Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Kwi 2017 15:04 

Rejestracja: 14 Sty 2013
Posty: 42
Przejrzałem cały dział i nie znalazłem żadnych informacji na temat tej linii, ktoś leciał i może co nieco opowiedzieć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 23 Kwi 2017 15:08 

Rejestracja: 07 Gru 2016
Posty: 14
Ja będę dopiero lecieć, ale pierwsze wrażenia super - zadałam im wiele pytań przez fb i profesjonalnie na wszystkie odpowiedzieli :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Kwi 2017 15:20 

Przeciętne linie, przeciętny serwis, przeciętna flota. 3/10 to max w szowinistycznej skali. Zaliczyłem nimi dwa loty IKA-MCT i MCT-RUH. Dołączyłem dla jaj do ich programu lojalnościowego, ale do tej pory ani karty, ani naliczonych mil - jakby wiedzieli, że już nigdy z ich usług nie skorzystam.
Góra
 PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 05 Cze 2017 17:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1557
HON fly4free
Cześć,

po pierwsze nie wiem czy tutaj czy do linii lotniczych, więc jak będzie moderator i uzna, że trzeba post przekleić to przepraszam za zły dział.

Po drugie potrzebuję kogoś, kto ma rezerwację lotniczą (dowolną) w OmanAir, ale nie z błędu na Zanzibar. Nie mogę się od kilku dni zalogować na stronę związaną z modyfikacjami biletów, podglądem itd. Zastanawiam się czy błąd linii czy jednak coś się dzieje.

Na LuxAir rezerwacja wisi i jest confirmed. Pytam dla mojego spokoju.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Cze 2017 17:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Moim zdaniem mają jakiś błąd techniczny na stronie.
Dwa dni temu nie mogłam znaleźć swojej rezerwacji. Udało się dopiero poprzez funkcję upgrade flights.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Cze 2017 21:07 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@‌MTalma‌: sprbóbuj z linka:

https://booking.omanair.com/SSW2010/WYWY/myb.html
Góra
 Profil Relacje PM off
MTalma lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 05 Cze 2017 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1557
HON fly4free
@‌seal‌
dzięki, działa. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Cze 2017 23:16 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Anonymous napisał(a):
Przeciętne linie, przeciętny serwis, przeciętna flota. 3/10 to max w szowinistycznej skali. Zaliczyłem nimi dwa loty IKA-MCT i MCT-RUH. Dołączyłem dla jaj do ich programu lojalnościowego, ale do tej pory ani karty, ani naliczonych mil - jakby wiedzieli, że już nigdy z ich usług nie skorzystam.


Trochę OT - kończyłeś podróż w RUH? Jeśli tak, to w jaki sposób Ci się to udało?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 06 Cze 2017 00:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
Uważam, że Oman jest całkiem porządną linią. Jedzenie na pokładzie, obsługa i stan oceniam na 4. Rozrywka pokładowa na wysokim poziomie. Trochę gorzej organizacja na lotniskach - tu taki lekki chaos. Nie jest to 5*, wiadomo, ale jeśli jest spora różnica cenowa pomiędzy przewoźnikami to bez wahania wybrałbym Oman. Lecieliśmy na Zanzi z F4F i za dość dobrą cenę, więc pewnie moje odczucie jest lekko spatrzone tym faktem.
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 06 Cze 2017 18:32 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 1164
platynowy
Leciałem z nimi w tym roku MXP-MCT-MNL-MCT-MXP, nie mogę złego słowa powiedzieć.

Nie ma sensu dublować treści - minirecenzja tych linii plus zdjęcia jedzenia na początku mojej relacji: wulkan-dozynki-i-tagay-majowka-a-la-pilipinas,216,111551
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 24 Cze 2017 14:37 

Rejestracja: 14 Sty 2013
Posty: 42
a tak z ciekawości, mają na pokładzie darmowy alkohol jak np w qatar? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 24 Cze 2017 14:49 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
Maja, ale nie w takich ilościach jak w Qatarze.
O mocniejsze alkohole trzeba się dodatkowo prosić.
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 23 Wrz 2017 14:52 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Uparłem się, żeby wyedytować swoje dane przy rezerwacji i zostałem pokarany koniecznością wyboru posiłku (nie można tego ominąć). Gdybym chciał wybrać posiłek, że się tak wyrażę normalny ;) to co powinienem wybrać? Wszystkie jakieś takie bez soli, bez tłuszczu, bez kalorii, wegetariańskie, regionalne. Jakoś nie widzę tego standardowego ;)

Załączniki:
Posiłki.jpg
Posiłki.jpg [ 52.29 KiB | Obejrzany 11991 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 23 Wrz 2017 15:06 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
zostawilbym seafood, byl ok. standard nie wygladal dobrze.
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzegorz40 lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 23 Wrz 2017 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Dokładnie, także wybrałem seafood i polecam. Rybka nawet smaczna choć na każdym odcinku było coś innego ale za każdym razem wyglądało zdecydowanie lepiej niż standardowy posiłek.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzegorz40 lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 23 Wrz 2017 16:12 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Taż zamówiłam seafood, i polecam.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzegorz40 lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 23 Wrz 2017 18:47 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Pod warunkiem, że się uda dostać to, co się wybrało. U mnie skończyło się na hinduskim wegetariańskim, którego w żaden sposób nie dało się zmienić. Lekko nie było...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 28 Wrz 2017 09:52 

Rejestracja: 10 Mar 2016
Posty: 90
Leciałem Oman Air z Monachium do Omanu, a następnie z Omanu na Zanzibar i z powrotem również taką samą drogą. Uważam, że linie są jak najbardziej godne polecenia. Młode, uśmiechnięte i pomocne stewardessy, dobry system rozrywki pokładowej, bardzo dobre jedzenie, którego jest naprawdę dużo oraz darmowy alkohol w nielimitowanych ilościach. Samolot zawsze o czasie, a wręcz przed czasem w punkcie docelowym. Nie ma niczego, do czego mógłbym się przyczepić, jeśli chodzi o tę linię, zatem gorąco polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 28 Wrz 2017 10:05 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 801
srebrny
Podobne odczucia podczas lotu MXP-MCT-ZNZ i powrót !
Co więcej na powrotnym locie MCT-MXP otrzymałem upgrade do klasy biznes :) overbookingu nie było, złotą kartę posiadam ale to moje pierwsze loty Oman tak więc bardzo pozytywne zaskoczenie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 28 Wrz 2017 10:56 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1085
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
Leciałem, co prawda już jakiś czas temu FRA-MCT-KUL. Mogę potwierdzić, że jakość usługi na pokładzie w Y jest b.dobra. Zdecydowanie inna liga niż LH, czy LO.
Jedynym minusem jest stary terminal, brak rękawów i dojazd do szerokiego kabłuba autobusami, co w tych rejonach geograficznych może być uciążliwe. Jednakże, ponoć pod koniec 2017 otwierają nowy terminal.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group