Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Obie karty z tego wątku mają Ubezpieczenie zniesienia udziału własnego za szkody w wynajętym samochodzie -

PKO VISA INFINITE ma równowartość w zł do 2400 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -infinite/

PKO MASTERCARD PLATINUM ma równowartość w zł do 1200 EUR
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -platinum/

w obu linkach rozwiń "W podróży zagranicznej".
-----
Do wydania karty istotna jest zdolność kredytowa w Banku PKO BP do MC 5k a Visa 50k
-----
Nie ma opłaty rocznej za posiadanie konta w przypadku zrobienia obrotu każdą kartą - to samo się tyczy kart dodatkowych
-----
Numery telefonów bezpośrednio do ludzi którzy ogarniają ubezpieczenie z tej karty to: 22 563 11 18 i 22 383 21 18


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3616 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 181  Następna
Autor Wiadomość
#781 PostWysłany: 14 Paź 2020 10:09 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2347
srebrny
@Darek M. - wejdź w aplikacji w kartę i potem w "3 kropki" i tam jest "wymień kartę kredytową"
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#782 PostWysłany: 14 Paź 2020 10:40 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8913
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
nick napisał(a):
Roczna karta na wejścia do saloników bez limitu wejść to koszt 300zł na rok, jeśli masz znajomych w korpo-łatwo ją zdobyć
Przewalutowanie 5% - ktoś jeszcze robi to z tak wysoką prowizją?

Kurcze, pracuję w korpo, ale takiej karty nie mam. Możesz podpowiedzieć, skoro tak łatwo ją zdobyć?
Co do przewalutowania, to w PL niestety ciągle standard w wielu polskich bankach, np. Mbank lub Citibank.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tjw1978 lubi ten post.
 
      
#783 PostWysłany: 14 Paź 2020 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2373
platynowy
Dodałbym wypłaty z bankomatów za granicą za free bez limitu i przy nadpłacie limitu swoimi środkami bez odsetek.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tjw1978 lubi ten post.
 
      
#784 PostWysłany: 14 Paź 2020 11:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1495
złoty
Sudoku napisał(a):
Kurcze, pracuję w korpo, ale takiej karty nie mam. Możesz podpowiedzieć, skoro tak łatwo ją zdobyć?

....w dodatku taką, na którą można liczyć, a nie że przestanie nagle być akceptowana przed drugim lotem dłuższego kółeczka durnolotowego :lol: (z własnego doświadczenia)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#785 PostWysłany: 14 Paź 2020 11:36 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 771
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
meexxx napisał(a):
jako plus karty dla wylatujących z WAW należy dodać usługę Fast Track (normalnie kosztuje 30 PLN za przejście)

Nie wiem czy to jest prawda. Dwa tygodnie temu (dokładnie 2.10.2020 r.) Pani na fast Track-u pokazała mi wzory wszystkich kart uprawniających do szybkiej odprawy bezpieczeństwa i tam Visy Infinite PKO BP nie było. Dla mnie to nie był problem bo skorzystałem z Dinersa.
Proszę innych o potwierdzenie lub zaprzeczenie tej tezy na podstawie własnych doświadczeń.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#786 PostWysłany: 14 Paź 2020 11:42 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2347
srebrny
@potek7 - Jak to nie było? Jest od dawna! Już jest nawet ta "nowa, złota"

https://www.lotnisko-chopina.pl/uploads ... 102020.pdf
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...


Ostatnio edytowany przez lluukk, 14 Paź 2020 11:42, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
potek7 lubi ten post.
 
      
#787 PostWysłany: 14 Paź 2020 11:42 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 75
potek7 napisał(a):
meexxx napisał(a):
jako plus karty dla wylatujących z WAW należy dodać usługę Fast Track (normalnie kosztuje 30 PLN za przejście)

Nie wiem czy to jest prawda. Dwa tygodnie temu (dokładnie 2.10.2020 r.) Pani na fast Track-u pokazała mi wzory wszystkich kart uprawniających do szybkiej odprawy bezpieczeństwa i tam Visy Infinite PKO BP nie było. Dla mnie to nie był problem bo skorzystałem z Dinersa.
Proszę innych o potwierdzenie lub zaprzeczenie tej tezy na podstawie własnych doświadczeń.

Pani nie miała widocznie wydrukowanej nowej listy - widzę ze już nawet wrzucili nowy wizerunek - wiec w obiegu są teraz 3 wzory karty PKO VISA Infinite:
https://www.lotnisko-chopina.pl/uploads ... 102020.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off
potek7 lubi ten post.
 
      
#788 PostWysłany: 14 Paź 2020 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Jeśli nie pracuejsz stacjonarnie, zapytaj w kadrach. Z tego co widzę, a mam dostęp do danych sprzedażowych, to ilości korpo PP w PL są naprawdę spore - zakładam że chodzi o ten sam mechanizm podatkowy co z kartami do medicusa i siłownie.
Sudoku napisał(a):
nick napisał(a):
Roczna karta na wejścia do saloników bez limitu wejść to koszt 300zł na rok, jeśli masz znajomych w korpo-łatwo ją zdobyć
Przewalutowanie 5% - ktoś jeszcze robi to z tak wysoką prowizją?

Kurcze, pracuję w korpo, ale takiej karty nie mam. Możesz podpowiedzieć, skoro tak łatwo ją zdobyć?
Co do przewalutowania, to w PL niestety ciągle standard w wielu polskich bankach, np. Mbank lub Citibank.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo


Ostatnio edytowany przez nick, 14 Paź 2020 11:48, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#789 PostWysłany: 14 Paź 2020 11:50 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 771
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Super. Sprawa jasna. Do karty jest Fast Track - teraz nie dam się szybko zbyć. Dziękuję za podpowiedzi.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#790 PostWysłany: 14 Paź 2020 12:00 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 415
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Niestety z Fast Tracka może skorzystać tylko właściciel, bez osób towarzyszących. Tak przynajmniej poinformowała mnie obsługa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#791 PostWysłany: 14 Paź 2020 12:01 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 75
ze strony PKO BP:
Fast Track – szybkie przejście przez kontrole bezpieczeństwa na lotnisku Wylatujesz z lotniska Chopina w Warszawie?
- Skorzystaj z szybkiej kontroli bezpieczeństwa na lotnisku, tzw. fast track - bez żadnych dodatkowych opłat
- Wystarczy, że przy bramce kontroli bezpieczeństwa pokażesz pracownikowi lotniska swoją kartę kredytową PKO Visa Infinite
- Usługa obejmuje towarzyszące Ci dzieci do 13. roku życia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#792 PostWysłany: 14 Paź 2020 12:09 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4804
platynowy
ferges napisał(a):
Niestety z Fast Tracka może skorzystać tylko właściciel, bez osób towarzyszących. Tak przynajmniej poinformowała mnie obsługa.

Bo to jest kk dla szeroko rozumianego biznesu, turyści to dla nich produkt "uboczny" :)

Ale i tak napiszę do ING w sprawie ich Infinite :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#793 PostWysłany: 14 Paź 2020 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lip 2015
Posty: 240
niebieski
ferges napisał(a):
Niestety z Fast Tracka może skorzystać tylko właściciel, bez osób towarzyszących. Tak przynajmniej poinformowała mnie obsługa.

A co z posiadaczami (użytkownikami) dodatkowej karty?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#794 PostWysłany: 14 Paź 2020 12:25 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4804
platynowy
Fizycznie dla posiadaczy kk infinite głównych i dodatkowych

Teście, rodzice, dzieci powyżej lat 13 NIE⛔
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#795 PostWysłany: 14 Paź 2020 12:27 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Oczywiście, że użytkownik karty dodatkowej skorzysta z Fast Tracka, bo ma kartę.
Choć szczerze mówiąc, przy tylu osobach, które dziś latają, fast track zbędny :D

nick napisał(a):
@Tjw1978

Roczna karta na wejścia do saloników bez limitu wejść to koszt 300zł na rok, jeśli masz znajomych w korpo-łatwo ją zdobyć
Przewalutowanie 5% - ktoś jeszcze robi to z tak wysoką prowizją?
Całoroczne ubezpieczenie podrózne i excessu to standard przy KK w wielu krajach, ale faktycznie nie znam produktów bankowych sprzedawanych w PL bo tu nie mieszkam - widzę tylko jak bardzo są nieatrakcyjne i dziwi mnie jaranie się ofertą która wartość dodaną ma...taką sobie.


Standard ubezpieczenia przy kartach premium jest oczywiście również w Polsce, ale - jak to w ubezpieczeniach - diabeł tkwi w szczegółach, czyli kwotach ubezpieczenia i wyłączeniach przede wszystkim. Akurat tak karta ma dość dobre kwoty i zasady.
Przewalutowanie - w Polsce to reguła, że jest wysoka prowizja od 2 do w Citi chyba coś blisko 6 procent.
Karta PP - nie każdy pracuje w korpo, w której można mieć kartę PP za 300 złotych. Niestety na polskim rynku jest niewiele kart płatniczych z wejściami no limit.

Jedyne czego brakuje tej karcie to jakiś program punktowy. To właśnie mają zagraniczne karty płatnicze.

Nie jaram się kartą, bo karta to narzędzie do płacenia. Bez problemu można zwolnić się z tej opłaty 800 złotych (co zresztą przy tym, co oferuje karta, jest całkiem sensowną propozycją na polskim rynku).
Wystarczy wydać nią 132 000 w skali roku (zarówno główną, jak i dodatkową).

Trzeba się jednak liczyć, że z powodu kryzysu trochę może się zmienić w opłatach. Banki zaczynają już działać.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
 
      
#796 PostWysłany: 14 Paź 2020 12:54 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4804
platynowy
Odpuść sobie już te bez problemu i z łatwością oraz Wystarczy wydać nią 132 000 w skali roku (zarówno główną, jak i dodatkową).

Dla 95% posiadaczy jest to ? jakiś tam problem


Ostatnio edytowany przez dg72, 14 Paź 2020 13:39, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#797 PostWysłany: 14 Paź 2020 13:00 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Bez problemu = trzeba zrobić obrót na karcie, żeby być zwolnionym.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#798 PostWysłany: 14 Paź 2020 14:55 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
Mogę jeszcze wspomnieć ze MC Platinum z bezcennymi chwilami zwraca koszt zakupienia jednorazowego fasttrack na Chopina pare razy w roku (7 albo 10), ale nie mam teraz czasu żeby przejrzeć regulamin i poszukać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#799 PostWysłany: 14 Paź 2020 14:56 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
Dla użytkowników bezcennych premium, max 10x w roku, ale nie wiem czy można w tej promocji kupić 2 na raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#800 PostWysłany: 14 Paź 2020 14:56 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
5021567@gmail.com napisał(a):
Dla użytkowników bezcennych premium, max 10x w roku, ale nie wiem czy można w tej promocji kupić 2 na raz
https://newsroom.mastercard.com/eu/pl/news-briefs/zwrot-rownowartosci-oplaty-za-usluge-fast-track-na-lotnisku-chopina-w-warszawie-dla-uczestnikow-programu-mastercard-bezcenne-chwile/
Góra
 Profil Relacje PM off
tycik uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3616 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 181  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group