Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 361 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#261 PostWysłany: 29 Gru 2016 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2016
Posty: 183
Loty: 178
Kilometry: 349 190
No wiesz, ale jedna duża karta = brak konieczności wyjmowania i składowania ;) dlatego wolałbym coś większego. Ale widzę, że w tym polecanym gopro też są jakieś 64/128, to spoko.

Statyw kulkowy w takim razie wpisuje do listy! A jeszcze apropo baterii, mam dobry powerbank xiaomi z quick charge, da rade baterie ładować powerbankiem nie? ;) Widzę, że ma 1220 mAh, to o połowe mniej od mojego telefonu, więc powinno w 20-30 minut spokojnie naładować. To chyba druga bateria niepotrzebna mi będzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#262 PostWysłany: 29 Gru 2016 13:22 

Rejestracja: 07 Mar 2015
Posty: 32
Przymierzam się do zakupu i zastanawiam się nad GoPro 4 Silver albo najnowszą GoPro 5 - kamery chce używać głownie do filmików i cykania fot oraz snurkowania - nie jestem zapaloną kamerzystką więc czy mam inwestować od razu w tą droższą czy nie? Jak myślicie? I czy brać ubezpieczenie na tą kamerę od razu w sklepie? Nie są tanie bo kosztują około 500zł...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#263 PostWysłany: 29 Gru 2016 13:33 

Rejestracja: 23 Gru 2016
Posty: 35
gopro upada, wiec nie wiem czy jest sens kupowac ich kamerke (brak wsparcia w razie czego), najpozniej w drugim kwartale rozpoczna Chapter 13
konkurencja juz dawno dogonila a czesc przegonila gopro za mniejsza cene
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#264 PostWysłany: 29 Gru 2016 13:58 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 223
Loty: 35
Kilometry: 22 862
Czesuaf napisał(a):
No wiesz, ale jedna duża karta = brak konieczności wyjmowania i składowania ;) dlatego wolałbym coś większego. Ale widzę, że w tym polecanym gopro też są jakieś 64/128, to spoko.

Statyw kulkowy w takim razie wpisuje do listy! A jeszcze apropo baterii, mam dobry powerbank xiaomi z quick charge, da rade baterie ładować powerbankiem nie? ;) Widzę, że ma 1220 mAh, to o połowe mniej od mojego telefonu, więc powinno w 20-30 minut spokojnie naładować. To chyba druga bateria niepotrzebna mi będzie.


Uwierz mi, że z czasem kupisz baterie. Przecież nie będziesz czekać aż baterie się naładują stojąc np pod wieżą Eiffla :P Ludzie nagrywają całonocne, lub całodobowe timelapsy używając powerbanków więc i tak to jest z czasem potrzebne.

biokoo napisał(a):
Przymierzam się do zakupu i zastanawiam się nad GoPro 4 Silver albo najnowszą GoPro 5 - kamery chce używać głownie do filmików i cykania fot oraz snurkowania - nie jestem zapaloną kamerzystką więc czy mam inwestować od razu w tą droższą czy nie? Jak myślicie? I czy brać ubezpieczenie na tą kamerę od razu w sklepie? Nie są tanie bo kosztują około 500zł...


Do zdjęć GoPro rewelacyjne nie jest ale zdjęcia zrobi. Szczerze nie umiem Ci doradzić co brać. Może na razie weź Silvera zobaczysz czy załapiesz bakcyla, czy będzie Ci się podobała zabawa tym, obrabianie filmów, umieszczanie na YT. Z doświadczenia mam ubezpieczenie na PS4, które nic nie dało jak było potrzebne. W Polsce jest serwis GoPro więc nie ma problemu z tym. Słyszałem także że nie ma problemu także z wymianą kamer jeżeli jest to poważna wada fabryczna (zasłyszane na forum kamer pov).


akson napisał(a):
gopro upada, wiec nie wiem czy jest sens kupowac ich kamerke (brak wsparcia w razie czego), najpozniej w drugim kwartale rozpoczna Chapter 13
konkurencja juz dawno dogonila a czesc przegonila gopro za mniejsza cene


Patrz na jakość sprzętu i serwisu, a ten jest dobry, a na analitykę giełdy i wykresów czy akcje się firmy wzbiły czy upadły to raczej patrzą maklerzy a nie szczęśliwi amatorzy, którym sprzęt daje dużo fanu. Patrz też jakie portfolio (ilość wyboru) i jaka jest specyfika produktu GoPro a jakie inne firmy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#265 PostWysłany: 29 Gru 2016 14:10 

Rejestracja: 07 Mar 2015
Posty: 32
jeszcze sie zastanawiam nad sony action cam ale juz sama nie wiem co brac :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#266 PostWysłany: 29 Gru 2016 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
to weź etopirynę
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#267 PostWysłany: 29 Gru 2016 14:49 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 223
Loty: 35
Kilometry: 22 862
biokoo napisał(a):
jeszcze sie zastanawiam nad sony action cam ale juz sama nie wiem co brac :(


Są zwolennicy GoPro i są zwolennicy Sony. Każdy już tutaj patrzy indywidualnie. Dla mnie przemawia za GoPro wielkość kamery i w razie co mnogość akcesoriów, których jednak do Sony wydaje mi się że jest mniej. A co do cen i jedna marka i druga marka trochę przesadza, ale w końcu z amerykanami nie ma problemu, bo tam większości się nie naprawia tylko wymienia jak są jakieś wady fabryczne, co np robi GoPro, GoPole.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#268 PostWysłany: 30 Gru 2016 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 372
Loty: 95
Kilometry: 232 936
niebieski
Jesli chodzi o jakość zdjęć, to właściwie wszystkie są wyblaknięte i jakby "za mgla". O ile nasycić można zdjęcie w postprodukcji, to z brakiem ostrości już większy problem. Dwa tygodnie temu wysłałam mailowo "zdjęcia próbkowe" na wskazany przez konsultanta adres. Do dzisiaj nie otrzymałam żadnej odpowiedzi....
Czy ktoś z Was ma taki sam problem? Zastanawiam się na ile to normalne. :) Czy mamy wadliwą kamerkę, czy zdjęcia ogólnie są do dupy ? :) Chociaż jak czytam różne blogi podróznicze i ludzie robią sobie zdjęcia to mam wrażenie, żę wyglądają o niebo lepiej jak te nasze...
_________________
Moje relacje:
2017 - Tajlandia/Kambodża
2016 - Bałkany
2015 - Zachodnie Wybrzeże USA
2014 - Maroko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#269 PostWysłany: 30 Gru 2016 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
@‌Maxima0909‌ ale do jakiej kamerki się odnosisz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#270 PostWysłany: 30 Gru 2016 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 372
Loty: 95
Kilometry: 232 936
niebieski
@‌Andi‌ do Silver 4
_________________
Moje relacje:
2017 - Tajlandia/Kambodża
2016 - Bałkany
2015 - Zachodnie Wybrzeże USA
2014 - Maroko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#271 PostWysłany: 30 Gru 2016 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
@‌Maxima0909‌ a te zdjęcia w relacji z Bałkanów były robione tą kamerką? Bo jeżeli tak to ja tam nie widzę żadnych wad, wręcz przeciwnie są takie że kopara opada ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#272 PostWysłany: 30 Gru 2016 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2016
Posty: 183
Loty: 178
Kilometry: 349 190
Faktycznie, spojrzałem na tą relacje i jak z gopro takie foty to ja jestem pod wrażeniem. A sam cały czas słyszę gdzieś, że fotki gopro średniawka.

Tzn. ja mówię o tych z patyka tylko oczywiście :D Ale faktycznie takie nieostre w niektórych miejscach (albo rozmyte jakies takie)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#273 PostWysłany: 30 Gru 2016 16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 116 893
Andi napisał(a):
@‌Maxima0909‌ a te zdjęcia w relacji z Bałkanów były robione tą kamerką? Bo jeżeli tak to ja tam nie widzę żadnych wad, wręcz przeciwnie są takie że kopara opada ;)


Na czesci zdjec widac ze kontrast i nasycenie byly podciagane w postprodukcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#274 PostWysłany: 30 Gru 2016 17:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 372
Loty: 95
Kilometry: 232 936
niebieski
phantomek napisał(a):
Andi napisał(a):
@‌Maxima0909‌ a te zdjęcia w relacji z Bałkanów były robione tą kamerką? Bo jeżeli tak to ja tam nie widzę żadnych wad, wręcz przeciwnie są takie że kopara opada ;)


Na czesci zdjec widac ze kontrast i nasycenie byly podciagane w postprodukcji.


@‌Andi‌ @‌phantomek‌ jasne że były podciągane w postprodukcji! poza tym wybierałam takie, z których można coś wycisnąć... w zbiorach są też takie, przyktórych moje umiejętności w obrabianiu ewidentnie są niewystarczające :)

zdjęcia bez obróbki:

Image

Image

niby ładna pogoda, jasno, nie widzę powodów dla których w takich warunkach zdjęcia miałyby byc zamglone... fakt - nie znam się na kamerkach :)
ale za takie pieniądze, powiem szczerze spodziewałam się czegoś lepszego. :P i uprzedzam pytanie - to nie jest problem przybrudzonej obudowy... :)
_________________
Moje relacje:
2017 - Tajlandia/Kambodża
2016 - Bałkany
2015 - Zachodnie Wybrzeże USA
2014 - Maroko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#275 PostWysłany: 30 Gru 2016 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Pod słońce robione ;)
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#276 PostWysłany: 30 Gru 2016 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Że tak spytam: folie odkleiłeś?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#277 PostWysłany: 30 Gru 2016 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 372
Loty: 95
Kilometry: 232 936
niebieski
mahalnet napisał(a):
Że tak spytam: folie odkleiłeś?


@‌mahalnet‌ hehehe błagam... :D
_________________
Moje relacje:
2017 - Tajlandia/Kambodża
2016 - Bałkany
2015 - Zachodnie Wybrzeże USA
2014 - Maroko
Góra
 Profil Relacje PM off
klimas lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#278 PostWysłany: 30 Gru 2016 18:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 116 893
No niestety GoPro do zdjec srednio daje rade,
jak dla mnie to lepiej nagrywac filmy, a pozniej odpowiednim programem wycinac klatki.
99% zdjec i tak sie publikuje tylko w necie, wiec wielkosc tych zdjec z wycietych filmow wystarczy, a sa duzo lepszej jakosci niz zdjecia z GoPro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#279 PostWysłany: 30 Gru 2016 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 372
Loty: 95
Kilometry: 232 936
niebieski
phantomek napisał(a):
No niestety GoPro do zdjec srednio daje rade,
jak dla mnie to lepiej nagrywac filmy, a pozniej odpowiednim programem wycinac klatki.
99% zdjec i tak sie publikuje tylko w necie, wiec wielkosc tych zdjec z wycietych filmow wystarczy, a sa duzo lepszej jakosci niz zdjecia z GoPro.


zgadzam się - do jakości filmów nie mam zastrzeżeń.. swoją droga niejednokrotnie zastanawiałam się nad tym, dlaczego zdjęcia nie wychodzą ładnie, jeśli film składający się z miliona klatek jest dobrej jakości... a jakim programem np można byłoby to zrobić? prosiłabym o propozycje czegoś prostego w obsłudze :)
_________________
Moje relacje:
2017 - Tajlandia/Kambodża
2016 - Bałkany
2015 - Zachodnie Wybrzeże USA
2014 - Maroko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#280 PostWysłany: 30 Gru 2016 19:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 116 893
Ja uzywam Free Video to JPG Converter,
prosty i latwy w obsludze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 361 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group