy się budżet to czas dojścia na piechotę to ok 20-30min by dobrze poplażować nawet z przeciwnego krańca wioski
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 05 Gru 2014 21:54 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
Viking sprawdzalem ale najtansza opcja to 1800 THB za noc.Troche jednak cena wysoka bo wczesniej bede w Sydney i Singapurze a tak moj budzet bardzo ucierpi :D Ze 20-30 min spacerku nie zaszkodzi na poranne plazowanie w koncu dopiero 26 lat na karku:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 06 Gru 2014 18:11 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
Moze jednak poszukac czegos na miejscu???Co o tym sadzicie??
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 06 Gru 2014 19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 310
niebieski
Sprawdź Marine House na Koh Phi Phi. Wprawdzie jest w samym centrum, ale ceny ma dobre - za dwuosobowy pokój z łazienką i klimatyzacją płaciliśmy 600 THB. My byliśmy zadowoleni, ale tak się składa, że na ogół jesteśmy zadowoleni :D
_________________
magiczna-torpeda-akcja-na-dom-dziecka-w-nepalu,18,108915
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 06 Gru 2014 19:29 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
pestycyda napisał(a):
Sprawdź Marine House na Koh Phi Phi. Wprawdzie jest w samym centrum, ale ceny ma dobre - za dwuosobowy pokój z łazienką i klimatyzacją płaciliśmy 600 THB. My byliśmy zadowoleni, ale tak się składa, że na ogół jesteśmy zadowoleni :D

Witam Pestycyda:)Tak mi sie spodobala twoja relacja ze dolaczylem Phi Phi do mojej trasy podrozy:)pozdrawiam
Sprawdzalem na tripadvisor i sa bardzo zle oceny???A ci jak podobalo sie??Pisza ze w lozkach pluskwy itp???
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 06 Gru 2014 20:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 310
niebieski
Cieszę się, że relacja się przydaje :)
Według mnie było OK. Żadnych pluskiew nie zauważyłam. Było czysto i nawet (jak na lokalizację) cicho. Klimatyzacja, łazienka z prysznicem, łóżka duże, czyste i wygodne. Jedyna śmieszna rzecz to to, że pokojowy sejf był przymocowany sznurkiem :D do szafki. I wszędzie było blisko. Inna sprawa, że to poza sezonem. Na booking.com Marine House ma oceny ok 6/10. Nie wiem, jak długo chcesz tam zostać, pokój był dosyć mały, ale np. mi to nie przeszkadza.
Pozdrawiam :)
_________________
magiczna-torpeda-akcja-na-dom-dziecka-w-nepalu,18,108915
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 06 Gru 2014 20:42 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
pestycyda napisał(a):
Cieszę się, że relacja się przydaje :)
Według mnie było OK. Żadnych pluskiew nie zauważyłam. Było czysto i nawet (jak na lokalizację) cicho. Klimatyzacja, łazienka z prysznicem, łóżka duże, czyste i wygodne. Jedyna śmieszna rzecz to to, że pokojowy sejf był przymocowany sznurkiem :D do szafki. I wszędzie było blisko. Inna sprawa, że to poza sezonem. Na booking.com Marine House ma oceny ok 6/10. Nie wiem, jak długo chcesz tam zostać, pokój był dosyć mały, ale np. mi to nie przeszkadza.
Pozdrawiam :)

Ogolnie to chcem zostac tam na 3-4 dni:)Zalezy jak bedzie sie nam podobalo :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 10 Paź 2017 08:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Przez pięć dni nocowaliśmy w https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review ... vince.html
Maiyada Resort Phi Phi.
Do portu pięć minut drogi, do plaży minuta.
Pokoje codziennie sprzątane, a także regularne wymieniane ręczniki. Bardzo fajny i duży basen. Jedyny minus - brak śniadania w cenie, ale jest to do przeżycia. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 05 Lut 2018 20:18 

Rejestracja: 21 Sty 2018
Posty: 3
RaDiDaM napisał(a):
Przez pięć dni nocowaliśmy w https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review ... vince.html
Maiyada Resort Phi Phi.
Do portu pięć minut drogi, do plaży minuta.
Pokoje codziennie sprzątane, a także regularne wymieniane ręczniki. Bardzo fajny i duży basen. Jedyny minus - brak śniadania w cenie, ale jest to do przeżycia. :)



Czy zauważyliście może pluskwy? Komentarze na tripadvisor trochę straszą.

Czy macie do polecenia raczej budżetowy nocleg (najchętniej w okolicach centrum)? Zależy mi na tym, żeby miejsce było w miarę czyste - po przeczytaniu komentarzy na booking i tripadvisor straciłam nadzieję, że znajdę nocleg bez towarzystwa pluskw i karaluchów.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 05 Lut 2018 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Nie zauważylismy. Było w porządku
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 06 Lut 2018 17:52 

Rejestracja: 11 Wrz 2016
Posty: 101
Loty: 91
Kilometry: 204 044
-- 06 Lut 2018 16:51 --

W listopadzie korzystałem z Phi Phi Don Chukit Resort bardzo dobre położenie względem portu, centrum i w cenie śniadanie dodatkowo nieduży basen z fajnym widokiem

-- 06 Lut 2018 16:52 --

W listopadzie korzystałem z Phi Phi Don Chukit Resort bardzo dobre położenie względem portu, centrum i w cenie śniadanie dodatkowo nieduży basen z fajnym widokiem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group