Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Sie 2020 11:31 

Rejestracja: 18 Gru 2011
Posty: 274
niebieski
Nie znalazłem podobnego tematu, a myślę że część z nas jednak jeździ po kraju samochodami. Autostrady i ekspresówki mimo swoich niewątpliwych zalet mają jak dla mnie jedną poważną wadę - jedzenie,
Niestety przy większości z nich stoją co najwyżej mcdonaldy i inne tego typu przybytki. Przy ekspresówkach ostało się jeszcze trochę normalnych zajazdów w których można normalnie zjeść.
Ja szukam teraz teraz takich przybytków przy a2 w promieniu jakichś 150km od Poznania i przy s7 między Warszawą, a Krakowem.
Ktoś coś?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato
Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament
#2 PostWysłany: 14 Sie 2020 12:44 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Karczma Guča przy S7, a właściwie to jeszcze przed S7 jadąc od strony Warszawy, bo tam dopiero ekspresówka się buduje.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
dlugi_szmul uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 14 Sie 2020 14:08 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 395
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
Orlen i Gulaszowa jest mega ok na autostradach + ewentualnie zapiekanka :)
jest ok = nie ma co narzekać w porównaniu do zagranicy
( z mojego doświadczenia)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Sie 2020 14:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2016
Posty: 241
okolica Kartuz, Szymbarku czyli Kaszuby
uwierzcie, z zewnątrz nie wygląda, zwykła stacja benzynowa, żadna sieciówka, ale restauracja palce lizać
do tego świeże wędzone ryby i świeżo wypiekany chlebek, warto zaglądnąć w drodze
https://www.google.com/maps/place/Stacj ... 18.1467372

Załączniki:
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG [ 61.25 KiB | Obejrzany 14295 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 14 Sie 2020 14:32 

Rejestracja: 18 Gru 2011
Posty: 274
niebieski
Porównując do "zachodu" Europy to nie ma tragedii. Ja wolę jednak zjeść gdzieś gdzie jest kuchnia, a nie tylko "podgrzewalnia". Wiadomo że jak się komuś mega spieszy to nie ma co wybrzydzać. Trudno mi jednak uwierzyć że kierowcy ciężarówek stołują się na orlenach czy innych kfc. Chyba że w większości jeżdżą "landówkami" gdzie są jeszcze normalne jadłodajnie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Sie 2020 15:31 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Na A2 pomiędzy Łodzią, a Warszawą zjeżdżając na węźle Skierniewice i odjeżdżając kilka km do Nieborowa jest Oberża pod Złotym Prosiakiem. Pyszne jedzenie w rozsądnych pieniądzach. Często korzystam zamiast MC/KFC itd.

Na S8 między Łodzią, a Wrocławiem nie zawiodłem się jeszcze na Karczma Walichnowy *Chata Walichnowska - też trzeba ze 3km odjechać od trasy.

Przy samych autostradach dla mnie najlepszą opcją są Subway'e na Lotosach.
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Sie 2020 15:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Trasa S7 odcinek Radom Kielce
Bar i Gospoda Echa Leśne
https://www.google.pl/maps/@50.9728019, ... 6.5z?hl=pl
Bar - mały budyneczek z genialną peklowaną golonką (prawie bez tłuszczu), bar dla kierowców.
Gospoda - taka klasyczna karczma z obsługą kelnerską, drożej.


Trasa 79 odcinek Potycz Magnuszew
Zajazd Wiklinowy - wszystko dobre
https://www.google.pl/maps/@51.7654209, ... .75z?hl=pl
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 14 Sie 2020 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2019
Posty: 447
Loty: 113
Kilometry: 140 533
srebrny
przy trasie Kraków-Warszawa (przed Kielcami jadąc od Krakowa) całkiem dobry był zajazd Dana [zwłaszcza kotlety :D ].

przy starej drodze (krajowa 94) między Tarnowem a Dębicą są co najmniej dwie warte polecenia miejscówki: "Gospoda u Wiedźmy" (pierogi, koło 100 typów) i bar Taurus nr 1 na wjeździe do Pilzna (jedzenie zarówno na wagę, jak i na zamówienie. Z tym, że miejsce jest bardzo lubiane przez wycieczki emerytów/szkolne - więc w razie kolejki można się stlenić np. do Wiedźmy 500 m dalej w stronę Krakowa :lol: ). I jeszcze przy obwodnicy Łańcuta jest Bogdanka, całkiem niezła miejscówka (ale bardzo dawno tam nie byłem, mogło się zmienić)

i jeszcze przy starej krajowej jedynce, między Częstochową a Siewierzem polecam zajazd Mistral
_________________
https://www.zamiedzaidalej.pl/

https://www.facebook.com/zamiedzaidalej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Sie 2020 23:01 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 765
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Według mnie to warto wątek uporządkować. Proponuję:
- trasa: (np. S7)
- miejscowość:
- odcinek miedzy: A i B
- nazwa restauracji, baru, zajazdu, itp.:
- co polecacie:
- inne uwagi:

Często jeżdżący docenią ten wątek.
Kiedyś na CB starzy wyjadacze zawsze podpowiadali gdzie stanąć na dobre jedzonko. Teraz CB wśród aut osobowych już umiera, a zjeść dobrze się chce.

Myślę, że warte założenie takiego tematu również: jak dobrze (za rozsądną cenę) zjeść za granicą na trasie do: ...
i tu wydaje mi się, że warto podzielić ten temat na kraje, np. w podróży do Włoch, w podróży do Francji, itd. Poddaję pod rozwagę, bo głównie latamy, ale ostatnio zacząłem jeździć po Europie i czasami jesteśmy głodni.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 15 Sie 2020 19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 806
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
- miejscowość: Garbów
- trasa: S17
- odcinek miedzy: Warszawa-Lublin ; zjazd na Jastków
- nazwa restauracji, baru, zajazdu: Karczma Bida
- co polecacie: wszystko - uwaga mega duże porcje
- inne uwagi: mam wrażenie, że jakość rok do roku pogarsza się, ale wciąż warto
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 16 Sie 2020 10:51 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
krzysiekk86 napisał(a):
Na S8 między Łodzią, a Wrocławiem nie zawiodłem się jeszcze na Karczma Walichnowy - też trzeba ze 3km odjechać od trasy.

Chata Walichnowska* - również podpisuje się pod tym miejscem przy S8
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Wrz 2020 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 806
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
eskie napisał(a):
Trasa S7 odcinek Radom Kielce
Bar i Gospoda Echa Leśne
https://www.google.pl/maps/@50.9728019, ... 6.5z?hl=pl
Bar - mały budyneczek z genialną peklowaną golonką (prawie bez tłuszczu), bar dla kierowców.


Dziś sprawdzone......... Goleneczka pierwsza klasa. Zestaw 35 PLN z suròweczką i frytkami
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 16 Wrz 2020 21:40 

Rejestracja: 27 Lip 2017
Posty: 130
Loty: 134
Kilometry: 117 921
niebieski
W Siewierzu przy starej jedynce Złota Geś. Trzeba skręcić w prawo na światłach jadąc w stronę Częstochowy w kierunku centrum Siewierza, oberża jest zaraz za skrzyżowaniem.
Jak sama nazwa wskazuje w menu głównie gęsina. Jak dla mie żołądki gęsie to mistrzostwo świata
,
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 06 Paź 2020 22:55 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3056
złoty
Na prośbę @michzak wrzucam mój offtop z knajpami na Kaszubach:

Jak będziesz znowu to podrzucam kilka miejscówek -> trasa z Dziemian do Kościerzyny - są dwie knajpy z daniami regionalnymi bardzo blisko siebie Smaczne Jadło (polecam) i Borowa Ciotka (dania regionalne są, ale nie jadłem,a rybę zapamiętałem jako rozczarowującą). Chłopkę jadłem w Dziemianach , w knajpie przy kąpielisku (knajpa w typie weselnym, bez klimatu, ale jedzenie dobre). Plince z kolei jadłem w Checz u Kaszube w Chmielnie (urocza miejscówka, jedzenie nierówne, ale raczej na plus). Trochę inny rejon Kaszub, ale też jeśli chodzi o regionalne dania polecam zajazd Arwena (między Żarnowcem, a Dębkami). Rzadko wracam do knajp, a tam wróciłem 3x w te wakacje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group