Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kantor internetowy
#21 PostWysłany: 13 Gru 2011 13:47 

niebieski
Mam tylko malutką przestrogę dla Was - kantory internetowe nie są objęte jurysdykcją KNF co oznacza, że może go założyć każdy z Was bez żadnych gwarancji finansowych.
Nie mieszam, ale ostrzegam przed 100% zaufaniem.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 13 Gru 2011 14:37 
Awatar użytkownika

niebieski
kerad85 napisał(a):
Co do konta w BZ WBK to nawet przy <30, żeby było darmowe to trzeba wykonać co najmniej jedną transakcję kartą.

nikt nie każe brać karty.. ;)
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 13 Gru 2011 14:46 

srebrny
szczerze powiem, że jeżeli ktoś wymienia kilka razy w roku po powiedzmy 1000USD to nie warto bawić się w te internetowe kantory. Lepiej poszukać taniego kantora na mieście (polecam w Warszawie Intraco: kantor-intraco.pl/), ceny praktycznie jak w internecie, a nie trzeba kombinować z kontami, bankami itd.
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 13 Gru 2011 15:06 

Zbanowany
opo napisał(a):
szczerze powiem, że jeżeli ktoś wymienia kilka razy w roku po powiedzmy 1000USD to nie warto bawić się w te internetowe kantory. Lepiej poszukać taniego kantora na mieście (polecam w Warszawie Intraco: kantor-intraco.pl/), ceny praktycznie jak w internecie, a nie trzeba kombinować z kontami, bankami itd.

W moim przypadku sens konta walutowego i karty w euro byl nastepujacy: pojechalem na wycieczke po Europie i nie chcialem wozic ze soba wiele gotowki, wiec mialem ja na koncie i bralem po trochu z bankomatow albo placilem karta w sklepach.

#25 PostWysłany: 13 Gru 2011 15:55 
Awatar użytkownika

opo napisał(a):

Niestety znalezienie takiego kantora w mniejszych miastach graniczy z cudem. Standardowo spready są kosmiczne.

#26 PostWysłany: 13 Gru 2011 16:31 

srebrny
Cytuj:
Niestety znalezienie takiego kantora w mniejszych miastach graniczy z cudem. Standardowo spready są kosmiczne.

To fakt, że w małych miejscowościach może być drożej, jednak lotniska są w dużych miastach i często po prostu może warto przed podróżą zarezerwować sobie chwilę czasu na wymianę pieniędzy. Oczywiście mówimy o sytuacji, gdy ktoś wyjeżdza np. na miesięczną podróż i potrzebuje większej ilości pieniędzy, a nie o weekendowym wypadzie do Pragi.
Przy okazji może ktoś jeszcze podzieli się informacją, gdzie jest tani tradycyjny kantor w jego okolicy.
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 13 Gru 2011 17:40 
Awatar użytkownika

niebieski
opo napisał(a):
Cytuj:

To fakt, że w małych miejscowościach może być drożej, jednak lotniska są w dużych miastach i często po prostu może warto przed podróżą zarezerwować sobie chwilę czasu na wymianę pieniędzy. Oczywiście mówimy o sytuacji, gdy ktoś wyjeżdza np. na miesięczną podróż i potrzebuje większej ilości pieniędzy, a nie o weekendowym wypadzie do Pragi.
Przy okazji może ktoś jeszcze podzieli się informacją, gdzie jest tani tradycyjny kantor w jego okolicy.

no ale po co latac po kantorach z pieniedzmi, jak moge je wymienic elektronicznie (a nastepnie placic elektronicznie,np karta w euro? ew wyciagac z bankomatu za granica - z karty w euro oczywiscie)

rok czy dwa tez bylem na nie, ale wygoda i czesto duzo lepsze kursy mnie przekonaly.

co do bezpieczenstwa... tak, trzeba uwazac, ale patrzac na dzienne obroty walutomatu nie trzeba byc mistrzem matematyki, by policzyc ze utarg maja ogromny. Watpie, aby chcieli kogos oszukac, bo im sie to po prostu nie oplaca... :)
 Relacje PM off  

#28 PostWysłany: 27 Gru 2011 13:25 

Jeśli ktoś chce kod na wymianę 1000 EUR/USD/GBP/CHF po kursie średnim forex (około 3gr lepiej niż standardowy kurs kupna/sprzedaży) to zapraszam na priv ;-)
Oczywiście mówię o serwisie http://www.internetowykantor.pl/
 Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 27 Gru 2011 14:09 

patron napisał(a):
Jeśli ktoś chce kod na wymianę 1000 EUR/USD/GBP/CHF po kursie średnim forex (około 3gr lepiej niż standardowy kurs kupna/sprzedaży) to zapraszam na priv ;-)
Oczywiście mówię o serwisie http://www.internetowykantor.pl/

Wysłałem na priva, ale coś chyba nie tak poszło. Jestem nowy.
Jeśli można na forum ogólnym o ten kod poprosić ;)
bezrzecze@wp.pl
 Relacje PM off  

#30 PostWysłany: 28 Gru 2011 11:59 

7462901853 ;-)
 Relacje PM off  

#31 PostWysłany: 18 Lut 2012 20:42 

niebieski
Mam do rozdania 4 kupony na 1000 jednostek waluty po kursie średnim. Osobom zainteresowanym będe przesyłał na maila.
internetowykantor.pl.

Kupony są dla osób, które rozpoczynają przygodę z tym serwisem.
 Relacje PM off  

#32 PostWysłany: 19 Lut 2012 03:23 

niebieski
Ze wzgledu na trudności w wysyłaniu wiadomości prywatnych. Proszę dawać znać na maila.

wersatis at konto.pl
 Relacje PM off  

#33 PostWysłany: 13 Mar 2012 16:50 

niebieski
6arto napisał(a):
ja korzystam z platformy fritz exchange, w sumie dopiero niedawno ich odkryłem, z walut to kupuje głównie chf-ki do kredytu, a tam mają najtańsze, tylko strona trochę lipna, nie mogłem się od razu połapać co i jak, ale jest do ogarnięcia

ceny przelewow do bankow jak dla mnie nie do zaakceptowania (bo nie za darmo ;)
 Relacje PM off  

#34 PostWysłany: 13 Mar 2012 18:53 

A w jakim banku masz kono w euro bo rozumiem że do niego jest ta karta ?

Blackall napisał(a):
opo napisał(a):
Cytuj:

no ale po co latac po kantorach z pieniedzmi, jak moge je wymienic elektronicznie (a nastepnie placic elektronicznie,np karta w euro? ew wyciagac z bankomatu za granica - z karty w euro oczywiscie)

rok czy dwa tez bylem na nie, ale wygoda i czesto duzo lepsze kursy mnie przekonaly.

co do bezpieczenstwa... tak, trzeba uwazac, ale patrzac na dzienne obroty walutomatu nie trzeba byc mistrzem matematyki, by policzyc ze utarg maja ogromny. Watpie, aby chcieli kogos oszukac, bo im sie to po prostu nie oplaca... :)

#35 PostWysłany: 13 Mar 2012 21:08 
Awatar użytkownika

niebieski
eh, uwazajcie na te posty o roznych dziwnych kantorach - juz wywalilem z tego tematu chyba z 10 tego typu postów. Kiepska reklama, nabiliby sobie choc pare postów.
 Relacje PM off  

#36 PostWysłany: 23 Mar 2012 21:24 

ExGliwice napisał(a):
6arto napisał(a):
ja korzystam z platformy fritz exchange, w sumie dopiero niedawno ich odkryłem, z walut to kupuje głównie chf-ki do kredytu, a tam mają najtańsze, tylko strona trochę lipna, nie mogłem się od razu połapać co i jak, ale jest do ogarnięcia

ceny przelewow do bankow jak dla mnie nie do zaakceptowania (bo nie za darmo ;)

ale na porównywarce kantorów strefawalut.pl fritzexchange jest najtańszy - a ta stronka pokazuje aktualne kursy z ekantorów, poza tym kurcze - czy ktoś ma jakieś naprawdę złe doświadczenie z ekantorów bo podobno bardzo łatwo założyć taki kantor, żeby nie było, że potem się okaże, że jakiś kantor nagle zniknie z naszymi pieniędzmi (tak przecież było z punktami wpłat przelewów) ??
 Relacje PM off  

#37 PostWysłany: 25 Mar 2012 14:55 
Awatar użytkownika

niebieski
TomekTomek napisał(a):
czy ktoś ma jakieś naprawdę złe doświadczenie z ekantorów bo podobno bardzo łatwo założyć taki kantor, żeby nie było, że potem się okaże, że jakiś kantor nagle zniknie z naszymi pieniędzmi (tak przecież było z punktami wpłat przelewów) ??

dlatego ja wymieniam w wiekszych kantorach, gdzie po prostu nie oplaca im sie zwiac z pieniedzmi (proponuje przemnozyc obroty walutomatu przez prowizje i zrozumie sie, ze po prostu nie ma po co uciekac) ;)
 Relacje PM off  

#38 PostWysłany: 21 Kwi 2012 22:49 

niebieski
ktoś może sie podzielić kodami do internetowykantor.pl? potrzebuje przewalutwać pieniądze na euro. z góry dzięki za pomoc. mój mail jest już kilka postów powyżej, więc nie będe go powielal.
 Relacje PM off  

#39 PostWysłany: 02 Lut 2013 14:33 
Awatar użytkownika

Znalazłam dziś ofertę w Klubie Zniżek na kantor internetowy kantoria.com
Nie korzystałam z tego nigdy, ale może komuś z Was się przyda:
2 zł zamiast 14 zł na zakup 500 jednostek CHF po kursie średnim przez dwa miesiące,
3 zł zamiast 20 zł na zakup 500 jednostek EUR po kursie średnim przez dwa miesiące.

Ofertę znajdziecie tutaj --> http://www.klubznizek.pl/szczegoly/1278/2-zl-za-kupon-wart-14-zl-lub-3-zl-za-kupon-wart-20-zl-na-zakup-frankow-lub-euro-w-serwisie-kantoriacom-Zaoszczedz-czas-i-pieniadze?bn=1&email_id=1278&friend_ref_id=newsletter&ui=49707&noi=1399&t=n4f3463970dfc3
 Relacje PM off  

#40 PostWysłany: 05 Cze 2013 11:31 
Awatar użytkownika

niebieski
Czy z konta w GBP w kantorze aliora można przelać funty na konto Paypal?
Jeśli tak to czy jest to darmowa opcja?
 Relacje PM off  

[ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości