Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 140 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 01 Paź 2019 07:49 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1073
srebrny
jak za 25 GEL od osoby to przepłaciłeś ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#102 PostWysłany: 01 Paź 2019 07:54 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Może, o 5 GEL nie będę się targował. Bardziej chodziło mi o wybór konkretnego, wygodnego auta (kilkuletnie Subaru Outback) niż na cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 01 Paź 2019 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2233
złoty
Prywaciarze wożą swoimi autami za 20 GEL, ale dopiero jak się zapełni co oznacza podróż w "ścisłym gronie" :)
Jak trafiłeś za 25 GEL wygodne auto bez ścisku to warto.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
d-t-x lubi ten post.
 
      
#104 PostWysłany: 18 Lis 2019 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Za 1,5 tygodnia wybieram się do Gruzji.
Oczywiście ląduję w Kutaisi (12:20), ale chciałbym już pierwszego dnia pojechać do Kazbegi.
Oczywiście mogę jechać Georgian Busem ale on jedzie na Liberty Square a ja potrzebowałbym od razu na Didube, więc chyba będę łapał przy lotnisku marszrutkę.
O której godzinie mogą odjeżdżać ostatnie marszrutki (te duże po 10 lari) do Kazbegi ?
Będę tam ok. 17-tej - złapię coś ?
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."


Ostatnio edytowany przez Tomo14, 19 Lis 2019 00:53, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 18 Lis 2019 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
@Tomo14daj znac jak warunki drogowe plz.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 18 Lis 2019 23:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2233
złoty
@Tomo14 wg. tablicy na dworcu, ostatnia do Kazbegi jest o 13, nie wiem też czy o 17 szybko znajdziesz prywaciarza (o ile w ogóle) na budżetowy kurs jeśli nie będzie kompletu pasażerów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 19 Lis 2019 00:51 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 247
Ten odcinek zajął mi 6 godzin wynajętym samochodem, kawał drogi jeśli coś złapiesz dotrzesz późno w nocy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 19 Lis 2019 00:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
W ostateczności mogę przenocować w Tbilisi i następnego dnia pojechać do Kazbegi ale chciałbym mieć 2 poranki z widokiem na Kazbek.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 19 Lis 2019 08:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
W sobotę pokonywaliśmy trasę z lotniska Kutaisi do Tibilisi. Wybraliśmy Georgiana i przy 5 osobach zapłaciliśmy po 15 lari za bilet a nie 20. Trasa Georgianem 4 godziny.

W niedzielę pojechaliśmy na Didube by złapać transport do Kazbegi i spowrotem. Trafiliśmy na jak się później okazało bardzo spokojnego kierowcę. Postoje w miejscach jakie chcieliśmy, zorganizował odrazu transport na Cminda Sameba. Powrót z postojem na jedzenie. Nie dało się znaleźć nic taniej niż 200 lari za taka trasę.
Drogi przejezdne bez problemów, tylko trasa z Stepancminda do Cminda oblodzona. Góry po drodze fajnie ośnieżone.

Kolejnego dnia z tym samym kierowca zorganizowaliśmy sobie trasę Tibilisi-Dzwari-Mcchetta-Gori-Uplisciche-Gori. Pan wszędzie czekał aż pozwiedzamy, pokazał ważniejsze pkt programu. Całość za 100 lari.

Z Gori łapaliśmy taxi do Kutaisi co było najgorszym elementem wyjazdu. Nie boje się ostrej jazdy ale to już była walka o życie z tym kierowca.
Trasa Kutaisi - Chaszuri to jeden wielki plac budowy więc ten odcinek schodzi najdłużej.

Tak więc na dzień dzisiejszy drogi przejezdne, śnieg pod Kaukazem.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#110 PostWysłany: 07 Mar 2020 17:53 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 114
Orientujecie się o której jest pierwszy bus ze Stepancmindy do Tbilisi? W okolicy 6 rano chyba ciężko będzie coś złapać?
Mam samolot do Mestii o 10 z Natakhtari i zastanawiam się czy dam radę się na niego wyrobić jadąc bezpośrednio z Kazbegi.
Ewentualnie inną opcją jest wizyta najpierw w Stepancminda, a później w Tbilisi, ale tutaj też jest znak zapytania: Ląduję o 11 w Kutaisi, mniej więcej o 17 byłbym w Tbilisi, około 18 złapię jeszcze coś do Stepancmindy czy raczej będzie już za późno?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 06 Cze 2020 10:25 

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 173
Loty: 133
Kilometry: 282 096
Mam pytanie do tych którzy jechali marszrutką z Tbilisi tylko do Mccheta.Czy ostatni przystanek jest w centrum , bo nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji?Podobno przystanek na drogę powrotną jest w innym miejscu,jak znaleźć?
Drugie pytanie,mam hotel zarezerwowany przy Placu Wolności.Ile może kosztować z tego miejsca taxi do Mccheta (plus dojazd do monastyru Dżwari) i powrót do hotelu.Będę wdzięczny za odpowiedź.Oczywiście będę pytał w hotelu,ale chciałbym przedtem znać skalę cen .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 14 Lip 2021 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2019
Posty: 165
aktualne ceny
marszruta 10 lari
prywatna nowa fura, klima, 3 przystanki, zero pośpiechu (jezioro, Ananuri, pomnik przyjaźni) 25
Góra
 Profil Relacje PM off
Kalispell lubi ten post.
 
      
#113 PostWysłany: 14 Lip 2021 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@ptak23 korzystałeś z kogoś konkretnego? Możesz polecić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 14 Lip 2021 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2019
Posty: 165
wyszedłem z metra na Didude koło 9.30 i trafiłem już na Polaków którzy szukali pasażerów, jak sami mówili byli już tam prawie godzinę i nie mogli dokooptować żadnego turysty, nie wiem czy to już późna godzina była czy ocb (pod samym Kazbegiem w sumie mało turystów),
w samym Kazbegu marszruta odjeżdża co godzinę (chyba), ogólnie wszystko do dogadania jeśli chodzi o prywatny przejazd, mówisz '3 astanowka', podajesz cenę i szukasz,
no i oglądnij najpierw samochód : )
u mnie była to w miarę nowa Toyota, 8 miejsc do zapełnienia, jechaliśmy w 4 osoby

co do samych marszrutek to pamiętajcie żeby zawsze siadać przy oknie które można uchylić, miejscowym nigdy nie jest gorąco i nie kwapią się do uchylania okienek, a podczas 3 godzin w pełnym busie można paść, no i pod koniec drogi robi się chłodniej o dobre 10/12 stopni


Ostatnio edytowany przez Abcn, 19 Lip 2021 00:09, edytowano w sumie 1 raz
P
Góra
 Profil Relacje PM off
Kalispell uważa post za pomocny.
 
      
#115 PostWysłany: 18 Lip 2021 17:25 

Rejestracja: 29 Mar 2013
Posty: 32
@ptak23 Te 25 lari prywatnym autem to w jedną stronę oczywiście? Ciekawe ile by chcieli w dwie strony z ogarnięciem dodatkowo Cminda Sameba?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 18 Lip 2021 19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2019
Posty: 165
wojcieszkin napisał(a):
@ptak23 Te 25 lari prywatnym autem to w jedną stronę oczywiście? Ciekawe ile by chcieli w dwie strony z ogarnięciem dodatkowo Cminda Sameba?


tak, no wszystko zależy od zapełnienia, w większości przypadków to są kierowcy stamtąd, wszystko jest do dogadania, jakbyś mu ogarnął z minimum 5 osób to myślę spokojnie po 50 od łebka by wziął za to co napisałeś
Góra
 Profil Relacje PM off
wojcieszkin lubi ten post.
wojcieszkin uważa post za pomocny.
 
      
#117 PostWysłany: 17 Wrz 2021 21:09 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 506
Loty: 126
Kilometry: 313 278
srebrny
Podobnie jak kilka postów wyżej stoję przed wyborem opcji transportu na trasie Stepancminda - lotnisko Natakhtari. Lot do Mestii o 10 rano (2 osoby)

Nasz guesthouse zaśpiewał cene 170 Gel
Za ile +/- moge zalatwic transport na miejscu??
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 17 Wrz 2021 21:32 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22448
Cena jest dobra

https://gotrip.ge/en/trip-planner/from- ... natakhtari

Co do ceny na miejscu, może być taniej, ale wszystko zależy czy się komunikuje po rosyjsku/gruzińsku.
Góra
 Profil Relacje PM off
semizkum lubi ten post.
semizkum uważa post za pomocny.
 
      
#119 PostWysłany: 18 Wrz 2021 01:06 

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 255
Loty: 151
Kilometry: 378 445
niebieski
semizkum napisał(a):
Podobnie jak kilka postów wyżej stoję przed wyborem opcji transportu na trasie Stepancminda - lotnisko Natakhtari. Lot do Mestii o 10 rano (2 osoby)

Nasz guesthouse zaśpiewał cene 170 Gel
Za ile +/- moge zalatwic transport na miejscu??

Zalatw taki transport, ktory was na sto procent dowiezie na czas. Nie wiem czy Vanila Sky poczeka. Lot warty KAZDEJ WYDANEJ ZLOTOWKI... Ja juz dzien wczesniej wrocilam do tbs ostatnia marszrutka, zeby sie nie spoznic :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#120 PostWysłany: 17 Gru 2021 08:03 

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 165
Koszt marszrutki z Didube do Kazbegi to aktualnie 13 lari. Pierwszy kurs o ósmej nie odjeżdża. Pierwsza marszrutki odjeżdża ok. 9tej. W naszej były tylko 3 osoby: my dwoje i miejscowa lekarka jadąca na dyżur. Ostatnia marszrutka o 17tej. Trochę więcej ludzi ale też dużo wolnych miejsc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 140 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group