Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Eurowings
#1 PostWysłany: 28 Lut 2018 12:42 

Namibia

Wnioskuję, że najtaniej lecieć do Namibii liniami Eurowings z Niemiec (np. Berlina) do Windhoek. Tanie loty (ok 550 euro w dwie strony) są tylko w miesiącach Marzec - Lipiec. Kalendarz lotów kończy się w chwili obecnej na październiku. Czy loty potanieją za kilka miesięcy (zgodnie z regułą, że najlepiej je kupować ok. 3 miesięcy przed wylotem) czy miesiące zimowe są zawsze dużo droższe czy też Eurowings w ogóle nie lata w tym okresie?

Czy macie jakiekolwiek doświadczenie z tymi liniami?|

Z góry dziękuje za wszelkie rady!
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Eurowings
#2 PostWysłany: 01 Sie 2021 12:00 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Zmiany dot. bagażu podręcznego w taryfie BASIC:
https://newscloud.eurowings.com/en/meld ... -fare.html
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 30 Mar 2022 16:49 

Loty: 20
Kilometry: 19 030
Pierwszy raz mam lecieć tymi liniami.

W panelu Kiwi mam info, że odprawa online dla tej linii nie istnieje, ale na stronie Eurowings widzę informację oraz możliwość odprawy online. Jak to jest naprawdę?

Oczywiście na stronie eurowings nie znajduję mojej rezerwacji z Kiwi. Co powinienem zrobić?

Image
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 30 Mar 2022 17:01 
Awatar użytkownika

srebrny
Numer rezerwacji, który masz podany na kiwi, jest zapewne ich wewnętrznym numerem. Eurowings ma inny. Tutaj masz wszelkie info dot. checkinu: https://www.eurowings.com/en/informatio ... -know.html

„ Our airport check-in service is free of charge for all guests with flights in the SMART or BIZClass fare. For passengers who have booked the BASIC fare, airport check-in is subject to a charge. ”

Możesz spróbować skontaktować się z kiwi, gdy masz taryfę basic i chcesz mieć numer rezerwacji, który jest w systemie Eurowings. Lub spróbuj napisać właśnie do linii, może akurat Ci pomogą. Kontakt z kiwi jest tragiczny.
Captivity lubi ten post.
Captivity uważa post za pomocny.

#5 PostWysłany: 30 Mar 2022 18:12 

Loty: 20
Kilometry: 19 030
Dzięki!

Napisałem maila do eurowings, skoro z kiwi jest słaby kontakt, a nie wykupiłem opcji priorytetowego kontaktu z nimi.

W panelu kiwi mam też takie coś jak "Numer rezerwacji u przewoźnika (PNR)" - ale po tym numerze też rezerwacja nie zostaje znaleziona.
 Relacje PM off  

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość