Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Paź 2023 21:20 

Rejestracja: 10 Paź 2023
Posty: 3
Cześć wszystkim
to mój pierwszy post, wiec chciałbym wszystkich przywitać i jednocześnie przeprosić że zaczynam od próśb.
Za dwa tygodnie lecę z PL LOT z Warszawy do Tokio. Bilet kupiłem dawno w miedzy czasie, okazało się ze muszę wpaść do Bangkoku na ślub znajomego :). Najbardziej pasuje mi wyładować i od razy szukać połączenia do Tajlandii. Tutaj zaczynaja się pytania:

Czy jeśli znajdę połączenie w ramach sojuszu w którym jest lot, uda się nadać bagaż z Warszawy od razu do Bkk. Co będzie oznaczało możliwość pójścia od razu na transfer.

Jeśli będę musiał jednak wyjść, czy nie będą marudzić ze opuszczam lotnisko tylko na kilka godzin?

Ostatnie pytanie może powinno stracić w inny wątek, ale nie chce zaśmiecać. Ile Waszym zdaniem potrzeba minimalnie na przesiadkę w Szanghaju, skyscanner układa polaczenia z china eastern airlines gdzie czas przesiadki jest nawet poniżej 2h l. Wydaje się mało
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 10 Paź 2023 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2714
HON fly4free
Nie nadasz bagażu jeżeli loty nie są na jednym bilecie.
Nie będą się czepiać, co najwyżej się lekko zdziwią.
Co do Szanghaju - jeżeli masz loty na jednym bilecie, nie powinno być problemów ze zmieszczeniem się w czasie (chyba że będziesz miał opóźnienie przylotu, wtedy Cię przerzucą na kolejny lot).
Jeżeli masz dwa różne bilety to może nie być już tak kolorowo.
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 10 Paź 2023 22:39 

Rejestracja: 10 Paź 2023
Posty: 3
Super, dziękuję. To kombinuje z innymi liniami skoro w Japonii nie będzie problemu, szkoda tylko ze mój pobyt tam się skróci. Po powrocie będę miał tylko tydzień w Japonii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Paź 2023 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2023
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
sosna napisał(a):
Cześć wszystkim
to mój pierwszy post, wiec chciałbym wszystkich przywitać i jednocześnie przeprosić że zaczynam od próśb.


Witamy i prosimy o zapoznanie się z regulaminem forum, a w szczególności z § 7, pkt. 4.
Cytuj:
Użytkownicy Forum zobowiązani są komunikować się poprawnym językiem polskim, zachowując staranność wypowiedzi.[…]


Przepraszam, że zaczynam od próśb. W sprawie bagażu:
polaczyc-2-rezerwacje,225,170885
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
p.wl lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group